Barion Pixel
Fagyvédelmi elektromos előfűtő kalorifer hőmérséklet érzékelővel LGh-15-35 DN160

Fagyvédelmi elektromos előfűtő kalorifer hőmérséklet érzékelővel LGh-15-35 DN160

2880-032
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

71 568 Ft
Bruttó ár

Garancia 36 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

TERMÉKRŐL BŐVEBBEN

A CVA-M elektromos fűtőkalorifer-család jellemzői:
- ON/OFF vezérlés
- maximális kilépő hőmérséklet: 50 °C
- kívánt minimális légsebesség: 1.5 m/s
- beépítési méret: NA 100 mm-400 mm
- a teljesítmény tartomány: 300 W-9000 W
- elektromos betáplálás: 230 vagy 400 V AC
A kalorifert egy TRIAC-os szabályzóval (arányos szabályzás) lehet összeépíteni.

CSOMAG TARTALMA:

CSATLAKOZÓKÉSZLET NYOMÁSKAPCSOLÓHOZ

CIKKSZÁM: 2890-004
1 DB

M DN 160/2000W ELEKTROMOS FŰTŐ KALORIFER

CIKKSZÁM: 2880-025
1 DB

20-300 PA NYOMÁSKÜLÖNBSÉG KAPCSOLÓ

CIKKSZÁM: 2890-008
1 DB

F2000 TERMOSZTÁT

CIKKSZÁM: 2870-001
1 DB
Garancia
36 hónap
Alkategória
Tartozék

A Mitsubishi Electric a Zubadan klímák és szellőztetőgépek vezető gyártója, amely kiváló minőségű és innovatív légkondicionáló és légszűrő megoldásokat kínál ügyfelei számára. A Mitsubishi Zubadan klímák a legújabb technológiákat és tervezési elemeket ötvözik, hogy kiemelkedően hatékony és gazdaságos hűtés-fűtési megoldást nyújtsanak különböző környezetekben. Ezek az egységek rendkívül alacsony hőmérsékleten is optimálisan működnek, így ideálisak olyan régiókban, ahol extrém hideg időjárás uralkodik.

A Mitsubishi Zubadan klímák magas hatékonyságú inverteres technológiával rendelkeznek, amely lehetővé teszi az energiahatékonyságot és a környezetbarát működést. A precíziós hőmérséklet-szabályozásnak köszönhetően ezek a klímaberendezések kiválóan alkalmasak arra, hogy egész évben kényelmes klímát biztosítsanak. Emellett a Mitsubishi klímák modern és elegáns külsővel rendelkeznek, illeszkedve a különböző belső terek stílusához.

A Mitsubishi Zubadan szellőztetőgépek nagy teljesítményű és megbízható megoldást kínálnak a beltéri levegő frissítésére és tisztítására. Ezek a gépek hatékonyan távolítják el a szennyeződéseket, allergéneket és kellemetlen szagokat, miközben friss levegőt juttatnak a helyiségbe. A szellőztetőgépek csendes működése és kifinomult szűrőrendszere a magas szintű kényelmet és egészséges belső levegőminőséget biztosítja.

A Mitsubishi Electric elkötelezett a folyamatos innováció és fejlesztés mellett, hogy ügyfelei számára a legmagasabb színvonalú klíma- és szellőztető megoldásokat nyújtsa. A vállalat erre törekvésének köszönhetően a Mitsubishi Zubadan klímák és szellőztetőgépek piacvezető pozíciót foglalnak el, és híresek a megbízhatóságról, a kiváló minőségről és a környezetbarát működésükről. A Mitsubishi Electric: a kifinomult klíma- és szellőztető megoldások szakértője, amely az innovációt és a felhasználói igényeket helyezi előtérbe.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.