Barion Pixel

Termékek listája márka szerint STIEBEL ELTRON

Stiebel Eltron CK 20 Trend LCD ventilátoros gyorsfűtő
Raktáron
Fűtő ventillátor

Stiebel Eltron CK 20 Trend LCD ventilátoros gyorsfűtő

STIEBEL ELTRON
236653
Raktáron
Teljesítmény 2000 W
47 363 Ft
A CK 20 Trend LCD gyorsfűtő akár fürdőszobákba önálló fűtésként, akár más helyiségekbe kiegészítő fűtésnek kiváló választás lehet. A helyiség hőmérséklete fokozatmentesen állítható, a beépített termosztát segítségével. A készülék túlmelegedése ellen biztonsági hőmérséklet határolók nyújtanak védelmet.
Stiebel Eltron CK 20 Premium fali ventillátoros gyorsfűtő
Raktáron
Fűtő ventillátor

Stiebel Eltron CK 20 Premium fali ventillátoros gyorsfűtő

STIEBEL ELTRON
237835
Raktáron
Teljesítmény 2000 W
 Ingyenes szállítás!
95 247 Ft
Kiváló minőségű kialakításuk és magas hőteljesítményük miatt a CK Premium fűtőkészülékei tökéletesek a gyorsan és rövidebb idő alatt felmelegítendő helyiségek számára. A tangenciális fúvókával a STIEBEL ELTRON gyorsfűtőtestek az osztályuk legcsendesebbek közé tartoznak (csendes üzemmód). Az integrált vezérlő, például a heti időzítő és a nyitott...
Stiebel Eltron LWZ 170 E Plus központi hővisszanyerős szellőztető
  • Kiárusítás!
2-3 munkanap
Központi hővisszanyerős szellőztető készülék

Stiebel Eltron LWZ 170 E Plus központi hővisszanyerős szellőztető

STIEBEL ELTRON
233850
2-3 munkanap
 Ingyenes szállítás!
1 002 961 Ft
Az LWZ 170 E plus készülék lakások, családi házak, kisebb irodák, központi hővisszanyeréses szellőzetésére alkalmas.
Stiebel Eltron LWZ 370 plus központi hővisszanyerő szellőztető
Raktáron
Központi hővisszanyerős szellőztető készülék

Stiebel Eltron LWZ 370 plus központi hővisszanyerő szellőztető

STIEBEL ELTRON
232033
Raktáron
 Ingyenes szállítás!
1 203 865 Ft
Az LWZ 370 plus típusú készülék nagyobb családiházak, kisebb irodák, üzlethelyiségek hővisszanyeréses szellőzetésére alkalmas. 

A Stiebel Eltron cég számos innovatív és kiváló minőségű szellőztető berendezéssel rendelkezik, amelyek segítenek javítani a beltéri levegő minőségét és az általános lakókörnyezetet. Az egyik legnépszerűbb termékük a szellőztető rendszerek (központi és decentralizált), amelyek hatékonyan szabályozzák a friss levegő beáramlását és a használt levegő elvezetését a lakóterekben. Ezek a szellőztetők biztosítják a folyamatos friss levegő beáramlást, minimalizálva a por, pollen és egyéb szennyeződések mennyiségét a belső légtérben.

A ventillátoros gyorsfűtők is kiemelkedő termékek a Stiebel Eltron kínálatában. Ezek a gyorsfűtők kompakt kialakításuknak köszönhetően könnyen elhelyezhetők és hatékony módon biztosítják a gyors és egyenletes hőeloszlást a különböző helyiségekben. A ventillátoros kialakításnak köszönhetően gyorsan felfűtik a környezetüket, így ideálisak azoknak, akik gyors és hatékony fűtésre vágynak a hideg időszakban.

A Stiebel Eltron termékei kiváló minőségű anyagokból készülnek, és a precíz Német mérnöki tervezés eredményeként magas teljesítményt és megbízható működést biztosítanak hosszú távon. Emellett a cég elkötelezett a fenntartható technológiák iránt, és termékei energiahatékonyak, segítve ezzel a felhasználókat a környezetbarát életmód kialakításában.

A Stiebel Eltron vállalat arra törekszik, hogy innovatív megoldásokkal és kiváló minőségű termékekkel szolgálja ki ügyfelei igényeit. A vállalat szenvedélyesen kutatja és fejleszti termékeit, hogy azok a legjobb teljesítményt és funkcionalitást nyújtsák mind a háztartási, mind a kereskedelmi környezetben. A Stiebel Eltron termékeinek használatával a felhasználók mindenkor számíthatnak a kiváló minőségre, a hatékonyságra és a kényelemre a mindennapi életük során.

Szűrés alap

Kategóriák
Több.. Kevesebb
Ár
2498 Ft 7334361 Ft
Legfrissebb cikkeink

Még több cikk

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.