Barion Pixel
Stiebel eltron VLR 70 L Trend EU egyhelységes hővisszanyerős szellőztető

Stiebel eltron VLR 70 L Trend EU egyhelységes hővisszanyerős szellőztető

203133
Elérhetőség: Raktáron 1 db
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető 1 db.

110 237 Ft
Bruttó ár

Csak a hozzá való Stiebel Eltron VLR 70-(2,4,8) vezérlővel képes működni!

Garancia 24 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Ha most megrendeled, a termék várhatóan ekkor érkezik hozzád:

Hétfő 2024.07.15, reggel 8 és 17 óra között

  • Hővisszanyeréssel működő decentralizált szellőztető berendezés új építkezéshez és felújításához
  • Az alumínium hőcserélő különösen gyors és higiénikus tisztítást tesz lehetővé
  • Nagyon jó szűrőhatékonyság a belső és külső oldali szűrőknek köszönhetően
  • A kondenzátum faltól való elvezetésének köszönhetően nem keletkeznek nyomok a homlokzaton.
  • A kompakt ventilátoregység lehetővé teszi a gyors szűrőcserét és a hőcserélő szerszám nélküli szemrevételezését.

Hővisszanyeréssel működő decentralizált szellőztető berendezés lakások, családi házak, továbbá kisebb kereskedelmi létesítmények szellőzéséhez. Modern dizájn különálló kezelőegységgel, akár szélnek kitett helyeken is használható, ellennyomásstabil axiálventilátorral. A hatékony alumínium hőcserélő és esőverés ellen tömített külső takaróelem. Egyszerű szűrőcsere a könnyedén leszerelhető ventilátoregység révén. Fehér nemesacél külső takaróelem. Fehér műanyag belső fedél. Az EC-ventilátor hatékony működést tesz lehetővé. Beépíthető kör vagy négyzetes faláttörésbe is. Könnyen hozzáférhető elektromos csatlakozás a ventilátoregység belsejében.

Műszaki adatok

Hőenergia-rendelkezésreállás max.: 89 %

Szűrőosztály: ePM1 ≥ 50 % (F7) | ISO Coarse > 30 % (G2)

Levegő térfogatáramára vonatkoztatott Lwges hangteljesítményszint: 36 (at 20 m³/h) dB(A)

Névleges feszültség: 24 V

Védettség (IP): IP21

Magasság: 285 mm

Szélesség: 360 mm

mélység: 780 mm

Súly: 5,2 kg

Méretek (magasság x szélesség x mélység)
285 x 360 x 780 mm
Tömeg
5,2 kg
Elektromos védettség
IP21
Garancia
24 hónap

A Stiebel Eltron cég számos innovatív és kiváló minőségű szellőztető berendezéssel rendelkezik, amelyek segítenek javítani a beltéri levegő minőségét és az általános lakókörnyezetet. Az egyik legnépszerűbb termékük a szellőztető rendszerek (központi és decentralizált), amelyek hatékonyan szabályozzák a friss levegő beáramlását és a használt levegő elvezetését a lakóterekben. Ezek a szellőztetők biztosítják a folyamatos friss levegő beáramlást, minimalizálva a por, pollen és egyéb szennyeződések mennyiségét a belső légtérben.

A ventillátoros gyorsfűtők is kiemelkedő termékek a Stiebel Eltron kínálatában. Ezek a gyorsfűtők kompakt kialakításuknak köszönhetően könnyen elhelyezhetők és hatékony módon biztosítják a gyors és egyenletes hőeloszlást a különböző helyiségekben. A ventillátoros kialakításnak köszönhetően gyorsan felfűtik a környezetüket, így ideálisak azoknak, akik gyors és hatékony fűtésre vágynak a hideg időszakban.

A Stiebel Eltron termékei kiváló minőségű anyagokból készülnek, és a precíz Német mérnöki tervezés eredményeként magas teljesítményt és megbízható működést biztosítanak hosszú távon. Emellett a cég elkötelezett a fenntartható technológiák iránt, és termékei energiahatékonyak, segítve ezzel a felhasználókat a környezetbarát életmód kialakításában.

A Stiebel Eltron vállalat arra törekszik, hogy innovatív megoldásokkal és kiváló minőségű termékekkel szolgálja ki ügyfelei igényeit. A vállalat szenvedélyesen kutatja és fejleszti termékeit, hogy azok a legjobb teljesítményt és funkcionalitást nyújtsák mind a háztartási, mind a kereskedelmi környezetben. A Stiebel Eltron termékeinek használatával a felhasználók mindenkor számíthatnak a kiváló minőségre, a hatékonyságra és a kényelemre a mindennapi életük során.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.