Barion Pixel

VENTS 100 QUIET TH ventilátor

VENTS-3528
Szállítási költség: 2 200 Ft Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

Beszállítói raktár: 3 db
28 703 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 7,5 W
Garancia 12 hónap

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

UV-álló ABS műanyagból készült, fürdőszoba, zuhanyzó, konyha és egyéb használati helyiség folyamatos vagy időszakos elszívására. Klasszikus megjelenésű háztartási ventilátor, 100 mm légcsatornához, időrelével és páraézékelővel.

Áramfelvétel [A]: 0,049
Átmérő [mm]: 100
Fázis: 1
Feszültség [V]: 220-240
Golyóscsapágy: check.svg
Időkapcsoló: check.svg
IP védettség: IP45
Légszállítás [m3/h]: 97
Motor típusa: Axiál
Páraérzékelő: check.svg
RPM: 2165
Telepítés módja: Fali, mennyezeti
Teljesítmény [W]: 7,5
Zajszint 3 méter távolságból [dBA]: 25
Teljesítmény
7,5 W
Elektromos védettség
IP45
Garancia
12 hónap

Vents

A webáruházunk Vents kategóriájában főként a szellőztetőrendszerek kiépítéséhez szükséges ventilátorokat találod. De emellett kínálunk még néhány komplett hővisszanyerős szellőztetőrendszert, valamint a működtetésükhöz szükség szabályozóegységeket is.

Ezeknek a berendezéseknek mindegyike igazán strapabíró és hosszú élettartamú, de a maximális eredmény érdekében a kiválasztásukat mindig a várható körülményekhez kell igazítanod. Ezért mielőtt bármit vásárolnál, mindenképpen olvasd el a termékadatlapokat, amelyek minden szükséges információt tartalmaznak, vagy ha szükséges, akkor fordulj a szakértő kollégáinkhoz!


Egy családi ház szellőztetésének költséghatékonyan történő megoldása nem mindig egyszerű feladat, kivéve akkor, ha befektetsz egy, a webáruházunk Vents kategóriájában is megtalálható hővisszanyerős szellőztetőrendszerek egyikébe. Ezeken keresztül ugyanis a „zárt ablakos” időszakokban is megoldható az otthonod légellátása, valamint az elhasznált, megromlott levegő a szabadba történő kivezetése.

Miért fontosak ezek a rendszerek?

 

Bár sokan azt gondolják, hogy az ablakok folyamatos kinyitogatása elegendő a lakás szellőztetéséhez, de sajnos ez nem így van. A folyamatos friss levegő csak gépi szellőztetés segítségével biztosítható, és ezáltal kerülhető el az, hogy a lakás a penészképződés melegágya legyen.

Vents hővisszanyerős szellőztetőrendszerek

 

Bár számos gyártó kínál manapság már a piacon komplett hővisszanyerős szellőztetőrendszereket, de a Vents termékei határozottan kiemelkednek közülük, mint minőségben, mint pedig hatásfokban. Ez nem is csoda, hiszen a vállalkozás évtizedes tapasztalattal rendelkezik a flexibilis légcsatorna gyártásában. De az sem elhanyagolható szempont, hogy eredeti német technológia alapján dolgoznak.

Ami pedig a rendszereik árát illeti, elég széles skálán mozognak. Az egyszerűbb modellek 200 ezer forint körül mozognak, míg a csúcskategóriás verziók ára már 1,5 millió forint felett van. Érdemes belegondolni abba, hogy hosszú távon mennyi energiát fognak megspórolni, így ez az egyszeri beruházás megéri az árát.

A Vents kategóriában ventilátorokat is találhatsz

Abban az esetben, ha csak alapvető gépi szellőztetést szeretnél megvalósítani hővisszanyerés nélkül, akkor a webáruházunk márka kínálatában fellelhető Vents termékei között találhatsz néhány kiváló minőségű ipari ventilátort is, amelyek kiválasztását jobb, ha légtechnikai szakemberre bízod. Ő ugyanis sokkal könnyebben meg tudja majd határozni a szükséges légcserét a helyiségben, ami alapján már sokkal könnyebb kiválasztani a megfelelő teljesítményű berendezést.

A választékunkban leginkább ipari axiális elszívóventilátorokat találhatsz, amelyek a nevükből adódóan a helység elhasznált levegőjét belülről kifelé fújják. De egyébként van köztük olyan verzió is, amely kintről befelé szívja a külső levegőt. 

A beépítésükhöz szükség lehet még légcsatornára, toldóra, hangcsillapítóra, fordulatszám szabályozóra, légszelepekre és egy szűrőre is, amelyeket a webáruházunkban egytől egyig megtalálhatsz. Így ezeknek a költségével sem árt számolnod!

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.