Barion Pixel
Immergas Hydro FS200 P parapet (álló) fan-coil (2 csöves)
Immergas Hydro FS200 P parapet (álló) fan-coil (2 csöves)
Immergas Hydro FS200 P parapet (álló) fan-coil (2 csöves)
Immergas Hydro FS200 P parapet (álló) fan-coil (2 csöves)

Immergas Hydro FS200 P parapet (álló) fan-coil (2 csöves)

3.028500
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

200 025 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 0,97 kW
Garancia 60 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Hűtő és fűtő fan-coil

Fal mellé vagy ablak alá szerelhető, álló kivitel (kétcsöves)

A ventilátoros fan-coil egységek helyiségek fűtésére és igény szerinti hűtésére alkalmas berendezések.

Jellemzőjük a gyors helyiség felfűtés / lehűtés úgy, hogy a működésük közben a lehető legkisebb zajszinten igyekeznek működtetni az egységeket.

Használatuk különösen alkalmasak olyan fűtési / hűtési rendszerek számára, ahol hőszivattyú működése biztosítja a téli fűtést illetve a nyári hűtést,

valamint hibrid és integrált hőközpontokat alakítanak ki gázkészülékkel kiegészítve a rendszer működését.

Teljes mértékben megfelelnek a felhasználói és piaci igényeknek, használatukkal tovább növelhető a hőszivattyús rendszerek hatékonysága és a lakás, családiház vagy éppen iroda, középület komfortja azáltal, hogy könnyen igazodik a környezet csendjéhez és esztétikájához, valamint az előírt követelményeihez. Mindez könnyű elhelyezhetőséggel, egyszerű telepíthetőséggel és kezelhetőséggel párosulva képes a mindenkori igényeket teljes mértékben kielégíteni.

Telepítésükhöz, amennyiben hűtési (klíma) funkciót is el kell hogy lássanak, elengedhetetlen a hűtés során keletkező kondenzvíz kiépített elvezetése a csatornahálózatba!

Fain%20Coil%20m%C5%B1szaki%20adatok.PNG

Zajszint
50 dB(A)
Méretek (magasság x szélesség x mélység)
579 x 735 x 150 mm
Tömeg
17 kg
Teljesítmény
0,97 kW
Garancia
60 hónap

Az Immergas Fan-coilok a tökéletes választás a hatékony és kényelmes légkondicionáláshoz az otthonodban vagy irodádban. Az Immergas márka hírnevét a megbízhatóság, a minőség és az innováció jellemzi, és ezek a tulajdonságok mind megtalálhatók a Fan-coilokban is.

Az Immergas Fan-coilok előnye, hogy rendkívül hatékonyak a hőszabályozásban. Az egyedülálló tervezés és a kiváló minőségű anyagokból készült ventilátorok maximális teljesítményt nyújtanak a hűtési és fűtési folyamat során. A Fan-coilok gyorsan és hatékonyan képesek hozzájárulni a kívánt hőmérséklet eléréséhez a szobákban, így mindig kellemes és komfortos környezetet biztosítanak.

Az Immergas Fan-coilok kiválóan alkalmazkodnak az egyedi igényekhez és körülményekhez. Az intelligens vezérlési rendszer lehetővé teszi a pontos hőmérséklet beállítást, valamint a ventilátor sebességének és irányának módosítását. Ezáltal a Fan-coilok személyre szabhatók, hogy maximálisan megfeleljenek az elvárásaidnak és a helyiség jellemzőinek.

Az Immergas Fan-coilok csendes működést biztosítanak. Az optimalizált zajszint és a rezgéscsökkentő technológia minimálisra csökkenti a zajhatásokat, ezért zavartalanul élvezheted a kényelmet és pihenést akár alvás közben is. Ráadásul a Fan-coilok energiatakarékosak is, így tovább csökkentik a használati költségeket és hozzájárulnak a fenntartható életmódhoz.

Az Immergas Fan-coilok egyszerűen telepíthetők és karbantarthatók. A könnyen kezelhető vezérlőpanel és az intuitív menürendszer segít a könnyű beállításban és használatban. Ráadásul a Fan-coilok kompakt méretüknek köszönhetően nem foglalnak sok helyet, ezért tökéletesen illeszkednek minden belső térbe.

Bátran válassz az Immergas Fan-coilok közül, hogy élvezhesd a kiváló minőségű légkondicionálást és a komfortot az otthonodban vagy irodádban. Az Immergas márka mindig a megbízhatóságra, a minőségre és az innovációra helyezi a hangsúlyt, hogy elégedett és boldog legyél a légkondicionálás terén.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.