Barion Pixel
Evocool EVO Super ipari dob-ventilátor
Evocool EVO Super ipari dob-ventilátor
Evocool EVO Super ipari dob-ventilátor
Evocool EVO Super ipari dob-ventilátor
Evocool EVO Super ipari dob-ventilátor
Evocool EVO Super ipari dob-ventilátor

Evocool EVO Super ipari dob-ventilátor

EVOSuper
Elérhetőség: 2-3 munkanap
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető X db.

x munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

313 525 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 520/650 W
Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Evocool EVO SUPER nagyteljesítményű ipari dobventilátor.

Erős tartókereke stabilan áll megemelve, gurítva, oldalfalra vagy mennyezetre rögzítve 360°-ban elforgatva multifunkcionális.

2 fokozatú sebességkapcsolóval, speciális ventilátor lapát kialakításával alacsony zajszintet generál nagy légszállítás és kis légsebesség mellett!

Az EVO SUPER dobventilátor jellemzői:

  • Átmérő: 900 mm (36')
  • Légmozgatás: 21000-27600 m3/h
  • Sebesség: 750-850 rpm
  • Légnyomás: 30 Pa
  • Teljesítmény: 520-650 W
  • Elektromosság: 230V/50Hz
  • Súly: 44 kg
  • Méretek (magasság x szélesség x mélység): 1140x1060x390 mm
Hálózati feszültség
230 V / 50 Hz
Méretek (magasság x szélesség x mélység)
1140x1060x390 mm
Tömeg
44 kg
Sebességfokozat
750/850 rpm
Teljesítmény
520/650 W
Lapát átmérő
900 mm
Légszállítási teljesítmény
21000/27600 m3/óra
Max. légnyomás
30 Pa
Garancia
12 hónap

Az Evocool ipari ventillátorok és ipari klímák a profi környezeti szabályozás szinonimái. Az Evocool márka az innováció, a minőség és a megbízhatóság jegyében készítette el termékeit, hogy megfeleljenek az ipari szektorban felmerülő legmagasabb elvárásoknak.

Az Evocool ipari ventillátorok erős és hatékony teljesítményt nyújtanak. Kiváló minőségű anyagokból készülnek, melyek tartósságot és hosszú élettartamot biztosítanak. A nagy teljesítményű motorok és a hatékony ventilátor lapátok lehetővé teszik a hatékony levegőáramlást, így megfelelő hűtést és szellőztetést biztosítva az ipari környezetben. Az Evocool ventillátorok megbízhatóak és csendesek, így nem csak hatékonyak, hanem kellemes a használatuk is.

Az Evocool ipari klímák pedig optimális hűtést és szabályozott klímát biztosítanak az ipari környezetben. Az Evocool klímák cseppmentes technológiával rendelkeznek, ami minimalizálja a vízkárok kockázatát, és biztosítja a megbízható teljesítményt. Az intelligens vezérlés lehetővé teszi a precíz hőmérséklet- és páratartalom-szabályozást, így a klíma mindig a legoptimálisabb környezetet teremti az adott munkaterületen. Az Evocool klímák energetikailag hatékonyak és gazdaságosak, így csökkentik az energiaszámlákat és hozzájárulnak a fenntartható fejlődéshez.

Az Evocool ipari ventillátorok és ipari klímák funkcionális és könnyen kezelhetőek. A mellékelt vezérlőpaneleken vagy távirányítókon keresztül egyszerűen beállíthatod a kívánt paramétereket. Az Evocool termékek megbízhatóak és tartósak, minimális karbantartást igényelnek, így időt és költséget takaríthatsz meg a hosszú távon.

Az Evocool ipari ventillátorok és ipari klímák tökéletesen alkalmazkodnak a különböző ipari környezetekhez, mint például raktárak, gyárak, műhelyek vagy irodák. Az esztétikus és stílusos kialakításuk kompatibilis minden belső térrel, és harmonikusan illeszkedik a berendezésekhez.

Az Evocool márka az ipari környezetben biztosítja a komfortot és a hatékonyságot. Bízz az Evocool ipari ventillátorokban és ipari klímákban, hogy hűvös és szabályozott légkört teremts a munkaterületeden, és a legjobb teljesítményt nyújtsd az ipari folyamatok során.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...