Barion Pixel
Master FS75 ipari állóventilátor
Master FS75 ipari állóventilátor
Master FS75 ipari állóventilátor
Master FS75 ipari állóventilátor

Master FS75 ipari állóventilátor

FS75
Elérhetőség: Raktáron 1 db
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető 1 db.

119 900 Ft
Bruttó ár

Vásárlás után mostantól az 1 év garancia mellett, további 2 év korlátozott garancia is jár, amihez regisztrálni kell a terméket.

A regisztráció menetéről és feltételeiről szóló dokumentum megtalálható ide kattintva.

Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Ha most megrendeled, a termék várhatóan ekkor érkezik hozzád:

Hétfő 2024.07.15, reggel 8 és 17 óra között

MASTER FS75 ipari állóventilátor

 

Professzionális állóventilátor, ami megoldást kínál az ipari helyiségek szellőztetési és hűtési problémáira. Hasznos lehet más nyilvános helyeken is, ahol folyamatos működésre van szükség. Kialakítása modern, így irodákban és közösségi helyiségekben is használható.

  • Öntöttvas váz és masszív kereszttalp biztosítja a megfelelő stabilitást
  • Teljes egészében fémből készült, prémium kivitel
  • Rendkívül strapabíró, így minden ipari körülménynek megfelel 
  • Extra nagy légszállítás a 75 cm-es lapátnak köszönhetően
  • 2 sebességfokozat
  • Krómozott védőrács
  • Erőteljes motorteljesítmény (140 W)

NETTÓ SÚLY (KG):19.5

BRUTTÓ SÚLY (KG):26.2

LÉGSZÁLLÍTÁS (M3/H):17400

FESZÜLTSÉG (V/HZ):230 / 50MOTOR

TELJESÍTMÉNY (W):  140

VENTILÁTOR TÍPUS:axiális

KIVEZETŐ NYÍLÁS MÉRETE (MM): 750

VENTILÁTOR SEBESSÉGFOKOZAT: 2

Garancia
12 hónap

A Master egy elismert márkát képvisel a kiváló minőségű ventillátorok és párátlanítók területén. Termékeik kiemelkedő teljesítményt és megbízhatóságot nyújtanak mind az ipari, mind a lakossági felhasználók számára. A Master ventillátorok és párátlanítók a legfrissebb technológiákat és innovatív tervezési elemeket ötvözik, hogy hatékonyan és csendesen működjenek, és hozzájáruljanak a kényelmes és egészséges környezet kialakításához.

A Master ventillátorok kiváló minőségű anyagokból készülnek, és a legmodernebb ventilációs technológiák felhasználásával gyártják őket. Ezek a ventilátorok optimális levegőmozgatást biztosítanak, és segítenek fenntartani az optimális hőmérsékletet a különböző környezetekben. A Master ventillátorok széles választékában megtalálhatók a mennyezeti, álló, falra szerelhető és ipari ventilátorok, amelyek különböző méretű helyiségek szellőztetésére alkalmasak.

A Master párátlanítók kiváló megoldást nyújtanak a nedvesség elleni küzdelemben. Ez a berendezés olyan helyeken, ahol magas páratartalom van jelen, mint például az alagsorokban vagy pincékben, hatékonyan csökkenti a nedvességet, így segítve a penész és a dohos szagok kialakulásának megelőzését.

Természetesen a különböző, a házon végzett munkafolyamatokat is meggyorsítja! A Master párátlanítók kompakt és energiatakarékos kialakításuknak köszönhetően könnyen telepíthetők és kezelhetők.

A Master szellőztető rendszerei korszerű megoldást biztosítanak az optimális beltéri levegőminőség eléréséhez. Ezek a rendszerek lehetővé teszik a friss levegő beáramlását, miközben eltávolítják a szennyeződéseket és kellemetlen szagokat. A szellőztető rendszerek jellemzője a hatékony és csendes működés, valamint a könnyű telepítés és karbantartás.

A Master elkötelezett a folyamatos fejlesztés mellett, és a vevői igényeknek megfelelően alakítja termékeit. A Master termékek híresek a megbízhatóságról, a kiváló minőségről és a környezetbarát megoldásokról. A Master: a hatékony és megbízható ventiláció és páramentesítés szakértője, amely a felhasználók kényelmét és egészségét helyezi előtérbe.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.