Barion Pixel

HEYLO POWERVENT 4200EX robbanásbiztos ventilátor

POWERVENT-4200EX
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

2 099 000 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 560 W
Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

HEYLO (MASTER) POWERVENT 4200EX robbanásbiztos ventilátor

  • Robbanásbiztos ventilátor motorja és háza az ATEX európai minősítése alapján ATEX II 2G EEx IIB T6 besorolású.
  • Ipari munkakörülményekhez, veszélyes gázok gyors elszívásához.
  • Robusztus ház kiváló minőségű karbonműanyagból, amely a feszültséget a padlóba vezeti, így megakadályozza a sztatikus feltöltödést és a veszélyes szikrázást.
  • Magas légáramlási sebességű, axiális ventilátorral.
  • Hatékony védelem por és víz ellen IP65 védelemmel.
  • Nagyon energiatakarékos működés.
  • Könnyű praktikus készülék, kényelmes fogantyúval.
  • Rugalmas cső csatlakoztatásának lehetősége.

 

Opciók:

  • Hajlékony, antisztatikus légvezető cső (Ø305 mm, 7,6 m)
  • Hosszabbító kábel 1,5 m

 

Mit jelent az ATEX 2G osztályú besorolás?

Az ATEX  a robbanásveszélyes környezetben használt villamos berendezésekkel foglalkozó európai rendelet, mely előírja az üzem területének zónákra osztását, a robbanásveszély jelenlététől és mértékétől függően. A kockázatértékelés és robbanásveszélyes zónabesorolás az üzem feladata. Az adott zónába kizárólag olyan villamos és nem-villamos berendezések kerülhetnek beszerelésre, melyek rendelkeznek megfelelőségi igazolással és megjelöléssel. A 2G jelű zóna, olyan térség, amelyben gáz, gőz vagy köd formában lévő éghető anyagok levegővel alkotott keverékeként robbanásveszélyes közeg előfordulása normál üzem esetén alkalmanként előfordul.

Tulajdonságok

Bruttó súly (kg)--25.5

Légszállítás (m3/h)--2093

Légnyomás (Pa)--314

Ventilátor--axiális

Ventilátor sebességfokozat--1

Elektromos motor telj. (W)--560

Feszültség (V/Hz)--230/50

Zajszint (dB)--89

Légfúvó nyílás átmérő (mm)--30,5

IP védelem--IP65

Méretek (h*sz*m)(mm)--406 x 381 x 406

Csomagolási méret (cm)--450 x 500 x 520

Nettó súly (kg)--25

 

Teljesítmény
560 W
Garancia
12 hónap

A Heylo márkájú lakossági légtisztítók és robbanásbiztos ipari ventilátorok olyan termékek, amelyek a megbízhatóságot, hatékonyságot és biztonságot tartják szem előtt. A Heylo célja, hogy tiszta és egészséges környezetet teremtsen a mindennapi életben és a munkahelyeken egyaránt.

A Heylo lakossági légtisztítók hatékonyan szűrik ki az otthonokban található levegőben lebegő allergéneket, szennyező anyagokat és egyéb káros részecskéket. Az innovatív szűrőrendszerek és technológiák segítségével a Heylo légtisztítók garantálják a magas szintű levegőminőséget, minimalizálják a légúti problémákat és javítják az általános egészségi állapotot. Az intelligens érzékelők és vezérlőknek köszönhetően a Heylo légtisztítók automatikusan felismerik a szennyezett területeket és aktívan kezelik őket, így biztosítva a folyamatos és optimális légtisztaságot a lakásban.

A Heylo robbanásbiztos ipari ventilátorok széles körben használhatók olyan ipari helyszíneken, ahol a robbanásveszélyes anyagok jelenléte miatt speciális biztonsági intézkedésekre van szükség. Az ipari létesítményekben és munkaterületeken történő alkalmazásuk által a Heylo ventilátorok biztosítják a hatékony szellőztetést és a robbanásveszély minimalizálását. A kiváló minőségű anyagokból és tartós kialakításból eredően a Heylo ventilátorok hosszú élettartammal rendelkeznek, és megbízható működést nyújtanak a legnehezebb körülmények között is. Emellett a csendes működésük és a könnyen kezelhető funkcióik lehetővé teszik, hogy zavartalanul végezhesse a munkáját anélkül, hogy a zaj vagy a bonyolult beállítások akadályoznák.

A Heylo lakossági légtisztítók és robbanásbiztos ipari ventilátorok a legmagasabb biztonsági szabványoknak megfelelően tervezettek és gyártottak. A Heylo termékekre való vásárlással tehát garantáltan a megbízhatóságot és a minőséget választja. Törekedve arra, hogy a mindennapi életünket és munkakörnyezetünket még kellemesebbé tegye, a Heylo a legjobb megoldást kínálja a lakosságnak és az ipari területeknek a tiszta és biztonságos levegő elérésére.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.