Barion Pixel

VENTS OVK1 315 ipari axiál ventilátor

VENTS-1003
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

Beszállítói raktár: 6 db
54 039 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 110 W
Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Befúvó vagy elszívó ventilátorok olyan helyiségekhez, ahol nagy légáramlás szükséges viszonylag alacsony ellenállás mellett. Kültéri falra szerelhető. Fém házas kisnyomású axiálventilátor, külső kötődobozzal, 315 mm néveleges méretben, 1700 m3/h, 230 V, 50 Hz, IP X4

  • Átmérő: 315 mm
  • Légszállítás: 1700 m3/h
  • Zajszint 3 méter távolságból: 61 dBA
Teljesítmény
110 W
Elektromos védettség
IP24
Garancia
12 hónap

Vents

A webáruházunk Vents kategóriájában főként a szellőztetőrendszerek kiépítéséhez szükséges ventilátorokat találod. De emellett kínálunk még néhány komplett hővisszanyerős szellőztetőrendszert, valamint a működtetésükhöz szükség szabályozóegységeket is.

Ezeknek a berendezéseknek mindegyike igazán strapabíró és hosszú élettartamú, de a maximális eredmény érdekében a kiválasztásukat mindig a várható körülményekhez kell igazítanod. Ezért mielőtt bármit vásárolnál, mindenképpen olvasd el a termékadatlapokat, amelyek minden szükséges információt tartalmaznak, vagy ha szükséges, akkor fordulj a szakértő kollégáinkhoz!


Egy családi ház szellőztetésének költséghatékonyan történő megoldása nem mindig egyszerű feladat, kivéve akkor, ha befektetsz egy, a webáruházunk Vents kategóriájában is megtalálható hővisszanyerős szellőztetőrendszerek egyikébe. Ezeken keresztül ugyanis a „zárt ablakos” időszakokban is megoldható az otthonod légellátása, valamint az elhasznált, megromlott levegő a szabadba történő kivezetése.

Miért fontosak ezek a rendszerek?

 

Bár sokan azt gondolják, hogy az ablakok folyamatos kinyitogatása elegendő a lakás szellőztetéséhez, de sajnos ez nem így van. A folyamatos friss levegő csak gépi szellőztetés segítségével biztosítható, és ezáltal kerülhető el az, hogy a lakás a penészképződés melegágya legyen.

Vents hővisszanyerős szellőztetőrendszerek

 

Bár számos gyártó kínál manapság már a piacon komplett hővisszanyerős szellőztetőrendszereket, de a Vents termékei határozottan kiemelkednek közülük, mint minőségben, mint pedig hatásfokban. Ez nem is csoda, hiszen a vállalkozás évtizedes tapasztalattal rendelkezik a flexibilis légcsatorna gyártásában. De az sem elhanyagolható szempont, hogy eredeti német technológia alapján dolgoznak.

Ami pedig a rendszereik árát illeti, elég széles skálán mozognak. Az egyszerűbb modellek 200 ezer forint körül mozognak, míg a csúcskategóriás verziók ára már 1,5 millió forint felett van. Érdemes belegondolni abba, hogy hosszú távon mennyi energiát fognak megspórolni, így ez az egyszeri beruházás megéri az árát.

A Vents kategóriában ventilátorokat is találhatsz

Abban az esetben, ha csak alapvető gépi szellőztetést szeretnél megvalósítani hővisszanyerés nélkül, akkor a webáruházunk márka kínálatában fellelhető Vents termékei között találhatsz néhány kiváló minőségű ipari ventilátort is, amelyek kiválasztását jobb, ha légtechnikai szakemberre bízod. Ő ugyanis sokkal könnyebben meg tudja majd határozni a szükséges légcserét a helyiségben, ami alapján már sokkal könnyebb kiválasztani a megfelelő teljesítményű berendezést.

A választékunkban leginkább ipari axiális elszívóventilátorokat találhatsz, amelyek a nevükből adódóan a helység elhasznált levegőjét belülről kifelé fújják. De egyébként van köztük olyan verzió is, amely kintről befelé szívja a külső levegőt. 

A beépítésükhöz szükség lehet még légcsatornára, toldóra, hangcsillapítóra, fordulatszám szabályozóra, légszelepekre és egy szűrőre is, amelyeket a webáruházunkban egytől egyig megtalálhatsz. Így ezeknek a költségével sem árt számolnod!

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.