Barion Pixel

Fisher kazettás fan-coil klíma 2,75kW EURO

PCE4-51VA-EU
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

206 997 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 2,75 kW
Garancia 24 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Jellemzők és standard tartozékok:

 • infra távirányító fali tartóval

 • automata újraindulás áramkimaradás után

 • automata légterelés (SWING)

 • kondenzvíz szivattyú

 • hőcserélő kiszárító funkció

 • időzítés

 • éjszakai üzemmód

 • elsötétíthető kijelző

 • billentyűzár

 • Quiet üzemmód (távirányítóval)

 • Hőmérséklet korlátozási lehetőség (vezetés távirányítóval)

 • Hőmérséklet érzékelés áthelyezhető a vezetékes távirányítóra

 • Külső jel bemenet: leállítás/újrandítás

 • Mért hőmérséklet kijelzése

Rendelhető tartozékok:

 • vezetékes távirányító


Figyelem!
A berendezés bekötésénél 2 járatú vagy 3 járatú motoros szelepet kell használni (220V, NC)!
A szelep nem tartozéka a berendezésnek!

TOVÁBBI PARAMÉTEREK

Hálózati áram (V/f/Hz) 230/1/50

MÉRET

Beltéri (Szél.xMag.xMély.) (mm)664x594x292

Panel (Szél.xMag.xMély.) (mm)670x670x25

Tömeg (beltéri/kültéri) (kg) 20+3,5 (beltéri+panel)

JELLEMZŐK

Hőcserélőkiszárító funkció Igen

Kondenzvíz szivattyú Igen

Infra távirányító Igen

Vezetékes távirányító Igen

Éjszakai üzemmód Igen

Időzítés Igen

Kétirányú automatikus légterelés (Swing) Igen

Automatikus újraindulás áramkimaradás esetén Igen

EURO kazetta méret Igen

Hőmérsékletbeállítás korlátozható Igen

Áthelyezhető hőmérséklet érzékelés Igen

 

Tömeg
23,5 kg
Fűtőteljesítmény
2,2 kW
Hűtőteljesítmény
2,75 kW
Teljesítmény
2,75 kW
Szín
Fehér
Garancia
24 hónap

Fisher

A webáruházunkban Fisher kategóriájában megtalálható szellőztető berendezések segítségével könnyedén megoldhatod te is az otthonodban a hővisszanyerős szellőztetést. De emellett ebben a kategóriában találod még a modern otthon elengedhetetlen eszközei közé tartozó mobil és oldalfali klímákat, légfüggönyt, párátlanítót illetve HEPA szűrős légtisztítót is.

Mindegyik termék adatlapján elolvashatóak a fontosabb műszaki paraméterek, amelyek nagyban megkönnyíthetik a döntésedet. Abban az esetben, ha még ezeken túl is lenne kérdésed, fordulj hozzánk bizalommal!


A Fisher márka mindig is arra törekedett, hogy az általuk gyártott eszközöket a lehető legtöbb extra funkcióval lássák el, és versenyképessé tegyék őket az energiahatékonyság szempontjából. Mindezt pedig reális árszinten biztosítják. Nem kell csodálkozni tehát, hogy ez az egyetlen olyan márka, amely elnyerte a Superbrands díjat.

Fisher légkondicionálók

A webáruházunk márka kínálatában kapható Fisher termékek között megtalálhatod például a Nordic sorozat egyes darabjait is, amelyeket leginkább azoknak ajánlunk, akik a lehető legmagasabb energiahatékonyságra törekednek. 

De emellett még az Art sorozatból is kínálunk egyes modelleket, amelyek leginkább azoknak lesz hasznos, akik tiszta, baktériummentes levegőre vágynak az otthonukban. Egy plazmaszűrő van ugyanis beléjük építve, amely először polarizálja a szennyeződést, majd elektronikusan leválasztja azokat. Így a parányi porrészecskék, a cigarettafüst, a kellemetlen szagok, a baktériumok illetve a pollenek sem jelentenek majd ezután problémát.

Aztán ott vannak még a Comfort Plus sorozat modelljei is, amelyek olyan halkan képesek működni, hogy sokszor észre sem vehető, hogy be vannak kapcsolva. 

Fisher mobil klímák

Amennyiben egy gyors és felfordulás nélküli megoldást keresel a hőség ellen, akkor a Fisher mobil klímái tökéletes választást jelenthetnek számodra. 

Érdemes hozzájuk két csövet is használni, amelyek kivezethetőek akár az ablaküvegen vagy falon keresztül is. Ennek köszönhetően ugyanis sokkal hatékonyabban hűthető le a lakás, és a friss levegő is anélkül áramlik be, hogy a kinti tomboló kánikulából bármit is megéreznél. 

Továbbá javasoljuk hozzá még az ajtórésszigetelő-függöny használatát is, amely az öntapadós kivitelezésének köszönhetően könnyen rögzíthető a résnyire nyitott ajtóra is. A középen pedig van egy cipzárral ellátott rész, amelyen keresztül kivezethető a cső.

Fisher légtisztítók

A Fisher légtisztítók HEPA-H11 szűrőval, aktív szén szűrővel, porszűrővel, fotokatalitikus szűrővel, ionizátorral és UV-sterilizálóval vannak felszerelve, amelynek köszönhetően rendkívül hatékonyan képesek megszűrni az otthonod levegőjében terjengő vírusokat, baktériumat, port, pollent, és szagokat.

Fisher párátlanítók

A falak penészedése és a dohos szag gyakori velejárója a lakásban lévő túl magas páratartalomnak. A Fisher párátlanítói azonban képesek optimális szinten tartani a levegőben lévő nedvességet, amelynek köszönhetően az előbb említett problémákon túl megoldódik az ablakon folyó pára kellemetlen jelensége is.

De ezeken a nehézségeken egyébként a Fisher hővisszanyerős szellőztetőinek használata is segíthet. Ezeknek megvásárlása ugyan egy viszonylag nagyobb összeget emészt fel a költségvetésedből, de hidd el, hogy hosszú távon nagyon is megérik az árukat - főként az energiahatékonyság szempontjából.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.