Barion Pixel

Blauberg KOMFORT EC SB 550-E S21 hővisszanyerős szellőztető

VENTS-9562
Elérhetőség: 2-3 munkanap
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető X db.

x munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

Beszállítói raktár: 0 db
1 699 102 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 337 W
Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Hővisszanyerős légkezelő berendezés az energiahatékony szellőztetés kialakításához lakásokban, családi házakban, irodákban és egyéb helyiségekben. Hő és akár páravisszanyeréssel csökkenthetjük az energiafelhasználást és növelhetjük a komfortot a belső terekben. Vezérléssel testreszabható és igény szerint szabályozható a szellőzés az épületben. Légkezelő berendezés álló vagy oldalfali beépítés, EC motor, 200 mm-es csonkokkal, keresztáramú entalpia hővisszanyerővel, beépített automata bypassal, heti program lehetőséggel, mobiltelefonos applikációval és távoli elérési lehetőséggel. 550 m3/h 325 Pa teljesítménnyel, S21 vezérléssel. Elő és utófűtő vezérlési lehetőséggel.

Ajánlott max. helységméret 230 m2

Áramfelvétel [A]: 2.4
Átmérő [mm]: 200
Befúvó oldali szűrőbetét: F7 (opcionális: G4)
Burkolat anyaga: Polimer bevonatú acél
EC motor: check.svg
Fázis: 1
Feszültség [V]: 230
Hő- és hangszigetelt burkolat: check.svg
Hőcserélő anyaga: entalpia
Hőcserélő típusa: ellenáramú
Hővisszanyerés hatásfoka [%]: 91
Kifúvó oldali szűrőbetét: G4
Légszállítás [m3/h]: 690
Motor típusa: EC
RPM: 2860
SEC osztályzat: A
Szállítható levegő hőmérséklete [°С]: -25 ... +40
Szigetelés: 40 mm ásványgyapot
Telepítés módja: Álló, Oldalfali
Teljesítmény [W]: 337
Zajszint 3 méter távolságból [dBA]: 26
Hálózati feszültség
230 V / 50 Hz
Zajszint
26 dBA
Teljesítmény
337 W
Légszállítási teljesítmény
690 m3/h
Hővisszanyerés hatékonysága
91%
Csatlakozó mérete
DN200
Szűrő osztály
F7 (opcionális: G4)
Wifi
Választható
Hőcserélő
Entalpia
Kivitel
Oldalfali
Álló
Garancia
12 hónap

A Blauberg márka a szellőztető gépek és rendszerek terén vezető szerepet tölt be. A cég olyan termékeket gyárt és forgalmaz, amelyek segítségével hatékonyan lehet szabályozni a levegő minőségét és cseréjét az épületekben.

A Blauberg gépek kiváló minőségű anyagokból készülnek, és innovatív technológiákat alkalmaznak. A cég nagy hangsúlyt fektet arra, hogy a termékeik hatékonyak és megbízhatóak legyenek, miközben energiatakarékosak maradnak.

Az egyik legfontosabb termékük a Blauberg szellőztető berendezés, amely képes friss levegőt bevitelére és a szennyezett levegő elvezetésére. A berendezések csendesek és könnyen kezelhetők. A Blauberg rendszerek különösen hatékonyak lehetnek az épületekben, ahol a hőt visszanyerő funkcióval kombinálva használják őket. Ez lehetővé teszi, hogy a környezetbarát módon szellőztessünk, miközben minimalizáljuk a hőveszteséget.

A Blauberg termékek sokoldalúak és alkalmasak kis lakások vagy nagyobb ipari létesítmények számára is. A választékban találhatók kis méretű rendszerek, amelyek egyetlen helyiséget szolgálnak ki, valamint nagyobb, központi rendszerek, amelyek egész épületeket képesek ellátni.

A Blauberg márka széles kínálattal rendelkezik, hogy megfeleljen a különböző igényeknek. A termékek könnyen telepíthetők és karbantarthatók, így komfortos és egyszerű használatot biztosítanak. Az ügyfélszolgálatuk segítőkész és felkészült munkatársakból áll, akik bármilyen kérdés esetén segítenek.

Összességében a Blauberg márka magas minőséget, hatékonyságot és megbízhatóságot jelent, amikor szellőztető gépekről és rendszerekről van szó. A cég célja, hogy hozzájáruljon a komfortos és egészséges beltéri környezet kialakításához, és ezért folyamatosan fejlesztik termékeiket a legújabb technológiák felhasználásával.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...