Barion Pixel
Vaillant recoVAIR VAR 260/4 hővisszanyerős szellőztető

Vaillant recoVAIR VAR 260/4 hővisszanyerős szellőztető

0010016046
Elérhetőség: Rendelésre
Rendelésre:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

1 093 801 Ft
Bruttó ár

szellozokivitelezes2.jpg

Garancia 36 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Vaillant recoVAIR VAR 260/4 (0010016046) hővisszanyerős szellőztetőt azért ajánljuk mert:

Nem engedi be a port és pollenszemcséket a házba, kiszűri a CO2-t és a párát. Az elhasznált levegő hőtartalmát úgy adja át a beáramló friss levegőnek, hogy a két levegőtípus nem érintkezik.

A gyárilag integrált modulációs bypassal lehetőség van a hővisszanyerést igénynek megfelelően nyáron csökkenteni vagy teljesen kizárni, így éjszaka ingyen megoldható a lakás hűtése.

A recoVAIR lakásszellőztető a legjobb páratartalmú, kellemes belső klíma elérését teszi lehetővé még télen is magas finomságú pollenszűrőjével, igényfüggő ventilátor vezérléssel és beépített páratartalom érzékelővel.

Vaillant recoVAIR VAR 260/4 (0010016046) hővisszanyerős szellőztető jellemzői:  

 • Akár 98%-os hővisszanyerés
 • Fűtési hőszükséglet csökkentése átlagosan akár 20%-kal
 • Gyárilag beépített nagyfelületű, finompólusú po-, pollen-, és lebegőanyag szűrő
 • Külön rendelhető finompor szűrő a koromszemcsék kiszűrésére
 • Páraelvezetésből adódóan penészfertőzések is megelőzhetőek
 • Intuitív kezelés Vaillant rendszerszabályozóval: egyetlen szabályozó fűtésre, melegvíz-készítéshez, és szellőztetéshez
 • Bármelyik Vaillant hőtermelővel kombinálható és minden házba integrálható (meglévő épületekbe is)
 • Passzívházakra is alkalmas minősítés
 • Fali készülék
recoVAIR VAR 260/4 szellőztető maximum 190 m2-es lakásokba ajánlott fali készülék standard hőcserélővel (Aqua-Care).
 • Vaillant recoVAIR VAR 260/4, 0010016046
 • Hőcserélő típusa:
  ellenáramú (kereszt) hőcserélő
 • Térfogatáram (min/max):
  50/260 m3/h
 • Emelőmagasság:
  180 Pa (260 m3/h mellett)
 • Szűrőosztály (külső levegő):
  F7
 • Szűrőosztály (elhasznált levegő):
  G4
 • Feszültségellátás:
  230 V/50 Hz
 • Elektromos teljesítmény (min-max):
  15-170 W
 • Méretek (magasság x szélesség x mélység):
  885x595x631 mm
 • Saját tömeg:
  43 kg
 • Csatlakozások (külső és távozó levegő):
  Ø 150/180 mm
 • Csatlakozások (friss és elhasznált levegő):
  Ø 150/180 mm
Hatásfok
98 %
Csatlakozó mérete
DN150
DN180
Hőcserélő
Normál
Kivitel
Oldalfali
Garancia
36 hónap

A Vaillant hővisszanyerős szellőztetők az otthoni vagy irodai légcserét forradalmasítják, a legmagasabb színvonalú technológiát és kényelmet nyújtva a felhasználóknak. A Vaillant márka híres a kiváló minőségű és energiatakarékos fűtés-hűtés rendszereiről, és a hővisszanyerős szellőztetők is ezt a hagyományt követik.

Ezek a berendezések lehetővé teszik a friss levegő beáramlását az épületekbe, miközben hatékonyan visszanyerik a hőt a kifújt levegőből, ezáltal minimalizálva a hőveszteséget és csökkentve a fűtési költségeket. A Vaillant hővisszanyerős szellőztetők intelligens szellőztetési megoldást nyújtanak, amelyek segítenek javítani a beltéri levegő minőségét és biztosítani a folyamatos friss levegő ellátást anélkül, hogy túlzott hőmennyiség veszne el.

A Vaillant hővisszanyerős szellőztetők korszerű funkciókkal és egyszerű vezérléssel rendelkeznek, amelyek lehetővé teszik a felhasználók számára, hogy személyre szabják a szellőztetési beállításokat az igényeiknek megfelelően. Az intelligens szenzorok és automatikus üzemmódok lehetővé teszik a kényelmes és energiahatékony működést, miközben minimalizálják a felhasználói beavatkozást.

A Vaillant hővisszanyerős szellőztetők kiváló minőségű anyagokból készülnek, és szigorú minőségellenőrzésen mennek keresztül a gyártási folyamat során. Ez garantálja a hosszú élettartamot és a megbízhatóságot, amelyekre a Vaillant márka híres. A szellőztetők kompakt méretükkel és elegáns designjukkal tökéletesen illeszkednek bármilyen belső térbe, anélkül hogy zavarnák azt.

Válassza a Vaillant hővisszanyerős szellőztetőket, ha korszerű és hatékony szellőztetést szeretne az otthonában vagy irodájában. Ezek a berendezések nemcsak kiváló teljesítményt és energiatakarékosságot nyújtanak, hanem hozzájárulnak a tartós kényelemhez és egészségesebb beltéri környezethez is. Legyen a Vaillant a megbízható partner a szellőztetés terén, és élvezze a prémium minőséget és innovatív technológiákat a mindennapi életében.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.