Barion Pixel
Wolf CWL-2-325 4/0 L Excellent hővisszanyerős szellőztető
Wolf CWL-2-325 4/0 L Excellent hővisszanyerős szellőztető
Wolf CWL-2-325 4/0 L Excellent hővisszanyerős szellőztető
Wolf CWL-2-325 4/0 L Excellent hővisszanyerős szellőztető
Wolf CWL-2-325 4/0 L Excellent hővisszanyerős szellőztető
Wolf CWL-2-325 4/0 L Excellent hővisszanyerős szellőztető
Wolf CWL-2-325 4/0 L Excellent hővisszanyerős szellőztető
Wolf CWL-2-325 4/0 L Excellent hővisszanyerős szellőztető
Wolf CWL-2-325 4/0 L Excellent hővisszanyerős szellőztető
Wolf CWL-2-325 4/0 L Excellent hővisszanyerős szellőztető
Wolf CWL-2-325 4/0 L Excellent hővisszanyerős szellőztető
Wolf CWL-2-325 4/0 L Excellent hővisszanyerős szellőztető

Wolf CWL-2-325 4/0 L Excellent hővisszanyerős szellőztető, balos

7100747
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

1 103 630 Ft
Bruttó ár

Garancia 24 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Wolf CWL-2-325 4/0 L Excellent hővisszanyerős szellőztető, balos

 • Tiszta, friss és pollenmentes levegőt biztosít
 • A hagyományos ablakok szellőzésétől eltérően nincsenek zavaró zajok
 • Akár 99 százalékos hőellátás
 • Különösen magas használhatósággal, pontos térfogatáram méréssel, standard előmelegítési regiszterrel és kompakt kivitelezéssel hat.
 • A színes érintőképernyőnek köszönhetően nagyon könnyen használható.

Jellemzők:

 • Max. Teljesítmény: 325 m³ / h
 • Nagy hatékonyságú műanyag hőcserélő
 • Szűrő ISO Durva 60%
 • Moduláló elektromos előmelegítő regiszter
 • Érintőképernyő
 • Állítható levegőmennyiség
 • Szűrőkijelzés a készüléken és lehetőség a szűrőkijelzésre a lépéskapcsolón
 • Intelligens fagyálló vezérlés, beépített moduláló előmelegítő regiszterrel, alacsony zajszint
 • Állandó áramlásszabályozás

Műszaki adatok:

 • Energiahatékonysági osztály (spektrum - tól-ig): A (A + - F)
 • Energiahatékonysági osztály 2 vagy több érzékelővel (spektrum-tól-ig): A + (A + - F)
 • Levegőáram 150 Pa-nál: max. 325 m³ / h
 • Maximális hőteljesítmény: max. 98%
 • Szűrő: ISO Durva 60% (G4)
 • Hatékony tényező: 0,34 - 0,54 Cos
 • Elektromos energiafogyasztás: 6-145 W
 • Elektromos csatlakozás: 230 V / 50 Hz.
 • Védelmi osztály: IP30
 • Méretek:
 • Csatorna csatlakozás átmérője: 160 mm
 • Magasság: 650 mm
 • Szélesség: 750 mm
 • Mélység: 560 mm
 • Súly: 37 kg
 • Kivitel: bal
Méretek (magasság x szélesség x mélység)
650 x 750 x 560 mm
Csatlakozó mérete
DN160
Hőcserélő
Normál
Kivitel
Oldalfali
Garancia
24 hónap

Wolf

Egy energiatakarékos és hatékony szellőztetési megoldást kínáló hővisszanyerős rendszer kiépítéséhez a webáruházunk Wolf kategóriájában minden nélkülözhetetlen alkatrészt megtalálhatsz.

Szükség lesz például szívó és befújó pontokra, de légcsatorna kiépítéséhez elengedhetetlenek a szigetelt csövek és a könyökök is. Az érzékelőt, a szabályozót, szűrőbetéteket és a központi hőcserélőt pedig még nem is említettük. Mielőtt azonban választanál közülük, feltétlenül olvasd el a fontosabb műszaki paramétereket, és ha van lehetőséged, akkor konzultálj egy szakemberrel! De természetesen hozzánk is fordulhatsz bizalommal!


A webáruházunk által forgalmazott, minőségi Wolf alkatrészek tökéletesen ideálisak egy hővisszanyerős szellőztetőrendszer kiépítéséhez, amit manapság egyre több házba és lakásba építenek. 

Előnyök

Ez a rendszer ugyanis minimális hőveszteséggel távolítja el a használt levegőt az otthonodból, de a kerámia hőcserélőnek köszönhetően a kiáramló levegőnek a hőenergiája sem veszik el, hanem átadódik a bejövő levegőnek. Így az energiafogyasztás is nagymértékben csökkenthető. 

Olyannyira, hogy egy ilyen hővisszanyerős szellőztetőrendszer akár 90-94%-os hővisszanyerési hatásfokkal is képes működni. Még télen is, amikor odakint repkednek a mínuszok, vagy nyáron, amikor nagyüzemben megy a légkondicionáló.

Wolf tartozékok a hővisszanyerős szellőztetőrendszer kiépítéséhez

Először is az elszívó és befújó pontokat említenénk, amelyek közül az előbbit érdemes a konyha, a fürdőszoba, a mellékhelyiség vagy a mosókonyha közelébe telepíteni, mivel ezekben a helyiségekben van szükség leginkább a szag- és páraelszívásra. A befújó pontot pedig a hálószobába illetve a nappaliba tanácsos rakni.

Emellett szükség lesz még szigetelt légcsatornákra, amelyeken keresztül a rendszer szállítja majd a használt és a friss levegőt. Ezeknek a kialakításánál az a legfontosabb, hogy kivitelezővel próbáljátok őket minél kevesebb könyökből és csőből megvalósítani. Minél kacskaringósabb ugyanis a légcsatornák útja, annál nagyobb lesz a hőveszteség. 

A rendszer alapját viszont a légcserélő berendezés adja, amelyből a webáruházunk márka kínálatában ár és a beszerelhetőség szempontjából is többféle verziót találhatsz. Ez az eszköz azonban általában nagy motorzajjal dolgozik, így érdemes közé és a csőhálózat közé mindkét ágba hangcsillapító elemeket is beépíteni, amelyeket szintén megvásárolhatsz nálunk.

Végül szükség lesz még rácsokra és légszelepekre is, amelyeken a levegő befújása és kiszívása történik.Továbbá ezekhez érdemes még szelepfogadó dobozokat is beépíteni.

A vásárlás előtt mindenképpen kérj szakértői segítséget!

Egy hőcserélős szellőztetőrendszer hosszú távú befektetés jelent majd az otthonodba, így mindenképpen arra kell törekedned, hogy ez a lehető legjobban legyen kiépítve. Ezért mielőtt belevetnéd magad a vásárlásba, mindenképpen azt javasoljuk, hogy vedd fel a kapcsolatot egy szakemberrel! Ő ugyanis az adott termék műszaki paraméterei alapján meg tudja majd mondani, hogy érdemes-e ezt megvásárolni vagy sem.

Abban az esetben viszont, ha jelenleg még senkit sem bíztál meg a feladattal, akkor természetesen hozzánk is fordulhatsz bizalommal. A megfelelő információk ismeretében igyekszünk segíteni neked, hogy a lehető legjobb Wolf tartozékokat tudd kiválasztani.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.