Barion Pixel
Wolf RM-2 szabályzo

Wolf RM-2 szabályzó

8908888
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

69 723 Ft
Bruttó ár

Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

AZ ÚJ ROOM MODUL RM-2

Az új WOLF RM-2 segítségével a szellőztetés még könnyebben működtethető. 

A vonzó WOLF dizájnnal az egyéni kényelem és a készülék beállításainak széles skáláját kínálja. Legyen szó fűtésről vagy mechanikus szellőztető egységről: Az RM-2 az új, intuitív megoldás az ügyfél otthonában történő megjelenítéshez és üzemeltetéshez.

GYAKORLATI PROGRAMVÁLASZTÁS: TÖKÉLETESEN ÖSSZHANGBAN VAN VELED

A fűtéshez, a meleg vízhez és a szellőzéshez egyedi konfigurálható nappali programok állnak rendelkezésre az összes többi intelligens funkció (ünnepi üzemmód, billentyűzár) és a kijelző (idő, hőmérséklet, üzemi állapot, hibaüzenetek és a szűrőcsere jelzője) mellett.

VEZETÉKES VERZIÓ

Az RM-2 klasszikus vezetékes változatban kapható. A különösen energiatakarékos, közelségérzékelővel ellátott kijelzőt hosszú távú akkumulátoros működésre tervezték.

GYORS ÉS KÖNNYEN TELEPÍTHETŐ

Az RM-2 könnyen felszerelhető a falra vagy a fali dobozba. Az üzembe helyezés során automatikusan észlelik a többi WOLF alkatrészt (pl. Szellőzővezérlők, távirányító), és meghatározzák a kapcsolódó funkciókat. A frissítéseket egyszerűen telepíthetjük memóriakártyával (Micro SD kártya).

TELJES INTEGRÁCIÓ A WOLF VEZÉRLŐRENDSZEREKKEL

Az előre beállított heti programok használatához az RM-2 könnyen integrálható a WOLF Smarthome rendszerbe . Egy további BM-2-vel akár hét fűtési és keverési kör vezérelhető. Egyszerű kérdés, hogy közvetlenül be kell adni a beállított szobahőmérsékletet, vagy a tartós kényelem érdekében a fűtési mérést (+ -4) eltolni.

Garancia
12 hónap
Alkategória
Szabályzó

Wolf

Egy energiatakarékos és hatékony szellőztetési megoldást kínáló hővisszanyerős rendszer kiépítéséhez a webáruházunk Wolf kategóriájában minden nélkülözhetetlen alkatrészt megtalálhatsz.

Szükség lesz például szívó és befújó pontokra, de légcsatorna kiépítéséhez elengedhetetlenek a szigetelt csövek és a könyökök is. Az érzékelőt, a szabályozót, szűrőbetéteket és a központi hőcserélőt pedig még nem is említettük. Mielőtt azonban választanál közülük, feltétlenül olvasd el a fontosabb műszaki paramétereket, és ha van lehetőséged, akkor konzultálj egy szakemberrel! De természetesen hozzánk is fordulhatsz bizalommal!


A webáruházunk által forgalmazott, minőségi Wolf alkatrészek tökéletesen ideálisak egy hővisszanyerős szellőztetőrendszer kiépítéséhez, amit manapság egyre több házba és lakásba építenek. 

Előnyök

Ez a rendszer ugyanis minimális hőveszteséggel távolítja el a használt levegőt az otthonodból, de a kerámia hőcserélőnek köszönhetően a kiáramló levegőnek a hőenergiája sem veszik el, hanem átadódik a bejövő levegőnek. Így az energiafogyasztás is nagymértékben csökkenthető. 

Olyannyira, hogy egy ilyen hővisszanyerős szellőztetőrendszer akár 90-94%-os hővisszanyerési hatásfokkal is képes működni. Még télen is, amikor odakint repkednek a mínuszok, vagy nyáron, amikor nagyüzemben megy a légkondicionáló.

Wolf tartozékok a hővisszanyerős szellőztetőrendszer kiépítéséhez

Először is az elszívó és befújó pontokat említenénk, amelyek közül az előbbit érdemes a konyha, a fürdőszoba, a mellékhelyiség vagy a mosókonyha közelébe telepíteni, mivel ezekben a helyiségekben van szükség leginkább a szag- és páraelszívásra. A befújó pontot pedig a hálószobába illetve a nappaliba tanácsos rakni.

Emellett szükség lesz még szigetelt légcsatornákra, amelyeken keresztül a rendszer szállítja majd a használt és a friss levegőt. Ezeknek a kialakításánál az a legfontosabb, hogy kivitelezővel próbáljátok őket minél kevesebb könyökből és csőből megvalósítani. Minél kacskaringósabb ugyanis a légcsatornák útja, annál nagyobb lesz a hőveszteség. 

A rendszer alapját viszont a légcserélő berendezés adja, amelyből a webáruházunk márka kínálatában ár és a beszerelhetőség szempontjából is többféle verziót találhatsz. Ez az eszköz azonban általában nagy motorzajjal dolgozik, így érdemes közé és a csőhálózat közé mindkét ágba hangcsillapító elemeket is beépíteni, amelyeket szintén megvásárolhatsz nálunk.

Végül szükség lesz még rácsokra és légszelepekre is, amelyeken a levegő befújása és kiszívása történik.Továbbá ezekhez érdemes még szelepfogadó dobozokat is beépíteni.

A vásárlás előtt mindenképpen kérj szakértői segítséget!

Egy hőcserélős szellőztetőrendszer hosszú távú befektetés jelent majd az otthonodba, így mindenképpen arra kell törekedned, hogy ez a lehető legjobban legyen kiépítve. Ezért mielőtt belevetnéd magad a vásárlásba, mindenképpen azt javasoljuk, hogy vedd fel a kapcsolatot egy szakemberrel! Ő ugyanis az adott termék műszaki paraméterei alapján meg tudja majd mondani, hogy érdemes-e ezt megvásárolni vagy sem.

Abban az esetben viszont, ha jelenleg még senkit sem bíztál meg a feladattal, akkor természetesen hozzánk is fordulhatsz bizalommal. A megfelelő információk ismeretében igyekszünk segíteni neked, hogy a lehető legjobb Wolf tartozékokat tudd kiválasztani.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.