Barion Pixel

Cascade FP-51ZDP-K (E) Mennyezeti/parapet fan-coil

FP-51ZDP-K
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

144 780 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 2,8 kW
Garancia 36 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Parapet / mennyezeti Fan-coil

Hűtő teljesítmény: 2,8 kW

Fűtő teljesítmény: 7,2 kW

Beltéri méretek (szélxmagxmély): 834x238x694 mm

Nettó tömeg: 26 kg

Csőátmérő: 3/4 inch

Kondenzvíz cső: 15,6 mm

Hangnyomásszint: 38

Tulajdonságok:

huzagolt rézcsőből készült hőcserélő

mosható levegőszűrő

leolvasztó funkció

halk működés üzemmód

többfokozatú ventilátor

kompakt dizájn

öndiagnosztika

 

Méretek (magasság x szélesség x mélység)
694 x 834 x 238 mm
Tömeg
26 kg
Fűtőteljesítmény
7,2 kW
Hűtőteljesítmény
2,8 kW
Teljesítmény
2,8 kW
Garancia
36 hónap
60 hónap

A Cascade klímák és hőszivattyúk rendkívül hatékony és innovatív megoldások az épületek hűtésére és fűtésére. Ezek a rendszerek fejlett technológiát és kifinomult tervezést alkalmaznak, hogy optimális kényelmet és energiatakarékosságot biztosítsanak.

A Cascade klímák jellemzően több egységből állnak, amelyeket egy kültéri egység vezérel. A beltéri egységek több helyiségben vagy zónában vannak elhelyezve, és képesek függetlenül működni. Ez lehetővé teszi a helyiségek egyéni hőmérsékletének beállítását, így mindenki egyéni igényei szerint szabályozhatja a kényelmet. Ezenkívül a Cascade klímák intelligens vezérlőrendszerekkel rendelkezhetnek, amelyek automatikusan szabályozzák a hőmérsékletet és az energiafelhasználást az optimális komfort érdekében.

A Cascade hőszivattyúk többcélú rendszerek, amelyek nemcsak hűtést, hanem fűtést is biztosítanak. A hőszivattyúk képesek a hőenergia hatékony átmozgatására a környezetből az épületbe vagy fordítva, ezáltal megszabadulva a hagyományos fűtési és hűtési módszerek által okozott nagy energiaveszteségtől. A Cascade hőszivattyúk különösen hatékonyak hidegebb éghajlati viszonyok között, mivel akár alacsony külső hőmérsékleten is képesek hőt nyerni a környezetből.

A Cascade klímák és hőszivattyúk számos előnnyel járnak. Először is, kiváló energiahatékonysággal rendelkeznek, ami csökkenti a fűtési és hűtési költségeket, valamint a környezetre gyakorolt ​​hatást. Másodszor, a több zónás rendszer lehetővé teszi a személyre szabott kényelmet, és elkerüli a felesleges energiafelhasználást olyan helyiségekben vagy zónákban, amelyeket nem használnak. Harmadszor, az intelligens vezérlőkkel ellátott Cascade klímák és hőszivattyúk egyszerűen kezelhetők, és rugalmas időzítési lehetőséget kínálnak a felhasználóknak.

Összességében a Cascade klímák és hőszivattyúk modern és hatékony megoldások a komfortérzet javítására és a energiahatékonyság növelésére. Ezek a rendszerek alkalmasak mind lakossági, mind kereskedelmi felhasználásra, és hozzájárulnak egy fenntarthatóbb és kényelmesebb környezet kialakításához az épületekben.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.