Barion Pixel
MASTER ACD137 MONOBLOCK MOBIL HŰTŐ/FŰTŐ KLÍMA ÉS PÁRÁTLANÍTÓ BERENDEZÉS
MASTER ACD137 MONOBLOCK MOBIL HŰTŐ/FŰTŐ KLÍMA ÉS PÁRÁTLANÍTÓ BERENDEZÉS
MASTER ACD137 MONOBLOCK MOBIL HŰTŐ/FŰTŐ KLÍMA ÉS PÁRÁTLANÍTÓ BERENDEZÉS
MASTER ACD137 MONOBLOCK MOBIL HŰTŐ/FŰTŐ KLÍMA ÉS PÁRÁTLANÍTÓ BERENDEZÉS

MASTER ACD137 MONOBLOCK MOBIL HŰTŐ/FŰTŐ KLÍMA ÉS PÁRÁTLANÍTÓ BERENDEZÉS

ACD137
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

Beszállítói raktár: 3 db
1 490 000 Ft
Bruttó ár

Vásárlás után mostantól az 1 év garancia mellett, további 2 év korlátozott garancia is jár, amihez regisztrálni kell a terméket.

A regisztráció menetéről és feltételeiről szóló dokumentum megtalálható a csatolmányok között!

Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

MASTER ACD137 Mobil klíma és párátlanító berendezés

Innovációs új termék, amely három különböző üzemmóddal rendelkezik. A berendezés képes hűteni, fűteni, valamint párátlanítani is. Ez a strapabíró és hordozható egység ideális lehet vészhelyzetekkor, illetve abban esetben, ha ideiglenes hűtésre, fűtésre vagy szárításra van szükségünk, mint például mobil kórházakban, sátrakban, irodákban, üzlethelyiségekben. Széleskörű felhasználhatósága miatt kölcsönzők számára különösen ajánlott. Megoldást jelenthet a legkülönbözőbb iparágak számára, ahol problémát jelent akár a meleg, akár a hideg, vagy a párás körülmények. Továbbá az ACD137 három működési módjának köszönhetően sokat spórolhat a termék felhasználójának.

Előnyök

 • Nagy kapacitású légkondicionálás, hideg levegő: 24,000 BTU/h (7,1 kW-nak megfelelő teljesítmény, mindössze 1,98 kW energia felhasználással)
 • Nagy kapacitású légkondicionálás, meleg levegő: 26,000 BTU/h (7,5 kW-nak megfelelő teljesítmény, mindössze 1,98 kW energia felhasználással)
 • Nagy kapacitású párátlanítás, száraz levegő: 130 liter/nap kapacitás mindössze 1,98 kW energia felhasználással
 • Csatlakoztatható vezetékek
 • Erőteljes, halk ventilátorok
 • Kompakt és könnyű
 • Egyszerű üzembe helyezni
 • Nagy teherbírású kerekek
 • Ideális vészhelyzeti és ideiglenes megoldásnak – gyorsan kihelyezhető sátrakban és mobil kórházakban
 • Hordozható klímaberendezés széleskörű felhasználásra, pl.: műhelyek, adatközpontok, irodák, üzlethelyiségek

       

                                                             

Tartozékok:

 • állítható ikercső
 • légvezetőcső csatlakozó

 

A kezelőpanel segítségével 3 üzemmód közül választhatunk:

 1. légkondicionálás
 2. légszárítás
 3. légkeringetés

 

Az ACD137 azonos oldalon kezeli a hideg és meleg levegőt. Ez a megoldás növeli a hűtési és fűtési folyamat hatékonyságát, ez pedig lehetővé teszi, hogy a készülék a szükségesnek megfelelő mértékben hűtsön vagy fűtsön.

Széles felhasználhatóságának köszönhetően az ACD137 többféle helyzetben is alkalmazhatjuk.

Helyi hűtés: A kifújt hideg levegőt a hűteni kívánt tárgy felé irányítjuk (például nagy hűtésigényű elektromos eszközök). A meleg levegő felfelé távozik.

Szoba hűtés: Az ACD137-et üzembe helyezzük a szobában, úgy, hogy a hideg levegőt a szobába fújja, míg a meleg levegőt egy légvezetőcső segítségével kivezetjük.

Szoba fűtés: Az ACD137-et üzembe helyezzük a szobában, úgy, hogy a hideg levegőt egy légvezetőcső segítségével kivezetjük.

Szoba szárítás: Az ACD137-et üzembe helyezzük a szobában, úgy, hogy a berendezés a száraz levegőt körbefújja szobában.

NETTÓ SÚLY (KG):98

BRUTTÓ SÚLY (KG):98

TELJESÍTMÉNY (KW):7,5 (fűtés)/7,1(hűtés)

LÉGSZÁLLÍTÁS (M3/H):1020/800

MÉRETEK (H*SZ*M)(MM):790 x 620 x 1326

CSOMAGOLÁSI MÉRET H*SZ*M (MM):580 x 700 x 1500

ZAJSZINT (DB):55

ÁRAMFELVÉTEL (A):14

LÉGFÚVÓ NYÍLÁS ÁTMÉRŐ (MM):2 x 135 vagy 1 x 400

MŰKÖDÉSI TARTOMÁNY (°C):10 - 42

HŰTŐKÖZEG:R1234YF A2L

KAPACITÁS (30°C/80% RH):130

ENERGIA FELHASZNÁLÁS (KW):1,98

Garancia
12 hónap

A Master egy elismert márkát képvisel a kiváló minőségű ventillátorok és párátlanítók területén. Termékeik kiemelkedő teljesítményt és megbízhatóságot nyújtanak mind az ipari, mind a lakossági felhasználók számára. A Master ventillátorok és párátlanítók a legfrissebb technológiákat és innovatív tervezési elemeket ötvözik, hogy hatékonyan és csendesen működjenek, és hozzájáruljanak a kényelmes és egészséges környezet kialakításához.

A Master ventillátorok kiváló minőségű anyagokból készülnek, és a legmodernebb ventilációs technológiák felhasználásával gyártják őket. Ezek a ventilátorok optimális levegőmozgatást biztosítanak, és segítenek fenntartani az optimális hőmérsékletet a különböző környezetekben. A Master ventillátorok széles választékában megtalálhatók a mennyezeti, álló, falra szerelhető és ipari ventilátorok, amelyek különböző méretű helyiségek szellőztetésére alkalmasak.

A Master párátlanítók kiváló megoldást nyújtanak a nedvesség elleni küzdelemben. Ez a berendezés olyan helyeken, ahol magas páratartalom van jelen, mint például az alagsorokban vagy pincékben, hatékonyan csökkenti a nedvességet, így segítve a penész és a dohos szagok kialakulásának megelőzését.

Természetesen a különböző, a házon végzett munkafolyamatokat is meggyorsítja! A Master párátlanítók kompakt és energiatakarékos kialakításuknak köszönhetően könnyen telepíthetők és kezelhetők.

A Master szellőztető rendszerei korszerű megoldást biztosítanak az optimális beltéri levegőminőség eléréséhez. Ezek a rendszerek lehetővé teszik a friss levegő beáramlását, miközben eltávolítják a szennyeződéseket és kellemetlen szagokat. A szellőztető rendszerek jellemzője a hatékony és csendes működés, valamint a könnyű telepítés és karbantartás.

A Master elkötelezett a folyamatos fejlesztés mellett, és a vevői igényeknek megfelelően alakítja termékeit. A Master termékek híresek a megbízhatóságról, a kiváló minőségről és a környezetbarát megoldásokról. A Master: a hatékony és megbízható ventiláció és páramentesítés szakértője, amely a felhasználók kényelmét és egészségét helyezi előtérbe.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.