Barion Pixel

Vents NKP 125-1,2-1 Elektromos fűtőkalorifer

VENTS-7577
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

Beszállítói raktár: 10 db
61 761 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 2 kW
Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Elektromos fűtőkalorifer, különféle szabályzási módokkal és rendszerekhez. A fűtőkalorifereket abban az esetben szükséges használni, ha a befújni kívánt levegő hőmérséklete egyébként nem éri el a tervezéskor kitűzött, vagy a benti igények szerinti komfort szintet. A megfelelő méret kiválasztása mellett, melyet a légmennyiség és a rendszer méretei határoznak meg, szükséges figyelembe venni, milyen kiegészítőket érdemes a precíz szabályozáshoz beépíteni. A11, A21, A22, A22 wifi, A25, S11, S21, S22, S22 wifi, S25 vezérlésű légkezelőkhöz, 200 mm csőcsatlakozásra, 230 V, 2,0 kW, 8,7 A, teljesítménnyel.

Áramfelvétel [A]: 8,7
Átmérő [mm]: 200
Fázis: 1
Feszültség [V]: 230
Forma: Kerek
Fűtés típusa: Elektromos
Légszállítás [m3/h]: 170
Telepítés módja: Légcsatorna
Teljesítmény [W]: 2000
Hálózati feszültség
230 V / 50 Hz
Teljesítmény
2 kW
Légszállítási teljesítmény
170 m3/h
Csatlakozó mérete
DN200
Garancia
12 hónap

Vents

A webáruházunk Vents kategóriájában főként a szellőztetőrendszerek kiépítéséhez szükséges ventilátorokat találod. De emellett kínálunk még néhány komplett hővisszanyerős szellőztetőrendszert, valamint a működtetésükhöz szükség szabályozóegységeket is.

Ezeknek a berendezéseknek mindegyike igazán strapabíró és hosszú élettartamú, de a maximális eredmény érdekében a kiválasztásukat mindig a várható körülményekhez kell igazítanod. Ezért mielőtt bármit vásárolnál, mindenképpen olvasd el a termékadatlapokat, amelyek minden szükséges információt tartalmaznak, vagy ha szükséges, akkor fordulj a szakértő kollégáinkhoz!


Egy családi ház szellőztetésének költséghatékonyan történő megoldása nem mindig egyszerű feladat, kivéve akkor, ha befektetsz egy, a webáruházunk Vents kategóriájában is megtalálható hővisszanyerős szellőztetőrendszerek egyikébe. Ezeken keresztül ugyanis a „zárt ablakos” időszakokban is megoldható az otthonod légellátása, valamint az elhasznált, megromlott levegő a szabadba történő kivezetése.

Miért fontosak ezek a rendszerek?

 

Bár sokan azt gondolják, hogy az ablakok folyamatos kinyitogatása elegendő a lakás szellőztetéséhez, de sajnos ez nem így van. A folyamatos friss levegő csak gépi szellőztetés segítségével biztosítható, és ezáltal kerülhető el az, hogy a lakás a penészképződés melegágya legyen.

Vents hővisszanyerős szellőztetőrendszerek

 

Bár számos gyártó kínál manapság már a piacon komplett hővisszanyerős szellőztetőrendszereket, de a Vents termékei határozottan kiemelkednek közülük, mint minőségben, mint pedig hatásfokban. Ez nem is csoda, hiszen a vállalkozás évtizedes tapasztalattal rendelkezik a flexibilis légcsatorna gyártásában. De az sem elhanyagolható szempont, hogy eredeti német technológia alapján dolgoznak.

Ami pedig a rendszereik árát illeti, elég széles skálán mozognak. Az egyszerűbb modellek 200 ezer forint körül mozognak, míg a csúcskategóriás verziók ára már 1,5 millió forint felett van. Érdemes belegondolni abba, hogy hosszú távon mennyi energiát fognak megspórolni, így ez az egyszeri beruházás megéri az árát.

A Vents kategóriában ventilátorokat is találhatsz

Abban az esetben, ha csak alapvető gépi szellőztetést szeretnél megvalósítani hővisszanyerés nélkül, akkor a webáruházunk márka kínálatában fellelhető Vents termékei között találhatsz néhány kiváló minőségű ipari ventilátort is, amelyek kiválasztását jobb, ha légtechnikai szakemberre bízod. Ő ugyanis sokkal könnyebben meg tudja majd határozni a szükséges légcserét a helyiségben, ami alapján már sokkal könnyebb kiválasztani a megfelelő teljesítményű berendezést.

A választékunkban leginkább ipari axiális elszívóventilátorokat találhatsz, amelyek a nevükből adódóan a helység elhasznált levegőjét belülről kifelé fújják. De egyébként van köztük olyan verzió is, amely kintről befelé szívja a külső levegőt. 

A beépítésükhöz szükség lehet még légcsatornára, toldóra, hangcsillapítóra, fordulatszám szabályozóra, légszelepekre és egy szűrőre is, amelyeket a webáruházunkban egytől egyig megtalálhatsz. Így ezeknek a költségével sem árt számolnod!

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.