Barion Pixel
Stadler Form Roger (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős

Stadler Form Roger (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős

ST0248
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

159 990 Ft
Bruttó ár

Garancia 24 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

A Stadler Form ROGER Little és RORER sikeresen teljesített, továbbá bebizonyosodott, hogy az új ROGER Big kiemelkedően hatásos a COVID-19 ellen.

További információk: https://stadlerform.hu/blog/20210609-covid19

 • app vezérlés (WiFi)
 • antibakteriális előszűrő (mosható)
 • Dual Filter™ (HEPA és aktívszén) szűrő
 • opcionálisan válaszható szűrők: Dual Filter™ H12 HEPA vagy H14 HEPA
 • levegő minőség jelzés gáz- és részecskeszenzorral (PM 2,5)
 • érintőpanel
 • automatikus üzemmód
 • éjszakai üzemmód
 • filter csere jelzés (a filter élettartama 8-12 hónap levegő szennyezettségétől függően)
 • 1-7 órás időzítő
 • 5 légsebesség fokozat
 • ajánlott akár 66 m2-es szobába

Az új Stadler Form Roger okos szobai légtisztító, akár 66 négyzetméteres szobákba is. A készülék beépített. lézeres levegő minőség érzékelője folyamatosan figyeli mind a portartalmat, mind a nemkívánatos szagokat, amelyek jelenlétére automata üzemmódban képes reagálni, ha kell nagyobb teljesítményre kapcsolva, hogy a lehető leggyorsabban kellemessé és biztonságossá varázsolja az otthon levegőjét.

A készülék előlapján található jelzőfény kéken világít, ha a levegő minősége jó, narancs színben, ha az nem ideális és pirosan, ha kifejezetten rossz.

Az új Sanitized® hygiene technológiás textil, mosható előszűrő megfogja a nagyobb szennyeződéseket, mint például a hajszálakat vagy a porcicákat. Mivel ez a szűrő mosható, így minden korábbi modellhez képest, könnyebb a karbantartása. A textil előszűrő megállítja a nagyobb szennyeződéseket, gátolja a spórák bejutását, megtelepedését a HEPA szűrőben. A svájci tecnológiáját használó szűrő 30°C-on kézzel mosható, legalább 20 alkalommal. Átlagos használat mellett, az előszűrőt ajánlott három havonta kimosni. Allergiásoknak, különösen az erősebb tüneteket is kiváltó pollen szezonban, vagy nagyobb por terhelés esetén, az előszűrőt akár havonta is indokolt lehet mosni. A textil szűrő, kiegészítőként utólagosan pótolható.

A Sanitized® 1935 óta, az antimikrobális technológiájával számos területen bizonyított már. A cég termékei a vegyipartól az építőanyagokon és ruházati cikkeken át az élet számos területén megtaláklhatóak.

A rendszer középpontjában a nagy méretű H12 minőségű, kettős HEPA szűrő van, integrált aktív szén betéttel. Ez a HEPA szűrés a finom por mellett útját állja a polleneknek, baktériumoknak és részben a vírusoknak is. Az aktív szén szűrő pedig magába zárja a kellemetlen szagokat. Ugyanebben a tesztben a Roger egyúttal képes volt kiszűrni a levegőből az influenza vírusok 99,9%-át. (A teszt egy 28m3-es teszt kamrában, H1N1, H2N2, H3N2 variánsokkal lett elvégezve.)

A Roger szűrő rendszere a TÜV tesztjében a 0,255 µm méretű porszemcséket 100%-ban kiszűrte a levegőből. Ez a szűrőrendszer képes egy 22m2-es helyiségben a levegőben található influenza vírusok 99,9%-át is kiszűrni.

ROGER teljesítménye 465 m3/h CADR*, ami kimagasló szűrési hatékonysággal párosulva ideális megoldás az otthoni légtisztításra. A készülék 66 m2-es szobákba ajánlott, ami óránként háromszori légátforgatással számol a szoba egészére vetítve.

*CADR: Clean Air Delivery Rate, vagyis tiszta levegő kibocsájtási ráta, amit az AHAM sztenderdjei szerint mért érték.

ROGER alkalmas ugyan a 66 m2-es helyiség megszűrésére (óránként 3x-os levegőcserével), de nagyobb légtisztítási igény esetén, erősen szennyezett területre, vagy allergiások számára a ROGER 39 m2-es szobákba ajánlott, mert utóbbi esetben az óránkénti levegőcserét akár ötször is képes végrehajtani.

A készülék lelke a nagy méretű HEPA (H12) szűrő, beépített aktív szén betéttel. Ez az, ami kivonja a rajta átáramló levegőből a finom port, a polleneket, a bektériumokat és vírusokat is. Ennek a szűrőnek köszönhetően, a Roger ECARF minősített, ami különösen jó hír az allergiásoknak. 

A kombinált szűrő működése során megköti a levegő szennyező anyagok nagyon nagy részét, ezért azt 8-12 havonta ajánlott cserélni.

A ROGER korábbi verziójához képest

A ROGER jelenlegi verziója (2021-től) a korábbi, már megszokott Stadler Form eleganciával rendelkezik. Az új ROGER esetén a rácsot és a korábbi verzió előszűrőjét antracit/világosszürke színű textil előszűrőre cserélték, ezzel integrált higiéniai funkcióval is ellátva azt. Miemellett a termék legnagyobb előnye, hogy az új készülék WiFi-s változat, bármikor, bárhonnan elérhetővé vált.

ROGER két érzékelőjével gyorsan észleli és megbízhatóan kiszűri a levegőből a részecskéket és gázokat, a szennyező anyagokat. Nagy segítséget nyújt az allergiások számára. WiFi-n keresztül, applikáció segítségével bárhonnan elérhető és megfigyelhető az aktuális levegőminőség.

Utólagosan vásárolható H14 HEPA szűrő a készülékhez, mely szürésgi hatékonysága: 99,995%.

Energiafelhasználás: 4 - 100 W 

Légteljesítmény: 465 m3/óra (CADR mérés szerint)

Ajánlott szobaméret: 66 m2 

Zajszint: 28 - 65 dB (A)

Méret: 420 x 516  x 200 mm (szélesség x magasság x mélység)

Súly: 6,8 kg

Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)
151 - 200 m³
Méretek (magasság x szélesség x mélység)
516 x 420 x 200 mm
Tömeg
6,8 kg
Garancia
24 hónap

A Stadler Form márka az innováció, a minőség és a design kiválóságának megtestesítője a  párátlanítók, párásítók, levegőtisztítók, illatosítók, ventillátorok = légkezelők területén. A vállalat elkötelezett az egészséges és kényelmes beltéri környezet megteremtése iránt, és termékei kiemelkednek az elegáns megjelenésükkel és a felhasználóbarát funkcióikkal.

A Stadler Form levegőkezelő készülékek igazán hatékonyak, miközben halk működésük és kifinomult formatervezésük miatt ideálisak otthoni és irodai környezetekbe egyaránt. Az egyszerű vezérlési opcióknak köszönhetően könnyen beállíthatók és karbantarthatók, így a felhasználók élvezhetik a megfelelő minőségű levegőt bárhol, anélkül, hogy lemondanának az esztétikus megjelenésről.

A Stadler Form párásítói és levegőtisztítói korszerű technológiával rendelkeznek, amelyek segítenek javítani a beltéri levegő minőségét és a lakók vagy dolgozók komfortérzetét. A csendes működés és az intuitív kezelési lehetőségek révén a Stadler Form berendezései zavartalan légzést és nyugalmat biztosítanak, miközben aktívan gondoskodnak a tiszta és friss belső légtér megteremtéséről.

A Stadler Form légkezelői (párásító, párátlanító) innovatív megoldásokat kínálnak az optimális klíma fenntartására, és modern designjukkal illeszkednek a különböző enteriőr stílusokhoz. A vállalat folyamatosan fejleszti és finomítja termékeit annak érdekében, hogy a felhasználók a legmagasabb szintű teljesítményt és elégedettséget tapasztalhassák meg.

A Stadler Form elkötelezett a fenntarthatóság iránt, és termékei környezetbarát anyagokból készülnek, valamint energiatakarékos működést biztosítanak. A vállalat magas színvonalú gyártási folyamatai és minőségellenőrzése garantálják a megbízható működést és hosszú élettartamot, így a Stadler Form termékei tartós befektetést jelentenek a kényelmes és egészséges belső élettér kialakításában.

Az összességében a Stadler Form termékek az innováció, a minőség és a design tökéletes kombinációját nyújtják, biztosítva a felhasználók számára a kényelmes, egészséges és esztétikus belső környezetet. A vállalat szenvedélyesen törekszik arra, hogy kiemelkedő termékeket kínáljon, amelyek örömöt és praktikus használatot jelentenek mindennapi életünkben.

HELYETTESÍTŐ TERMÉKEK

Stadler Form Roger légtisztító HEPA szűrős

A Roger újra szabad és könnyű légzést biztosít az allergiában szenvedőknek. Ez a nagy hatékonyságú légtisztító kiszűri a levegőből az állati lovagrend tagjait, (a szőröket) az ürüléket, a virágport, a poratkákat és a gombaspórákat. A  Dual Filter™ szűrőbetétnek köszönhetően a Roger a kisgyermekes családok igaz barátja. A Roger mindig főszerepet játszik, ha tiszta és egészséges levegőre van szükség!

Raktáron
Regular price 139 900 Ft -39 910 Ft Ár 99 990 Ft
A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.