Barion Pixel
Stadler Form Roger Big (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger Big (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger Big (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger Big (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger Big (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger Big (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger Big (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger Big (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger Big (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger Big (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger Big (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős
Stadler Form Roger Big (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős

Stadler Form Roger Big (fekete textillel) okos légtisztító HEPA szűrős

ST0247
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

229 990 Ft
Bruttó ár

Garancia 24 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

A Stadler Form ROGER Little és RORER sikeresen teljesített, továbbá bebizonyosodott, hogy az új ROGER Big kiemelkedően hatásos a COVID-19 ellen.

További információk: https://stadlerform.hu/blog/20210609-covid19

 • app vezérlés (WiFi)
 • antibakteriális előszűrő (mosható)
 • Dual Filter™ (HEPA és aktívszén) szűrő
 • opcionálisan válaszható szűrők: Dual Filter™ H12 HEPA vagy H14 HEPA
 • levegő minőség jelzés gáz- és részecskeszenzorral (PM 2,5)
 • érintőpanel
 • automatikus üzemmód
 • filter csere jelzés (a filter élettartama 8-12 hónap levegő szennyezettségétől függően)
 • 1-7 órás időzítő
 • 5 légsebesség fokozat
 • görgők a könnyed mozgatás érdekében
 • ajánlott akár 104 m2-es szobába

Az új Stadler Form Roger Big okos szobai légtisztító, akár 104 négyzetméteres szobába is. A készülék lézeres levegő minőség érzékelője folyamatosan figyeli mind a por tartalmat, mind a nemkívánatos szagokat, amelyek jelenlétére automata üzemmódban képes reagálni, ha kell nagyobb teljesítményre kapcsolva, hogy a lehető leggyorsabban kellemessé és biztonságossá varázsolja a levegőt.

A készülék előlapján található jelzőfény kéken világít, ha a levegő minősége jó, narancs színben, ha az nem ideális és pirosan, ha kifejezetten rossz.

Az új Sanitized® hygiene technológiás textil, mosható előszűrő megfogja a nagyobb szennyeződéseket, mint például a hajszálakat vagy a porcicákat. Mivel ez a szűrő mosható, így minden korábbi modellhez képest, könnyebb a karbantartása. A textil előszűrő megállítja a nagyobb szennyeződéseket, gátolja a spórák bejutását, megtelepedését a HEPA szűrőben. A svájci tecnológiáját használó szűrő 30°C-on kézzel mosható, legalább 20 alkalommal. Átlagos használat mellett, az előszűrőt ajánlott három havonta kimosni. Allergiásoknak, különösen az erősebb tüneteket is kiváltó pollen szezonban, vagy nagyobb por terhelés esetén, az előszűrőt akár havonta is indokolt lehet mosni. A textil szűrő, kiegészítőként utólagosan pótolható.

A Sanitized® 1935 óta, az antimikrobális technológiájával számos területen bizonyított már. A cég termékei a vegyipartól az építőanyagokon és ruházati cikkeken át az élet számos területén megtaláklhatóak.

A rendszer középpontjában a nagy méretű H12 minőségű, kettős HEPA szűrő van, integrált aktív szén betéttel. Ez a HEPA szűrés a finom por mellett útját állja a polleneknek, baktériumoknak és részben a vírusoknak is. Az aktív szén szűrő pedig magába zárja a kellemetlen szagokat. Ugyanebben a tesztben a Roger egyúttal képes volt kiszűrni a levegőből az influenza vírusok 99,9%-át. (A teszt egy 28m3-es teszt kamrában, H1N1, H2N2, H3N2 variánsokkal lett elvégezve.)

A Roger szűrő rendszere a TÜV tesztjében a 0,255 µm méretű porszemcséket 100%-ban kiszűrte a levegőből. Ez a szűrőrendszer képes egy 22m2-es helyiségben a levegőben található influenza vírusok 99,9%-át is kiszűrni.

ROGER BIG teljesítménye 736 m3/h CADR*, ami kimagasló szűrési hatékonysággal párosulva ideális megoldás az otthoni légtisztításra. A készülék 104 m2-es szobákba ajánlott, ami óránként háromszori légátforgatással számol a szoba egészére vetítve.

*CADR: Clean Air Delivery Rate, vagyis tiszta levegő kibocsájtási ráta, amit az AHAM sztenderdjei szerint mért érték.

ROGER BIG alkalmas ugyan a 104 m2-es helyiség megszűrésére (óránként 3x-os levegőcserével), de nagyobb légtisztítási igény esetén, erősen szennyezett területre, vagy allergiások számára a ROGER BIG 62 m2-es szobákba ajánlott, mert utóbbi esetben az óránkénti levegőcserét akár ötször is képes végrehajtani.

A készülék lelke a nagy méretű HEPA (H12) szűrő, beépített aktív szén betéttel. Ez az, ami kivonja a rajta átáramló levegőből a finom port, a polleneket, a bektériumokat és vírusokat is. Ennek a szűrőnek köszönhetően, a Roger ECARF minősített, ami különösen jó hír az allergiásoknak. 

A kombinált szűrő működése során megköti a levegő szennyező anyagok nagyon nagy részét, ezért azt 8-12 havonta ajánlott cserélni.

Tervező: Matti Walker

"A kezdetektől fogva megtiszteltetés számomra, hogy együtt dolgozzak és tervezzek termékeket a Stadler Form Team számára. A Stadler Form név az első termékkel, Freddel kezdődött. Az termékkínálatunk nem túl nagy, de annál elegánssabbá és vonzóbbá nőtte ki magát. A sok tapasztalat és az, hogy a csapat részese lehetek, nagyban gazdagította az életemet, a tervezői munkámat.

A termékek megvalósításánál meghatározott céljaink, hogy a végtermék esztétikus, erőforrás-barát, tartós anyagú, könnyen és kényelmeesen kezelhető, egyszerű, de intuitív funkciókkal ellátott, fogyasztóbarát legyen."

MŰSZAKI ADATOK

ROGER BIG két érzékelőjével gyorsan észleli és megbízhatóan kiszűri a levegőből a részecskéket és gázokat, a szennyező anyagokat. Nagy segítséget nyújt az allergiások számára. A könnyed szállítás érdekében kerekekkel látták el. WiFi-n keresztül, applikáció segítségével bárhonnan elérhető és megfigyelhető az aktuális levegőminőség.

Utólagosan vásárolható H14 HEPA szűrő a készülékhez, mely szürésgi hatékonysága: 99,995%.

Energiafelhasználás: 4 - 90 W 

Légteljesítmény: 736 m3/óra (CADR mérés szerint)

Ajánlott szobaméret: akár 104 m2

Zajszint: 28 - 58 dB (A)

Méret: 420 x 520 x 340 mm (szélesség x magasság x mélység)

Súly: 10,5 kg

Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)
251 - 300 m³
Méretek (magasság x szélesség x mélység)
520 x 420 x 340 mm
Tömeg
10,5 kg
Garancia
24 hónap

A Stadler Form márka az innováció, a minőség és a design kiválóságának megtestesítője a  párátlanítók, párásítók, levegőtisztítók, illatosítók, ventillátorok = légkezelők területén. A vállalat elkötelezett az egészséges és kényelmes beltéri környezet megteremtése iránt, és termékei kiemelkednek az elegáns megjelenésükkel és a felhasználóbarát funkcióikkal.

A Stadler Form levegőkezelő készülékek igazán hatékonyak, miközben halk működésük és kifinomult formatervezésük miatt ideálisak otthoni és irodai környezetekbe egyaránt. Az egyszerű vezérlési opcióknak köszönhetően könnyen beállíthatók és karbantarthatók, így a felhasználók élvezhetik a megfelelő minőségű levegőt bárhol, anélkül, hogy lemondanának az esztétikus megjelenésről.

A Stadler Form párásítói és levegőtisztítói korszerű technológiával rendelkeznek, amelyek segítenek javítani a beltéri levegő minőségét és a lakók vagy dolgozók komfortérzetét. A csendes működés és az intuitív kezelési lehetőségek révén a Stadler Form berendezései zavartalan légzést és nyugalmat biztosítanak, miközben aktívan gondoskodnak a tiszta és friss belső légtér megteremtéséről.

A Stadler Form légkezelői (párásító, párátlanító) innovatív megoldásokat kínálnak az optimális klíma fenntartására, és modern designjukkal illeszkednek a különböző enteriőr stílusokhoz. A vállalat folyamatosan fejleszti és finomítja termékeit annak érdekében, hogy a felhasználók a legmagasabb szintű teljesítményt és elégedettséget tapasztalhassák meg.

A Stadler Form elkötelezett a fenntarthatóság iránt, és termékei környezetbarát anyagokból készülnek, valamint energiatakarékos működést biztosítanak. A vállalat magas színvonalú gyártási folyamatai és minőségellenőrzése garantálják a megbízható működést és hosszú élettartamot, így a Stadler Form termékei tartós befektetést jelentenek a kényelmes és egészséges belső élettér kialakításában.

Az összességében a Stadler Form termékek az innováció, a minőség és a design tökéletes kombinációját nyújtják, biztosítva a felhasználók számára a kényelmes, egészséges és esztétikus belső környezetet. A vállalat szenvedélyesen törekszik arra, hogy kiemelkedő termékeket kínáljon, amelyek örömöt és praktikus használatot jelentenek mindennapi életünkben.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.