Barion Pixel
HEYLO HL 400 légtisztító
HEYLO HL 400 légtisztító
HEYLO HL 400 légtisztító
HEYLO HL 400 légtisztító
HEYLO HL 400 légtisztító
HEYLO HL 400 légtisztító
HEYLO HL 400 légtisztító
HEYLO HL 400 légtisztító
HEYLO HL 400 légtisztító
HEYLO HL 400 légtisztító

HEYLO HL 400 légtisztító

HL400
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

149 990 Ft
Bruttó ár

Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Magas hatékonyságú, precíziós légtisztító 7 fokozatú szűrőrendszerrel

 

 • Modern kivitelű, praktikus méretű és súlyú (9,8 kg) légtisztító

 • 7 fokozatú szűrőrendszer

 • Szűri a baktériumokat, pollent, port, kellemetlen szagokat

 • Hordozható, 230 V-os áramellátás szükséges hozzá

 • 3 fokozatra állítható ventilátor, max. 360 m3/h légszállítással

 • Automatikus mód: a ventilátorfokozat automatikusan igazodik a levegőminőséghez, szenzor segítségével

 • Beállítható ionizációs és UV-A lámpás fertőtlenítési mód

 • Éjszakai, csendes üzemmód (32 dB(A))

 • Időzítő funkció

 • Távirányítós vezérlés

 • Aktuális levegőminőség kijelzése

 • Letisztult, igényes design, amely illeszkedik minden helyiségbe

 • Csendes, nem zavaró, folyamatos működés közben sem (max. 44 dB(A))

 • Teljesítmény: 85 W

 • Levehető fedél a gyors szűrőcseréhez

 • Alkalmazáson keresztül is (Wifi-s) kényelmesen felügyelhető és vezérelhető

 

LED kijelző és digitális panel:

 

Javasolt helyiségméret 50 m² (átlagos belmagassággal, óránkénti háromszoros teljes légcsere mellett).

Felhasználási terület: irodák, üzlethelyiségek, fitnesztermek, orvosi rendelők, előadótermek, szerelőműhelyek stb.

 

7 fokozatú levegőszűrés

 • A készülék beszívja a levegőt a környezetből, majd egy 7 fokozatú szűrőrendszeren vezeti át, így minimalizálja a lebegő szennyezőanyagok, kártékony anyagok kockázatát.

 • A szűrőrendszer egy előszűrőből, hideg katalizátor szűrőből, aktív szén szűrőből, antibakteriális szűrőből, H10 osztályú szűrőből (EN 1822 szerint), UV-A fényű sterilizálóból és az ionizátorból áll.

 

1. szint: Előszűrő

 • Alumínium G4 szűrőt (EN 709) használ a készülék előszűrőként. 

 • Az előszűrő nagyobb, durva porszemcséket szűr, például házi port, virágport stb. 3 μm-ig.

 • Hatékonyság: 85-98% 10 µm-nél és 30-55% 1 µm-nél

 • A szűrő porszívóval tisztítható, és vízzel mosható.

2., 3. szint: Hideg katalizátor + aktívszén szűrő

 • Kémiai vegyületek, gázok szűrése 99,9%-os hatékonysággal

 • A hideg katalizátor katalitikus bomlási reakciójához nem szükséges UV-sugárzás, magas hőmérséklet vagy magas nyomás. Normál hőmérsékleti körülmények között, a katalitikus reakció eltávolítja a formaldehidet, a benzolt, a xilolokat és más káros gázokat. A reakció során víz és szén-dioxid keletkezik. Ez nem vezet másodlagos szennyezéshez, biztonságos és környezetbarát.

 • Az aktív szén felszívja és megköti a levegőből a nem kívánt szagokat (pl. füst), gázokat (pl. formaldehid) és más szennyezőanyagokat.

 • A szűrő porszívóval tisztítható.

4., 5. szint: Antibakteriális pamut szűrő + magas hatékonyságú EPA szűrő (részecskeszűrő)

 • Az antibakteriális szűrő egy precíziós szűrő, amely 5 mikron átmérőjű részecskéket szűr. A szűrőanyagot antibakteriális szerrel is ellátják.

 • Az EPA 10 szűrő minimum 99%-os hatékonysággal szűri a levegőben lévő baktériumokat, füstöt és a szálló por részecskéit 1μm-ig.

 • A szűrő porszívóval tisztítható.

6. szint: UV-fényű sterilizálás

 • UV-sterilizálás 365 nanométeres hullámhosszú UV-A fénnyel. 

 • Az UV fertőtlenítő lámpát általában levegő, felület és víz fertőtlenítésére használják. 

 • Megtisztítja a levegőt, eltávolíthatja a dohos szagokat. Ez frissé teszi a levegőt és megakadályozza a vírusok terjedését a levegőben vagy a felületeken.

7. szint: Ionizálás

 • Erős elektromos mezők alkalmazásával az ionizátor feltölti az egyes részecskéket, és így növeli a helyiség levegőjének ionkoncentrációját. 

 • A töltött részecskék reaktívabbak és elpusztítják a szagmolekulákat és más szennyező anyagokat.

 • A különböző töltésű részecskék vonzzák egymást, és nagyobb csomókat alkotnak, amelyek gyorsabban ülepednek, így könnyebben kiszűrhetők a levegőből.

 

Tartozékok:

 • 1 db előszűrő

 • 1 db főszűrő (2 az 1-ben): hideg katalizátor és aktív szén szűrő

 • 1 db főszűrő (2 az 1-ben): antibakteriális és EPA szűrő

 • 1 db távirányító

 

Opcionális:

 • Kombinált vírusszűrő (főszűrők helyére): G4 előszűrő  + aktív szén szűrő + H14 HEPA vírusszűrő

 

Tudta?

A WHO szerint átlagosan 21,5 órát töltünk minden nap beltérben, ezért érdemes gondoskodni a tiszta levegőről, mivel a beltéren akár százszor szennyezettebb lehet, mint kültéren. A világon 10-ből 9 ember szennyezett levegőt lélegzik minden nap és nagyjából évi 7 millióra tehető a légszennyezés miatti korai halálozások száma. Az Európai Környezetvédelmi Ügynökség (EEA) jelentése szerint csupán Európában évente közel 450 000 idő előtti halálozást okoz a légszennyezettség, míg Magyarországon ez a szám 8–14 000-re tehető.

 

Garancia
12 hónap

A Heylo márkájú lakossági légtisztítók és robbanásbiztos ipari ventilátorok olyan termékek, amelyek a megbízhatóságot, hatékonyságot és biztonságot tartják szem előtt. A Heylo célja, hogy tiszta és egészséges környezetet teremtsen a mindennapi életben és a munkahelyeken egyaránt.

A Heylo lakossági légtisztítók hatékonyan szűrik ki az otthonokban található levegőben lebegő allergéneket, szennyező anyagokat és egyéb káros részecskéket. Az innovatív szűrőrendszerek és technológiák segítségével a Heylo légtisztítók garantálják a magas szintű levegőminőséget, minimalizálják a légúti problémákat és javítják az általános egészségi állapotot. Az intelligens érzékelők és vezérlőknek köszönhetően a Heylo légtisztítók automatikusan felismerik a szennyezett területeket és aktívan kezelik őket, így biztosítva a folyamatos és optimális légtisztaságot a lakásban.

A Heylo robbanásbiztos ipari ventilátorok széles körben használhatók olyan ipari helyszíneken, ahol a robbanásveszélyes anyagok jelenléte miatt speciális biztonsági intézkedésekre van szükség. Az ipari létesítményekben és munkaterületeken történő alkalmazásuk által a Heylo ventilátorok biztosítják a hatékony szellőztetést és a robbanásveszély minimalizálását. A kiváló minőségű anyagokból és tartós kialakításból eredően a Heylo ventilátorok hosszú élettartammal rendelkeznek, és megbízható működést nyújtanak a legnehezebb körülmények között is. Emellett a csendes működésük és a könnyen kezelhető funkcióik lehetővé teszik, hogy zavartalanul végezhesse a munkáját anélkül, hogy a zaj vagy a bonyolult beállítások akadályoznák.

A Heylo lakossági légtisztítók és robbanásbiztos ipari ventilátorok a legmagasabb biztonsági szabványoknak megfelelően tervezettek és gyártottak. A Heylo termékekre való vásárlással tehát garantáltan a megbízhatóságot és a minőséget választja. Törekedve arra, hogy a mindennapi életünket és munkakörnyezetünket még kellemesebbé tegye, a Heylo a legjobb megoldást kínálja a lakosságnak és az ipari területeknek a tiszta és biztonságos levegő elérésére.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.