Barion Pixel
Airbi Space WIFI légtisztító
Airbi Space WIFI légtisztító
Airbi Space WIFI légtisztító
Airbi Space WIFI légtisztító
Airbi Space WIFI légtisztító
Airbi Space WIFI légtisztító
Airbi Space WIFI légtisztító
Airbi Space WIFI légtisztító
Airbi Space WIFI légtisztító
Airbi Space WIFI légtisztító
Airbi Space WIFI légtisztító
Airbi Space WIFI légtisztító

Airbi Space WIFI légtisztító

AB0065
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

251 990 Ft
Bruttó ár

Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Az Airbi SPACE WiFi egy mobil légtisztító nagy terekhez, nagyon precíz részecskeérzékelővel, automatikus üzemmóddal és többlépcsős szűrőrendszerrel.

Az Airbi SPACE WiFi szűrői (a H13 osztályú HEPA szűrőt is tartalmazza) négy lépésben tisztítják meg e levegőt a portól, pollenektől, kellemetlen szagoktól. Erős motorja révén akár 160 m² alapterületű irodákat is képes kiszolgálni friss, tisztított levegővel. Az Airbi SPACE WiFi a virágport is felfogja, ezért allergiában szenvedők számára is alkalmas készülék.

Strapabíró kerekei révén könnyen mozgatható, így praktikus a csak alkalmanként használt tárgyalók vagy étkezők levegőjének tisztítására is.

A készülék LED-kijelzővel rendelkezik az egyes funkciók egyszerű azonosítása érdekében. Minden funkció könnyen beállítható a felső panelen található gombokkal. A színjelzőnek köszönhetően gyorsan beazonosítható a levegő minősége - a kék a kiváló, a zöld a jó állapotot, a narancssárga a rossz, a piros pedig már a nem megfelelő levegőminőséget mutatja.

Az Airbi SPACE WiFi egy rendkívül modern eszköz, amely távirányítóval és beépített WiFi-vel rendelkezik. A beépített WiFi vevővel használható mobil alkalmazáson keresztül. Egyes funkciók be- vagy kikapcsolása, illetve a monitor levegő minőségének értékei leolvashatók telefonról is, ha távol van, bárhol a világon. Ehhez mindössze egy okostelefonra vagy táblagépre és internetkapcsolatra van szükség.

A Smart Life letölthető a Google Play vagy az Apple Store áruházból.

Főbb jellemzők:

Lézeres levegő minőség ellenőrzés, az akár 2,5 μm nagyságú szennyezéseket is felismeri.

Levegő minőség jelzés a kezelő panel körüli színes LED kerettel. 

Automata, éjszakai, időzített, gyemekzár és anion generátor üzemmódok.

Négy lépcsős légtisztítás.

Csökkenti a levegőben található allergének mennyiségét.

Négy lépcsős szűrő rendszer a szagok, baktériumok és pollenek ellen. 

Mosható előszűrő a nagyobb szennyeződések, mint például állati szőrök vagy porcicák ellen

Aktív szén szűrő, kiszűri a kellemetlen szagokat.

Valódi HEPA szűrő, ami akár 0.1 µm méretű szennyeződéseket is megállít.

Ionizáló, a negatív ionok segítségével frissen tartja a levegőt.

Ultra csendes motor.

Működési időzítő.

Gyermekzár.

WiFi vezérlés.

Hat üzemmód (beleértve az éjszakai módot is).

MŰSZAKI ADATOK

Teljesítményfelvétel: 85 W

Légáramlás: 800 m3

Zajszint: 30-66 dB

Tömeg: 14 kg

Méretek: 400 x 400 x 669 mm

Ajánlott szoba méret maximum: 160 m2

Szín: fehér 

Ajánlott maximális szobaméret
160 m2
Garancia
12 hónap

Airbi

A webáruházunk ezen kategóriájában Airbi légtechnikai eszközöket találhatsz, amelyek igazán magas minőségére a márka az elmúlt két tizedben a gyártás során összegyűjtött tapasztalata, és a folyamatos fejlődésre való törekvése jelent garanciát.

Mindezek ellenére a cég mégis megfizethető áron kínálja őket, így bármilyen költségvetéssel is rendelkezel, biztosan megtalálod azt a légtisztítót, párásítót, légtérillatosítót vagy ventilátort, amely ennek megfelel. A rendelés előtt olvasd át alaposan az adatlapjukat, itt minden fontosabb tudnivaló kiderül, és ha netán segítségre lenne szükséged, keresd az ügyfélszolgálatunkat bizalommal!


Az Airbi egy olyan prémiumkategóriás márka, amely szívügyén viseli, hogy a vásárlói nap mint nap minél tisztább levegőt tudjanak belélegezni. Ennek elérése érdekében pedig az elmúlt két évtizedben folyamatosan fejlesztették a termelési folyamataikat, és azt kell, hogy mondjuk, a törekvéseiket maximális siker koronázta. 

A webáruházunk márka kínálatában is kapható légtechnikai eszközeik ugyanis - legyen az akár egy légtisztító, egy párásító, egy légtérillatosító vagy ventilátor - igazán magas minőséget képviselnek a piacon. Mindezek ellenére mégis megfizethetőek, így bármilyen költségvetéssel is rendelkezz, a kínálatukban biztosan megtalálod azt a berendezést, amely ennek leginkább megfelel.

Persze a minőség nem jelenti azt, hogy ne hibásodhatnának meg 

Az Airbi készülékeinek magas minősége sem feltétlenül jelent garanciát arra, hogy örökké meghibásodás nélkül működnek majd. Ezért sem elhanyagolható szempont a légmosóikban és a légtisztítóikban a szűrők cseréje, amelyből többfélét is találhatsz nálunk.

Ott van például a katalitikus szűrő, amely hatékonyan bontja le az ammóniát, a benzolt és más, a levegőben megtalálható veszélyes anyagokat, amelyek akár új szőnyegekről vagy az új bútorokról is a levegőbe kerülhetnek. 

Abban az esetben pedig, ha még szénszűrőkkel is kiegészítésre kerülnek, akkor az olyan mérgező anyagokat is képesek lebontani, mint amilyen például a formaldehid. Ezek azonban csak egy ideig képesek megfelelően ellátni a funkciójukat, így az előírt periódusonként mindenképpen cserélned kell őket!

Ha ennek ellenére mégis fennállna valamilyen hiba, akkor sem kell pánikba esned, mivel a cég saját szervizközponttal rendelkezik, ahol mindent megtesznek, hogy a meghibásodott készülékek újból úgy tegyék a dolgukat, mint korábban.

Hogyan vásárolj Airbi termékeket a webáruházunkból?

Ahhoz, hogy megfelelően tudj választani, fontos például tisztában lenned azzal, hogy az egyes árucikkek mekkora alapterületű helyiségbe valók. Az ezzel kapcsolatos információkat az egyes termékadatlapokon megtalálhatók, így vásárlás előtt mindenképpen érdemes őket alaposan végigolvasni.

De egyébként ezekben a leírásokban további technikai paraméterekről is tudomást szerezhetsz. Ez a légtisztító esetében például a teljesítményfelvételt, a légáramlást, a zajszintet, a tömeget, a méretet és az ionizáló teljesítményt jelenti.

Elakadtál a vásárlás során?

Ha segítségre lenne szükséged egy bizonyos termék kiválasztása kapcsán, fordulj nyugodtan az ügyfélszolgálatunkhoz a megadott elérhetőségek egyikén! A munkatársaink örömmel segítenek majd kiválasztani azt a terméket, amelyre szükséged lehet.

Emellett érdemes felkeresni a blogunkat is, ahol számtalan olyan cikket olvashatsz, amelyek segítségedre lehetnek a választásban.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.