Barion Pixel
Levoit Smart Core300s okos légtisztító
Levoit Smart Core300s okos légtisztító
Levoit Smart Core300s okos légtisztító
Levoit Smart Core300s okos légtisztító
Levoit Smart Core300s okos légtisztító
Levoit Smart Core300s okos légtisztító
Levoit Smart Core300s okos légtisztító
Levoit Smart Core300s okos légtisztító

Levoit Smart Core300s okos légtisztító

Core300S
Elérhetőség: Raktáron 1 db
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető 1 db.

83 990 Ft
Bruttó ár

Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Ha most megrendeled, a termék várhatóan ekkor érkezik hozzád:

Kedd 2024.05.28, reggel 8 és 17 óra között

3-as szűrés: előszűrő, True HEPA szűrő, aktív szénszűrő, 41m² lefedettségi hatékonyság, csendes 22-47dB zajszint

Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)
76 - 100 m³
Méretek (magasság x szélesség x mélység)
360 x 220 x 220 mm
Tömeg
2,7 kg
Garancia
12 hónap

A Levoit okos légtisztítók olyan kiváló minőségű termékek, amelyeket a tiszta és egészséges levegő biztosítása érdekében terveztek. A Levoit márka az innovációra és a felhasználói igényekre összpontosítva biztosítja, hogy otthonát vagy irodáját friss és tiszta levegővel tölthesse meg.

Az okos légtisztítók megfelelnek a modern technológia elvárásainak, lehetővé téve a könnyű használatot és vezérlést. Az intelligens funkciók, például a Wi-Fi kapcsolat és az okostelefonos alkalmazások segítségével a felhasználóknak teljes ellenőrzése van a légtisztító felett, még távolról is. Ez nagy kényelmet és rugalmasságot nyújt a mindennapi életben, és lehetővé teszi a légtisztítás beállítását és ellenőrzését az egyéni igények szerint.

A Levoit okos légtisztítók hatékonyan távolítják el az allergéneket, szennyező anyagokat és más káros részecskéket a levegőből. A speciális szűrőrendszerük, amely magában foglalja a HEPA szűrőt és az aktív szén szűrőt, garantálja, hogy a levegő tisztább és egészségesebb legyen. Ezenkívül néhány modell rendelkezik UV-C sugárzóval is, amely hatékonyan elpusztítja a baktériumokat és a vírusokat a levegőben.

A Levoit okos légtisztítók csendes működést biztosítanak, így nem zavarják a mindennapi tevékenységeket vagy az alvást. Ezenkívül energiatakarékosak is, ami hosszabb távon pénzt takarít meg és környezetbarát megoldást jelent.

A Levoit okos légtisztítók modern és stílusos megjelenéssel rendelkeznek, amelyek jól illeszkednek bármilyen lakó- vagy irodai térbe. Kompakt méretük lehetővé teszi, hogy könnyen elhelyezhetők legyenek bármilyen helyiségben anélkül, hogy túl sok helyet foglalnának el.

Összességében a Levoit okos légtisztítók megbízható és hatékony megoldást nyújtanak a levegő minőségének javítására otthonában vagy irodájában. A kifinomult technológia és a felhasználóbarát funkciók kombinációja lehetővé teszi a kényelmes használatot és ellenőrzést, míg a tökéletesen tiszta és egészséges levegőt biztosítják. Válassza a Levoit okos légtisztítókat, hogy megteremtse a friss és tiszta levegőt az Ön és családja számára.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.