Barion Pixel
Klímatartó konzol 2,5 kW klímához, összecsukható

Klímatartó konzol 2,5 - 3,5 kW klímához összecsukható (MS120 206)

KLIM-0200
Szállítási költség: 2 200 Ft Elérhetőség: Raktáron 2 db
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető 2 db.

7 430 Ft
Bruttó ár

Összecsukható Klímatartó konzol 2,5 kW AEG klímához,  2,5 kW MIDEA klímához,  2,5 kW MITSUBISHI-ZUBADAN klímához,  2,5 kW SAMSUNG klímához,  2,5 kW STIEBEL ELTRON klímához.

Garancia 12 hónap

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Ha most megrendeled, a termék várhatóan ekkor érkezik hozzád:

Kedd 2024.06.18, reggel 8 és 17 óra között

Összecsukható Klímatartó konzol 2,5 kW AEG klímához,  2,5 kW MIDEA klímához,  2,5 kW MITSUBISHI-ZUBADAN klímához,  2,5 kW SAMSUNG klímához,  2,5 kW STIEBEL ELTRON klímához.

További kompatibilis klímák:

Aircool 2,5KW-os klímához, Beko 2,5KW-os klímához, Carrier 2,5KW-os klímához, Cascade 2,5KW-os klímához, Comfee 2,5KW-os klímához, Copvent 2,5KW-os klímához, Daewoo 2,5KW-os klímához, Daikin 2,5KW-os klímához, Electrolux 2,5KW-os klímához, Everest 2,5KW-os klímához, Fisher 2,5KW-os klímához, Fuji Electric 2,5KW-os klímához, Fujitsu 2,5KW-os klímához, Galletti 2,5KW-os klímához, Genex 2,5KW-os klímához, Gree 2,5KW-os klímához, Haier 2,5KW-os klímához, HD 2,5KW-os klímához, Heinner 2,5KW-os klímához, Hisense 2,5KW-os klímához, Hitachi 2,5KW-os klímához, Inventor 2,5KW-os klímához, Korel 2,5KW-os klímához, LG 2,5KW-os klímához, MAXA 2,5KW-os klímához, Midea 2,5KW-os klímához, Mitsubishi 2,5KW-os klímához, Nord 2,5KW-os klímához, NU Style 2,5KW-os klímához, NuStyle 2,5KW-os klímához, Orion 2,5KW-os klímához, Panasonic 2,5KW-os klímához, Samsung 2,5KW-os klímához, Sencor 2,5KW-os klímához, Sharp 2,5KW-os klímához, Tekno Point 2,5KW-os klímához, Toshiba 2,5KW-os klímához, Vortex 2,5KW-os klímához,
Whirlpool 2,5KW-os klímához.

Garancia
0 hónap
12 hónap

Midea

Fedezd fel a Midea termékkínálatunkat, és találd meg az otthonodnak legmegfelelőbb megoldást! Ha egy hatékony légkondicionálóra van szükséged, akkor az Xtreme Save klímák tökéletesek lehetnek a számodra, mivel akár 90 másodperc alatt képesek 17°C-os kifújt levegőt juttatni a hőségtől felmelegedett helyiségekbe.

Ha viszont egy olyan készüléket keresel, amellyel energiatakarékosan oldható meg a szellőztetés, akkor a különleges kémiai kezeléssel gyártott papír alapú hővisszanyerő egységet tartalmazó HRV szellőztetőket érdemes választani, amelyek jó hatásfokú párakiegyenlítést és hőenergia-visszanyerést biztosítanak.


A webáruházunk Midea kínálatában mindenféle problémára megoldást találhatsz, akár egy hatékony légkondicionáló berendezést keresel a forró nyári napokra, akár energiatakarékosan szeretnéd megoldani a szellőztetést.

Midea All Easy Pro mono split klímák

A Midea All Easy Pro mono split klímák hűtés üzemmódban A+++ energiaosztálynak felelnek meg, amely már önmagában is egy lenyűgöző tulajdonság. De nem mehetünk el amellett sem szó nélkül, hogy mindemellett még pillanatok alatt is képesek lehűteni egy helyiséget, és így kiemelkedő komfortérzetet biztosítanak a felhasználók számára. 

Ezt pedig még tovább fokozza az, hogy könnyen telepíthetőek, a készülék beltéri egységének mennyezettől való helyigénye 5 cm, illetve a karbantartásuk is rendkívül egyszerű, mivel az ország területén több száz klímaszerelő szakember foglalkozik a szerelésükkel.

Sőt, mindezek mellett még az is a pozitívumaik közé tartozik, hogy a kültéri egység kikapcsolásakor a ventilátor forgási irányát a készülékek megfordítják, így a hőcserélőre rakódott por nagy részét automatikusan lefújják.

Midea Xtreme Save mono split klímák

A Midea Xtreme Save mono split klímák főként azért örvendenek igazán nagy népszerűségnek, mivel akár 90 másodperc alatt képesek 17°C-os kifújt levegőt juttatni a hőségtől felmelegedett helyiségekbe. A kültéri egységük "X" kialakítású, így kevésbé zajosak, a korrózióálló bevonatuk pedig a hosszú élettartam záloga. 

Ráadásul ezek légkondicionáló berendezések még az A+++/A++ energiaosztályba is tartoznak, így a használatuk egyáltalán nem fogja megterhelni a pénztárcádat sem. Az A+++ osztály ugyanis a csúcsok csúcsa.

Mindkét klíma a Wifi-n keresztül vezérelhető

Mind a Midea Xtreme Save, mind a Midea All Easy Pro Wifi-n keresztül vezérelhető, amelynek köszönhetően bárhonnan, bármikor monitorozhatod, és irányíthatod a légkondicionálódat a mobilodról.

Midea hővisszanyerős szellőztetők

A webáruházunk márka kínálatában elérhető Midea hővisszanyerős szellőztetők rendkívül hasznos készülékek, mivel a segítségükkel korszerűen és energiatakarékosan oldható meg egy lakás szellőztetése. 

De abban az esetben különösen előnyös lehet a használatuk, ha forgalmas út mellett laksz, és a zaj, illetve a por miatt nem igazán tudod kinyitni az ablakot, vagy ha a lakás az ablak nyitogatása mellett télen gyorsan lehűl, míg nyáron hamar felforrósodik.

Ezek a berendezések lényegében úgy működnek, hogy a benti levegőt kiszűrik, és a helyébe egy légszűrt, majdnem azonos hőmérsékletű levegőt fújnak vissza a lakótérbe. Így nem fog elkezdeni nedvesedni a fal, és a penész sem jelenik meg, ami a legtöbb otthonban komoly problémát szokott okozni.

Amennyiben valami nem világos a fentebb leírtakkal kapcsolatban, vagy szeretnél tanácsot kérni, akkor ne habozz megkeresni minket a webáruházban feltüntetett elérhetőségek egyikén!

HELYETTESÍTŐ TERMÉKEK

Klímatartó konzol 5 kW klímához összecsukható (MS118 105)

Összecsukható Klímatartó konzol 3,5-5kW AEG klímához, 3,5-5kW MIDEA klímához, 3,5-5 kW MITSUBISHI-ZUBADAN klímához, 3,5-5kW SAMSUNG klímához, 3,5-5kW STIEBEL ELTRON klímához.

Raktáron
Ár 10 170 Ft
A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.