Barion Pixel
Daikin Wifi modul

Daikin Wifi modul

BRP069B45
Szállítási költség: 2 200 Ft Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

23 465 Ft
Bruttó ár

Garancia 12 hónap

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Kompatibilis beltéri egységek:

  • FTXF20A
  • FTXF25A
  • FTXF35A
  • FTXF50A
  • FTXF60A
  • FTXF71A
Garancia
12 hónap

A Daikin klímaberendezések széles választékát kínálja, amelyek kiváló minőségű technológiával és innovatív tervezéssel rendelkeznek. A Daikin márka híres a megbízhatóságról és hatékonyságról, valamint a kényelmes és egészséges beltéri klímáról gondoskodó termékeiről. A Daikin klímák folyamatos fejlesztése és kutatása révén a legújabb hűtő- és fűtőtechnológiákat alkalmazzák, hogy optimális élményt nyújtsanak a felhasználóknak.

A Daikin kínálatában szereplő klímaberendezések többféle típusban elérhetők, beleértve a split-klímákat, multi-split rendszereket, valamint légkondicionáló rendszereket kisebb és nagyobb épületekhez egyaránt. Ezek a berendezések kiemelkedő energiahatékonysággal és csendes működéssel rendelkeznek, ami lehetővé teszi a kellemes és zavartalan klímaváltást, miközben minimalizálják az energiaköltségeket.

A Daikin klímaberendezések továbbá számos fejlett funkcióval vannak ellátva, például intelligens vezérlőrendszerekkel, amelyek lehetővé teszik a távirányítást és időzített üzemeltetést a felhasználók számára. Emellett a Daikin klímák szűrőrendszerei hatékonyan eltávolítják a levegőből a szennyeződéseket, allergéneket és kellemetlen szagokat, így hozzájárulnak a tiszta és egészséges beltéri klíma kialakításához.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.