Barion Pixel

Levoit Smart Core400s légtisztító csereszűrő

Core400S-RF
Szállítási költség: 2 200 Ft Elérhetőség: 2-3 munkanap
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető X db.

x munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

27 990 Ft
Bruttó ár

Garancia 12 hónap

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Garancia
12 hónap

A Levoit okos légtisztítók olyan kiváló minőségű termékek, amelyeket a tiszta és egészséges levegő biztosítása érdekében terveztek. A Levoit márka az innovációra és a felhasználói igényekre összpontosítva biztosítja, hogy otthonát vagy irodáját friss és tiszta levegővel tölthesse meg.

Az okos légtisztítók megfelelnek a modern technológia elvárásainak, lehetővé téve a könnyű használatot és vezérlést. Az intelligens funkciók, például a Wi-Fi kapcsolat és az okostelefonos alkalmazások segítségével a felhasználóknak teljes ellenőrzése van a légtisztító felett, még távolról is. Ez nagy kényelmet és rugalmasságot nyújt a mindennapi életben, és lehetővé teszi a légtisztítás beállítását és ellenőrzését az egyéni igények szerint.

A Levoit okos légtisztítók hatékonyan távolítják el az allergéneket, szennyező anyagokat és más káros részecskéket a levegőből. A speciális szűrőrendszerük, amely magában foglalja a HEPA szűrőt és az aktív szén szűrőt, garantálja, hogy a levegő tisztább és egészségesebb legyen. Ezenkívül néhány modell rendelkezik UV-C sugárzóval is, amely hatékonyan elpusztítja a baktériumokat és a vírusokat a levegőben.

A Levoit okos légtisztítók csendes működést biztosítanak, így nem zavarják a mindennapi tevékenységeket vagy az alvást. Ezenkívül energiatakarékosak is, ami hosszabb távon pénzt takarít meg és környezetbarát megoldást jelent.

A Levoit okos légtisztítók modern és stílusos megjelenéssel rendelkeznek, amelyek jól illeszkednek bármilyen lakó- vagy irodai térbe. Kompakt méretük lehetővé teszi, hogy könnyen elhelyezhetők legyenek bármilyen helyiségben anélkül, hogy túl sok helyet foglalnának el.

Összességében a Levoit okos légtisztítók megbízható és hatékony megoldást nyújtanak a levegő minőségének javítására otthonában vagy irodájában. A kifinomult technológia és a felhasználóbarát funkciók kombinációja lehetővé teszi a kényelmes használatot és ellenőrzést, míg a tökéletesen tiszta és egészséges levegőt biztosítják. Válassza a Levoit okos légtisztítókat, hogy megteremtse a friss és tiszta levegőt az Ön és családja számára.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...