Barion Pixel
Boneco 7417 Calc Off vízkőmentesítő
Boneco 7417 Calc Off vízkőmentesítő
Boneco 7417 Calc Off vízkőmentesítő
Boneco 7417 Calc Off vízkőmentesítő
Boneco 7417 Calc Off vízkőmentesítő
Boneco 7417 Calc Off vízkőmentesítő
Boneco 7417 Calc Off vízkőmentesítő
Boneco 7417 Calc Off vízkőmentesítő
Boneco 7417 Calc Off vízkőmentesítő
Boneco 7417 Calc Off vízkőmentesítő

Boneco A7417 Calc Off vízkőmentesítő

Boneco 7417
Szállítási költség: 2 200 Ft Elérhetőség: Raktáron 1 db
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető 1 db.

3 990 Ft
Bruttó ár

Még hosszabb élettartam a párásítójának
Egyszerű használat
Villámgyors megoldás a vízkő ellen
Egy dobozban három adag
Bármilyen párásítóhoz

Garancia 12 hónap

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Ha most megrendeled, a termék várhatóan ekkor érkezik hozzád:

Kedd 2024.06.18, reggel 8 és 17 óra között

Párásító készüléke van? Gondot okoz a lerakódott vízkő eltávolítása?

A Boneco Calc Off vízkőmentesítő elbűvölően feloldja a vízkövet akár a háztartási készülékekről, akár a párásítók belsejéből.

Engedje magát elvarázsolni, csak csukja be a szemét: volt vízkő, nincs vízkő!

 

Szeretné, hogy egyszerűbbé váljon a háztartásában a vízkő eltávolítása? Túl macerásnak érzi a párásítója takarítását? Ön sem szeret túl sok vegyszert használni? Használja a BONECO Calc Off vízkőmentesítő port a karbantartáshoz, s meglátja, hogy  egyszerűbbé válik e feladat.

Egy doboz, három zacskó CALC OFF-ot tartalmaz, ami három takarításhoz elegendő.

Calc off – A vízkő természetes ellensége


Használata:

Kapcsolja ki, áramtalanítsa a készüléket!

  1. Vegyen ki minden tartozékot a készülékből (nedvesítő betétet, szűrőt, vízlágyító patront, ISS Ezüst rudat,)
  2. Oldjon fel 1 liter 60C-os vízben egy zacskó CALC OFF-ot
  3. Öntse a készülék azon részére, amely vízköves és hagyja állni 30 percet.
  4. Mossa ki a készüléket egy kefével és öntse ki az oldatot belőle. Öblítse ki vízzel a készüléket.

A biztonsági előírásokat tartsa be! 
Minden párásító készülék tisztítására használhatja.

Garancia
0 hónap
12 hónap

A Boneco márka a légkezelő gépek terén kiemelkedően magas minőségű és megbízható termékeket kínál. A cég elkötelezett abban, hogy segítse a felhasználókat a friss és egészséges levegő biztosításában otthonaikban és munkahelyeiken.

A Boneco légkezelő gépek rendkívül hatékonyak, és számos innovatív technológiát alkalmaznak a legjobb teljesítmény érdekében. Az intelligens szenzorok és szabályozási funkciók lehetővé teszik a gépek automatikus működését, amivel ellenőrzött és tiszta levegőt biztosítanak a felhasználóknak.

Az egyik fő előnye a Boneco légkezelő gépeknek az, hogy tisztítják és párásítják a levegőt egyszerre. Ez különösen fontos a száraz vagy allergén anyagokban gazdag környezetekben, ahol a megfelelő páratartalom fenntartása elengedhetetlen a komfortérzet és az egészség megőrzése szempontjából.

A Boneco légkezelő gépek könnyen használhatók és karbantarthatók. A navigációs rendszerek intuitívak és egyszerűek, így még azok is könnyen kezelhetik őket, akik kevés tapasztalattal rendelkeznek a légtechnikai berendezések terén. A gépek minőségi anyagokból készülnek, amelyek garantálják a hosszú élettartamot és a megbízható működést.

A Boneco márka ügyfélszolgálata elkötelezett abban, hogy maximális elégedettséget nyújtson a vásárlóknak. Segítőkész és képzett szakemberekből álló csapatuk mindig készen áll arra, hogy válaszoljon a kérdésekre és nyújtson segítséget a gépek telepítése vagy karbantartása során.

Röviden összefoglalva, a Boneco márka megbízható választás a légkezelő gépek terén. Termékeik kiváló minőségűek, hatékonyak és egyszerűen használhatók. A cég kitartóan törekszik a vevői elégedettség elérésére, és mindent megtesz annak érdekében, hogy segítse a felhasználókat a tiszta és egészséges levegő biztosításában.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.