Barion Pixel
Mitsubishi Electric LossnayVL-50S2-E helyiség szellőztető zsinór kapcsolóval
Mitsubishi Electric LossnayVL-50S2-E helyiség szellőztető zsinór kapcsolóval
Mitsubishi Electric LossnayVL-50S2-E helyiség szellőztető zsinór kapcsolóval
Mitsubishi Electric LossnayVL-50S2-E helyiség szellőztető zsinór kapcsolóval

Mitsubishi Electric LossnayVL-50S2-E helyiség szellőztető zsinór kapcsolóval

1410-021
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

198 510 Ft
Bruttó ár

Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

VL-50S2-E LOSSNAY helyiség szellőztető zsinór kapcsolóval kiválóan alkalmas jól szigetelt helyiségek, irodák energiatakarékos szellőztetéséhez, amelyeknél az elhasznált levegő cserélése alapkövetelmény. A hővisszanyerés hatásfoka 85%, a levegő térfogatárama: 50 m3/h. A szellőztethető helység mérete cc 60 m2. Elegáns megjelenés, halk működés jellemzi a készüléket. Nem igényel külön bekötést a kapcsolóhoz, saját zsinórkapcsolóval rendelkezik.

TERMÉKRŐL BŐVEBBEN

  • Egyszerű és gyors felszerelés új építésű épületekben és modernizálás során
  • Rendszeres minimális légcsere a helyiségekben
  • Bevezetett külső levegő szűrése
  • Kellemes hőmérsékletű frisslevegő-ellátás és ezáltal alacsony utánfűtési teljesítmény
  • Hatékony és energiatakarékos szellőztetés hő- és páratartalom visszanyerésével
  • Rugalmas beépítés a különböző helyiségadottságnak megfelelően
  • Alkalmazás zajra érzékeny helyiségekben a halk működésnek köszönhetően
Légcsatorna csatlakozó mérete 1x120 mm
Hővisszanyerés hatásfoka 85-69%
Méretek (szél./mélys./magas.) 522/168/245 mm
Levegő térfogatáram 16-52.5 m3/h
Hangnyomás 15-37 dB(A)
Méretek (magasság x szélesség x mélység)
522 - 168 - 245 mm
Csatlakozó mérete
DN120
Garancia
12 hónap

A Mitsubishi Electric a Zubadan klímák és szellőztetőgépek vezető gyártója, amely kiváló minőségű és innovatív légkondicionáló és légszűrő megoldásokat kínál ügyfelei számára. A Mitsubishi Zubadan klímák a legújabb technológiákat és tervezési elemeket ötvözik, hogy kiemelkedően hatékony és gazdaságos hűtés-fűtési megoldást nyújtsanak különböző környezetekben. Ezek az egységek rendkívül alacsony hőmérsékleten is optimálisan működnek, így ideálisak olyan régiókban, ahol extrém hideg időjárás uralkodik.

A Mitsubishi Zubadan klímák magas hatékonyságú inverteres technológiával rendelkeznek, amely lehetővé teszi az energiahatékonyságot és a környezetbarát működést. A precíziós hőmérséklet-szabályozásnak köszönhetően ezek a klímaberendezések kiválóan alkalmasak arra, hogy egész évben kényelmes klímát biztosítsanak. Emellett a Mitsubishi klímák modern és elegáns külsővel rendelkeznek, illeszkedve a különböző belső terek stílusához.

A Mitsubishi Zubadan szellőztetőgépek nagy teljesítményű és megbízható megoldást kínálnak a beltéri levegő frissítésére és tisztítására. Ezek a gépek hatékonyan távolítják el a szennyeződéseket, allergéneket és kellemetlen szagokat, miközben friss levegőt juttatnak a helyiségbe. A szellőztetőgépek csendes működése és kifinomult szűrőrendszere a magas szintű kényelmet és egészséges belső levegőminőséget biztosítja.

A Mitsubishi Electric elkötelezett a folyamatos innováció és fejlesztés mellett, hogy ügyfelei számára a legmagasabb színvonalú klíma- és szellőztető megoldásokat nyújtsa. A vállalat erre törekvésének köszönhetően a Mitsubishi Zubadan klímák és szellőztetőgépek piacvezető pozíciót foglalnak el, és híresek a megbízhatóságról, a kiváló minőségről és a környezetbarát működésükről. A Mitsubishi Electric: a kifinomult klíma- és szellőztető megoldások szakértője, amely az innovációt és a felhasználói igényeket helyezi előtérbe.

HELYETTESÍTŐ TERMÉKEK

|
Regular price 252 831 Ft -11 841 Ft Ár 240 990 Ft
|
Regular price 254 203 Ft -12 213 Ft Ár 241 990 Ft
A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.