Az energiatakarékosság központi kérdéssé vált napjainkban, amire a fűtő-hűtő klíma lehet az egyik legkiválóbb megoldás. 

Klímára ma már mindenhol szükség van!

A klímaberendezések napjainkra gyakorlatilag szerves részévé váltak az épületeknek. Legyen szó az otthonunkról vagy a munkahelyünkről, mindenhol létfontosságú, hogy gondoskodjunk az ideális, komfortos hőmérsékletről, akár pihenni, akár koncentrálni szeretnénk éppen. 

Nálunk, a Szellőző shop webáruházban könnyedén beszerezhetőek a legmodernebb, legpraktikusabb készülékek. Legyen szó olyan modellről, amely csupán nyáron áll rendelkezésünkre, vagy a pénztárcánkat még inkább kedvelő, fűteni is tudó változatról, esetleg extra funkciókról, nálunk mindenki megtalálja az elvárásainak és igényeinek megfelelő légkondicionáló készüléket.

Miért pénztárcabarát a fűtő-hűtő klíma?

A fűteni és hűteni is képes inverteres split klímaberendezésekkel nem csak a nyári időszakban teremthetünk optimális hőmérsékletet. Legyen akármilyen fogvacogtató hideg odakint, egy inverteres klímával ugyanúgy felfűthetjük a helyiségeket, mint bármely más fűtőberendezéssel. A központi fűtéssel, illetve a gázkonvektorral szemben komoly összegeket spórolhatunk egy modern berendezés segítségével.

Ráadásként kihasználhatunk olyan lehetőségeket is, hogy nem az egész épületet, csupán az éppen használt helyiségeket tartjuk melegen. Arról sem érdemes megfeledkeznünk, hogy ezzel a megoldással akár azt is megtehetjük, hogy kombináljuk a meglévő rendszerrel. Ezáltal csak bizonyos időszakokban (például tavasszal és ősszel, illetve csak ha egymagunk tartózkodunk otthon) használjuk a klímát, a többiben maradunk a hagyományos, korábban is használt opcióknál. 

Amennyiben pedig napelemes rendszert is felszereltetünk, akár az általa termelt elektromos áramot használva, extra kiadások nélkül is megvalósulhat a fűtés. Gyerekek mellett is nagyszerű megoldás, hiszen egy légkondicionálóval pillanatok alatt felmelegíthetjük a gyerekszobát, így az esti fürdetés és öltöztetés kellemes környezetben, és persze jóval nyugodtabban, harmonikusabban valósulhat meg.

Akár mobil megoldást is választhatunk!

Ha gyors megoldásra van szükségünk, akár télen, akár nyáron, vagy telepítés nélkül szeretnénk egy magunkkal vihető megoldást a hétvégente használt nyaralónkba, akkor a fűtő-hűtő klíma mobil kivitelben is rendelkezésünkre áll, hogy megvalósíthassuk elképzeléseinket. A lehető legjobb választás, ha váratlan vészhelyzet adódik, akár sátrakban vagy irodákban, üzletekben is biztonságosan és hatékonyan alkalmazható.

Mivel ez a készülék képes a páramentesítésre is, így építkezésen vagy felújításnál is nagy hasznát vehetjük, illetve gyakorlatilag bárhol, ahol fontos egy adott hőmérsékletet, illetve páratartalmat biztosítani. Üzembe helyezése pillanatok alatt megvalósítható. Kompakt és könnyű kivitelének, valamint erős kerekeinek köszönhetően mozgatása rendkívül egyszerű és kényelmesen megvalósítható. Kiváló teljesítmény és ideális energiaigény jellemzi a mobil fűtő-hűtő klímát.

Ha vészhelyzet van, vagy átmeneti megoldást keresünk, akkor a mobil klímaberendezések létjogosultsága egészen egyszerűen megkérdőjelezhetetlen. Nagy kapacitásával gyorsan képes elvégezni a feladatát, legyen szó akár hűtésről, fűtésről, akár páramentesítésről.

Válasszunk a lehetőségek közül mindig igényeink és lehetőségeink szerint, akár fixen felszerelt split klímát, akár mobil változatot szeretnénk.