A kínálatunkban megtalálhatóak a Daikin klímák, melyek nagy népszerűségnek örvendenek. Ezen nem is lepődünk meg, ugyanis ez a gyártó nemcsak egy a sok közül, hanem a világ legnagyobb klímagyártója. De nyilván nem csupán ez szól mellette. Lássuk a részleteket!

A Daikin 2024-ben lesz 100 éves!

Természetesen a kínálatunkban is megtalálhatóak a Daikin klímák. Nem hiányozhatnak, már csak azért sem, mert a világ legnagyobb klímagyártójáról van szó, ami 1924-es alapításának 100 éves évfordulóját ünnepelheti majd 2024-ben. A mottójuk: Teremtsünk együtt egyedi klímát. Velünk egy fokkal minden jobb.

A cég otthon van a légkondicionálás mellett a beltéri levegőminőség javításában és a szellőztetés területén éppúgy, mint a használt melegvíz-készítésben. Ezek a rokonterületek biztosítják azt, hogy minden téren óriási tapasztalattal rendelkeznek a gyártás és a termékfejlesztés terén is.

Ma már hűtésre és fűtésre is kiválóan alkalmasak a klímák!

Az energiaárak az utóbbi időben nagyon megnövekedtek. De a gáz ára sokkal jobban, mint az áramé. Épp ezért ha piaci áron kell beszerezzük mindegyiket, akkor garantáltan jobban járunk az árammal. Főleg ha egy olyan hatékony megoldásról van szó, mint egy új, inverteres Daikin klíma. Nem véletlen választják rengetegen ezeket az eszközöket. Ezekkel télen-nyáron olyan hőmérsékletet lehet biztosítani a lakásban, ami tökéletesen megfelel számunkra.

A magas energiahatékonyságnak köszönhetően kevesebb energiára van szüksége egy ilyen kiváló új modellnek, mint egy régi készüléknek. Ráadásul még tovább lehet vele spórolni akkor, ha egy kedvezményes, H tarifás Daikin klímát választunk!

Mit szeretnek a Daikin klímában?

A kiváló minőséget mindenképp! A hatalmas tapasztalat és a hozzáértés érezhető a termékeken éppúgy, mint a megfelelő minőségű gyártás. Igazán megbízhatóan szállítja a gyártó azt, amit tudnak.

A maximálisa komfortérzetet, mely az intelligens szabályozási lehetőségnek is köszönhető. Nem elég, hogy egy készülékkel fűthetjük vagy hűthetjük akár az egész lakásunkat. Még azt is meg tudjuk tenni, hogy az opcionálisan vásárolt Wifi-s vezérlő segítségével a beltéri egységet a helyi hálózaton vagy akár interneten keresztül is tudjuk vezérelni, bárhonnan. Így akár az okostelefonunk segítségével már a munkahelyünkön előre be tudjuk állítani, hogy milyen hideget vagy meleget szeretnénk a lakásunkban, amikor hazaérünk.

És persze ott van a gazdaságos, sőt emellett akár még a zöld használat is. A nagyszerű hatékonysági mutatójuknak köszönhetően a Daikin klímák pénztárcabarát módon használhatóak, sőt olykor akár ingyen is. Ha például napelemeket helyezünk a háztetőre, akkor az azok által megtermelt energiával gyakorlatilag ingyen hűthetjük a házunk belső tereit. De még télen is be tudnak segíteni megfelelően erős napsütés esetén. A H tarifa lehetőségéről nem is beszélve, mely jelentős megtakarítást eredményezhet.

Érdemes beruházni egy Daikin klímára?

Ha figyelmesen elolvassuk a fent leírtakat, akkor ez nem is kérdés. Természetesen érdemes akár többre is, hogy az egész házat ezzel láthassuk el hideg vagy épp meleg levegővel.

Hatékony, kényelmes, ráadásul takarékos megoldás. Ez mind igaz a Daikin klímákra. Ha mégis segítségre lenne szükség a kiválasztás során, az elérhetőségeken állunk vásárlóink rendelkezésére! Maximális elégedettséget fogunk érezni, ha kihasználjuk azt a potenciált, amit egy-egy ilyen nagyszerű eszköz tartogat számunkra.