Barion Pixel
  • Akció

Daikin Sensira FTXF35D / RXF35D 3,5 kW inverteres oldalfali split klíma

FTXF35D / RXF35D
Elérhetőség: Raktáron 4 db
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető X db.

x munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

285 000 Ft 406 400 Ft -121 400 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 3,3 kW
Garancia 36 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Ha most megrendeled, a termék várhatóan ekkor érkezik hozzád:

Kedd 2023.10.03, reggel 8 és 17 óra között

Daikin Sensira FTXF35D/RXF35D klíma

A Daikin Sensira FTXF35D/RXF35D klíma készülék diszkrét stílusos előlapja tökéletesen illeszkedik a falba, minden belső enteriőrhöz jól illik. Barátságos környezet és kiváló energiahatékonysági jellemzőkkel rendelkezik ez a terméktípus. Az opcionális online vezérlő segíti a légkondicionáló rendszer ütemezését, kezelését és figyelését is. Magas hatékonyság és kényelem a legújabb technológiáknak köszönhetően. Csendes működés jellemzi, akár mindössze 21 dBA értéken. Hangalapú parancsok az Amazon, Alexa vagy a Google Assistant használatával az olyan fő funkciók kezeléséhez, mint a beállított érték, üzemmód, ventilátorsebesség, stb. A meleg vagy hideg levegőt nem irányítja közvetlenül a testre, így garantálja a huzatmentes működést.

A Daikin márka

A Daikin több mint 90 éve foglalkozik kiváló minőségű légkondicionáló rendszerek fejlesztésével és gyártásával, melyek a hűtési és fűtési megoldások optimális kombinációját nyújtják. A Daikin tökéletes kényelmet és teljes körű megoldást biztosít mind otthona, mind vállalkozása számára, miközben tekintettel van a környezettel kapcsolatos egyre fokozódó aggodalmakra is, amelyek megkövetelik a legmagasabb szintű innovációt és minőséget.

Miért válassza a Daikint?

Ügyfeleiknek lehetővé teszik, hogy a Daikinra bízzák a tökéletes kényelem megvalósítását, így szabadon összpontosíthassanak a munkájukra és magánéletükre.

Elkötelezettek a technológiai kiválóság, a tervezésközpontúság és a legmagasabb minőségi követelmények mellett, így ügyfeleik bízhatnak az általuk biztosított kényelemben. Teljes mértékben elkötelezettek továbbá bolygónk védelme iránt is. Termékeik az alacsony energia-felhasználású termékek élvonalába

tartoznak, és céljuk, hogy tovább csökkentsék a HVACR (Heating, Ventilation, Air Conditioning and Refrigeration, azaz fűtés, ventilláció, légkondicionálás, hűtés) megoldások környezeti hatásait.

Típus : Daikin FTXF35D/RXF35D Sensira 3,3 kW (R32)

Hűtő-fűtő inverteres split klíma

SEER / SCOP: 6,22/4,11

Energiaosztály (hűtés-fűtés): A++/A+

Éves energiafogyasztás hűtés/fűtés (kwh): 197/ 885

Fűtőteljesítmény
3,8 kW
Hűtőteljesítmény
3,3 kW
Energiahatékonyság
A++/A+
Teljesítmény
3,3 kW
Szín
Fehér
Zajszint - beltéri egység
43 dbA
Zajszint - kültéri egység
48 dbA
Hűtőközeg
R32
R32
Wifi
Választható
Fűtésre optimalizált klíma
Igen
Garancia
36 hónap
Kérhető H tarifa
igen
A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...