Barion Pixel
  • Akció

Fisher Summer FSAI-SU-95FE3 2,6kW inverteres split klíma

FSAI-SU-95FE3
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

259 900 Ft 297 666 Ft -37 766 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 2,6 kW
Garancia 60 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

ENERGIA OSZTÁLY 

Sorozat--Fisher SUMMER sorozat

Inverteres --Igen

Hálózati áram (V/f/Hz) --230/1/50

Javasolt biztosíték (A)--C16A

Tömeg (beltéri/kültéri) (kg)--9.5/24kg

Névleges fűtőteljesítmény a tervezési hőmérsékleten (-10°C) (kW)--2

Szükséges rásegítőfűtés a tervezési hőmérsékleten (-10°C) (kW)--0.1

Bivalens hőmérséklet (°C)---7

ÜZEMELTETÉSI HATÁROK

Külső hőm. Hűtés (°C)---15 ~ 53

Külső hőm. Fűtés (°C)---15 ~ 30

Belső hőm. Hűtés (°C)--17 - 32

Belső hőm. Fűtés (°C)--0 - 30

ZAJSZINT (DB(A))max./köz/min.

Beltéri hangnyomásszint dB(A) (min./köz./max.) v. (max.)--41/37/33/25/22

Beltéri hangteljesítményszint dB(A) (max.)--51/47/43/35/32

Kültéri hangteljesítményszint dB(A)--60

CSÖVEZÉS

Max. össz. csőhossz (m)--25

Csőméret (mm)--6.35/9.53

Max. szintkülönbség (m)--10

MÉRET (MM)(Szél.xMag.xMély.) mm

Talpméret (mm)--415x225

Beltéri (Szél.xMag.xMély.) (mm)--790x275x192

Kültéri (Szél.xMag.xMély.) (mm)--777x498x290

ÉVES ENERGIA FOGYASZTÁS ** (KWH/ÉV)

Hűtés (kWh/év)--144kW/év

Fűtés (kWh/év)--735kW/év

TERVEZÉSI TERHELÉS (KW)

Várható éves hűtési költség --5.407 Ft

Hűtés (kW)--0.8kW

Várható éves fűtési költség --27.599 Ft

Fűtés (kW)--0.7kW

JELLEMZŐK

"BLUE FIN"bevonatú hőcserélő--Igen

Infra távirányító--Igen

Digitális kijelzés--Igen

Kikapcsolható kijelzőpanel--Igen

Meleg indítás--Igen

"Follow me" funkció--Igen

8°C temperáló fűtés--Igen

Éjszakai üzemmód--Igen

Párátlanító üzemmód--Igen

TURBÓ üzemmód--Igen

Időzítés--Igen (24 óra valós idejű)

Négyirányú automatikus légterelés (Swing)--Igen

Automatikus átváltás (hűtés-fűtés között)--Igen

Automatikus újraindulás áramkimaradás esetén--Igen

DC inverter--Igen

Energiatakarékos hűtési üzemmód--Igen

Hőcserélőkiszárító funkció--Igen

iReady funkció--Igen

"Simogató szellő"--Igen

Fűtőteljesítmény
2,6 kW
Hűtőteljesítmény
2,6 kW
Energiahatékonyság
A++/A+
Beltéri méret
790 x 275 x 192 mm
Kültéri méret
777 x 498 x 290 mm
Teljesítmény
2,6 kW
Szín
Fehér
Zajszint - beltéri egység
50 dbA
Zajszint - kültéri egység
60 dbA
Wifi
Beépített
Garancia
60 hónap
Kérhető H tarifa
igen

Fisher

A webáruházunkban Fisher kategóriájában megtalálható szellőztető berendezések segítségével könnyedén megoldhatod te is az otthonodban a hővisszanyerős szellőztetést. De emellett ebben a kategóriában találod még a modern otthon elengedhetetlen eszközei közé tartozó mobil és oldalfali klímákat, légfüggönyt, párátlanítót illetve HEPA szűrős légtisztítót is.

Mindegyik termék adatlapján elolvashatóak a fontosabb műszaki paraméterek, amelyek nagyban megkönnyíthetik a döntésedet. Abban az esetben, ha még ezeken túl is lenne kérdésed, fordulj hozzánk bizalommal!


A Fisher márka mindig is arra törekedett, hogy az általuk gyártott eszközöket a lehető legtöbb extra funkcióval lássák el, és versenyképessé tegyék őket az energiahatékonyság szempontjából. Mindezt pedig reális árszinten biztosítják. Nem kell csodálkozni tehát, hogy ez az egyetlen olyan márka, amely elnyerte a Superbrands díjat.

Fisher légkondicionálók

A webáruházunk márka kínálatában kapható Fisher termékek között megtalálhatod például a Nordic sorozat egyes darabjait is, amelyeket leginkább azoknak ajánlunk, akik a lehető legmagasabb energiahatékonyságra törekednek. 

De emellett még az Art sorozatból is kínálunk egyes modelleket, amelyek leginkább azoknak lesz hasznos, akik tiszta, baktériummentes levegőre vágynak az otthonukban. Egy plazmaszűrő van ugyanis beléjük építve, amely először polarizálja a szennyeződést, majd elektronikusan leválasztja azokat. Így a parányi porrészecskék, a cigarettafüst, a kellemetlen szagok, a baktériumok illetve a pollenek sem jelentenek majd ezután problémát.

Aztán ott vannak még a Comfort Plus sorozat modelljei is, amelyek olyan halkan képesek működni, hogy sokszor észre sem vehető, hogy be vannak kapcsolva. 

Fisher mobil klímák

Amennyiben egy gyors és felfordulás nélküli megoldást keresel a hőség ellen, akkor a Fisher mobil klímái tökéletes választást jelenthetnek számodra. 

Érdemes hozzájuk két csövet is használni, amelyek kivezethetőek akár az ablaküvegen vagy falon keresztül is. Ennek köszönhetően ugyanis sokkal hatékonyabban hűthető le a lakás, és a friss levegő is anélkül áramlik be, hogy a kinti tomboló kánikulából bármit is megéreznél. 

Továbbá javasoljuk hozzá még az ajtórésszigetelő-függöny használatát is, amely az öntapadós kivitelezésének köszönhetően könnyen rögzíthető a résnyire nyitott ajtóra is. A középen pedig van egy cipzárral ellátott rész, amelyen keresztül kivezethető a cső.

Fisher légtisztítók

A Fisher légtisztítók HEPA-H11 szűrőval, aktív szén szűrővel, porszűrővel, fotokatalitikus szűrővel, ionizátorral és UV-sterilizálóval vannak felszerelve, amelynek köszönhetően rendkívül hatékonyan képesek megszűrni az otthonod levegőjében terjengő vírusokat, baktériumat, port, pollent, és szagokat.

Fisher párátlanítók

A falak penészedése és a dohos szag gyakori velejárója a lakásban lévő túl magas páratartalomnak. A Fisher párátlanítói azonban képesek optimális szinten tartani a levegőben lévő nedvességet, amelynek köszönhetően az előbb említett problémákon túl megoldódik az ablakon folyó pára kellemetlen jelensége is.

De ezeken a nehézségeken egyébként a Fisher hővisszanyerős szellőztetőinek használata is segíthet. Ezeknek megvásárlása ugyan egy viszonylag nagyobb összeget emészt fel a költségvetésedből, de hidd el, hogy hosszú távon nagyon is megérik az árukat - főként az energiahatékonyság szempontjából.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.