Barion Pixel

Daikin Sensira FTXF25D / RXF25D 2,5 kW inverteres oldalfali split klíma

FTXF25D / RXF25D
Elérhetőség: Raktáron 2 db
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető 2 db.

362 800 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 2,5 kW
Garancia 36 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Ha most megrendeled, a termék várhatóan ekkor érkezik hozzád:

Szerda 2024.04.24, reggel 8 és 17 óra között

Daikin Sensira FTXF25D/RXF25D klíma

A Daikin Sensira FTXF25D/RXF25D klíma készülék diszkrét stílusos előlapja tökéletesen illeszkedik a falba, minden belső enteriőrhöz jól illik. Barátságos környezet és kiváló energiahatékonysági jellemzőkkel rendelkezik ez a terméktípus. Az opcionális online vezérlő segíti a légkondicionáló rendszer ütemezését, kezelését és figyelését is. Magas hatékonyság és kényelem a legújabb technológiáknak köszönhetően. Csendes működés jellemzi, akár mindössze 21 dBA értéken. Hangalapú parancsok az Amazon, Alexa vagy a Google Assistant használatával az olyan fő funkciók kezeléséhez, mint a beállított érték, üzemmód, ventilátorsebesség, stb. A meleg vagy hideg levegőt nem irányítja közvetlenül a testre, így garantálja a huzatmentes működést.

A Daikin márka

A Daikin több mint 90 éve foglalkozik kiváló minőségű légkondicionáló rendszerek fejlesztésével és gyártásával, melyek a hűtési és fűtési megoldások optimális kombinációját nyújtják. A Daikin tökéletes kényelmet és teljes körű megoldást biztosít mind otthona, mind vállalkozása számára, miközben tekintettel van a környezettel kapcsolatos egyre fokozódó aggodalmakra is, amelyek megkövetelik a legmagasabb szintű innovációt és minőséget.

Miért válassza a Daikint?

Ügyfeleiknek lehetővé teszik, hogy a Daikinra bízzák a tökéletes kényelem megvalósítását, így szabadon összpontosíthassanak a munkájukra és magánéletükre.

Elkötelezettek a technológiai kiválóság, a tervezésközpontúság és a legmagasabb minőségi követelmények mellett, így ügyfeleik bízhatnak az általuk biztosított kényelemben. Teljes mértékben elkötelezettek továbbá bolygónk védelme iránt is. Termékeik az alacsony energia-felhasználású termékek élvonalába

tartoznak, és céljuk, hogy tovább csökkentsék a HVACR (Heating, Ventilation, Air Conditioning and Refrigeration, azaz fűtés, ventilláció, légkondicionálás, hűtés) megoldások környezeti hatásait.

Típus : Daikin FTXF25D/RXF25D Sensira 2,5 kW (R32)

Hűtő-fűtő inverteres split klíma

SEER / SCOP: 6,22/4,11

Energiaosztály (hűtés-fűtés): A++/A+

Éves energiafogyasztás hűtés/fűtés (kwh): 141/ 817

Fűtőteljesítmény
3 kW
Hűtőteljesítmény
2,5 kW
Energiahatékonyság
A++/A+
Teljesítmény
2,5 kW
Szín
Fehér
Zajszint - beltéri egység
40 dbA
Zajszint - kültéri egység
46 dbA
Hűtőközeg
R32
R32
Wifi
Választható
Fűtésre optimalizált klíma
Igen
Garancia
36 hónap
Kérhető H tarifa
igen

A Daikin klímaberendezések széles választékát kínálja, amelyek kiváló minőségű technológiával és innovatív tervezéssel rendelkeznek. A Daikin márka híres a megbízhatóságról és hatékonyságról, valamint a kényelmes és egészséges beltéri klímáról gondoskodó termékeiről. A Daikin klímák folyamatos fejlesztése és kutatása révén a legújabb hűtő- és fűtőtechnológiákat alkalmazzák, hogy optimális élményt nyújtsanak a felhasználóknak.

A Daikin kínálatában szereplő klímaberendezések többféle típusban elérhetők, beleértve a split-klímákat, multi-split rendszereket, valamint légkondicionáló rendszereket kisebb és nagyobb épületekhez egyaránt. Ezek a berendezések kiemelkedő energiahatékonysággal és csendes működéssel rendelkeznek, ami lehetővé teszi a kellemes és zavartalan klímaváltást, miközben minimalizálják az energiaköltségeket.

A Daikin klímaberendezések továbbá számos fejlett funkcióval vannak ellátva, például intelligens vezérlőrendszerekkel, amelyek lehetővé teszik a távirányítást és időzített üzemeltetést a felhasználók számára. Emellett a Daikin klímák szűrőrendszerei hatékonyan eltávolítják a levegőből a szennyeződéseket, allergéneket és kellemetlen szagokat, így hozzájárulnak a tiszta és egészséges beltéri klíma kialakításához.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.