Barion Pixel
  • Akció

Panasonic Nordic KIT-NZ35-VKE 3,5 kW Inverteres oldalfali split klíma

KIT-NZ35-VKE
Elérhetőség: Raktáron 3 db
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető 3 db.

538 000 Ft 708 872 Ft -170 872 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 3,5 kW
Garancia 60 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Ha most megrendeled, a termék várhatóan ekkor érkezik hozzád:

Hétfő 2024.07.15, reggel 8 és 17 óra között

  • 3,50 kW hűtési teljesítmény,
  • 4,20 kW fűtési teljesítmény,
  • hűtés: -15 fokig,
  • fűtés: -20 fokig,
  • hűtőközeg: R32
Hűtési teljesítmény       3.5 kW
Fűtési teljesítmény 4.2 kW
Energiaosztály A++ / A++

2 év garancia + 3 év a kompresszorra

Fűtés -20 fokig

Nanoe G légtisztító rendszer

Mild Dry hűtés

Autocomfort

Econavi

Soft Dry üzemmód

Különleges Alleru-Buster szűrő

Szagtalanító funkció

Penészmentesítő szűrő

"Hot Start" üzemmód

Soft Breeze üzemmód

Levehető, mosható előlap

Párátlanító üzemmód

Automatikus függőleges légáramlás vezérlés

24 órás időzítés

LCD kijelzős távvezérlő

Automatikus újraindulás

Inverteres vezérlés

Öndiagnosztika

Fűtés üzemmód - 15 C-ig

Tömeg
9 / 32 kg
Fűtőteljesítmény
4,2 kW
Hűtőteljesítmény
3,5 kW
Energiahatékonyság
A++ / A++
Beltéri méret
870 x 295 x 255 mm
Kültéri méret
780 x 542 x 289 mm
Teljesítmény
3,5 kW
Szín
Fehér
Zajszint - beltéri egység
44 dbA
Zajszint - kültéri egység
50 dbA
Hűtőközeg
R32
Wifi
Beépített
Fűtésre optimalizált klíma
Igen
Garancia
60 hónap
Kérhető H tarifa
nem

A Panasonic a klímaipar egyik vezető vállalata, amely a legmodernebb technológiát és innovációt kombinálja a kényelem és az energiahatékonyság maximális biztosítása érdekében. A vállalat hosszú évek óta megbízható partnerként szolgálja ügyfeleit a világ minden táján, és a Panasonic klímák széles termékskálájával rendelkezik, amelyek minden igényt kielégítenek.

A Panasonic klímák olyan kiváló minőségű berendezések, amelyek a beltéri levegő hőmérsékletének és minőségének optimális szabályozására szolgálnak. Az új generációs inverteres technológia lehetővé teszi a hűtés és fűtés hatékony működtetését, miközben minimalizálja az energiafelhasználást. Ezenkívül a Panasonic klímák csendes működést biztosítanak, így nem zavarják a pihenést vagy a munkát.

A Panasonic klímák széles választékában megtalálhatóak az otthoni és irodai felhasználásra tervezett modellek, valamint a nagyobb méretű épületekhez, például bevásárlóközpontokhoz vagy irodaházakhoz készült komplex rendszerek is. Ez lehetővé teszi, hogy mindenki megtalálja az igényeinek és elvárásainak leginkább megfelelő klímaberendezést.

A Panasonic klímák kiváló minőségű anyagokból készülnek, és a legújabb technológiákat alkalmazzák a hosszú élettartam és a megbízható működés érdekében. A speciális szűrőrendszerek lehetővé teszik a levegő tisztítását a káros allergénektől és szennyeződésektől, ezáltal javítva a beltéri levegő minőségét és a felhasználók egészségét.

Az okos vezérlési lehetőségeknek köszönhetően a Panasonic klímák még kényelmesebbé és praktikusabbá teszik az életet. A mobilalkalmazások és a Wi-Fi kapcsolat segítségével távolról is vezérelhetők a klíma beállításai, így az otthon visszatérésekor mindig kellemes és kényelmes környezet várja a felhasználót.

A Panasonic szilárd elkötelezettséget tanúsít a környezettudatosság iránt, és termékei kifejezetten az energiahatékonyságra és a fenntarthatóságra fókuszálnak. A vállalat rendszeresen fejleszt és kutat azért, hogy újabb, még energiahatékonyabb megoldásokat kínáljon ügyfeleinek, ezáltal csökkentve a környezeti terhelést és elősegítve a fenntartható életmódot.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.