Barion Pixel

BLAUBERG OMEGA 100 H FP 180 Plain red előlap

VENTS-9315
Szállítási költség: 2 200 Ft Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

Beszállítói raktár: 2 db
4 814 Ft
Bruttó ár

Garancia 12 hónap

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

OMEGA ventilátorhoz csatlakoztatható Plain piros formájú és színű műanyag előlap. Átmérő: 180x180 mm

Garancia
0 hónap
12 hónap

A Blauberg márka a szellőztető gépek és rendszerek terén vezető szerepet tölt be. A cég olyan termékeket gyárt és forgalmaz, amelyek segítségével hatékonyan lehet szabályozni a levegő minőségét és cseréjét az épületekben.

A Blauberg gépek kiváló minőségű anyagokból készülnek, és innovatív technológiákat alkalmaznak. A cég nagy hangsúlyt fektet arra, hogy a termékeik hatékonyak és megbízhatóak legyenek, miközben energiatakarékosak maradnak.

Az egyik legfontosabb termékük a Blauberg szellőztető berendezés, amely képes friss levegőt bevitelére és a szennyezett levegő elvezetésére. A berendezések csendesek és könnyen kezelhetők. A Blauberg rendszerek különösen hatékonyak lehetnek az épületekben, ahol a hőt visszanyerő funkcióval kombinálva használják őket. Ez lehetővé teszi, hogy a környezetbarát módon szellőztessünk, miközben minimalizáljuk a hőveszteséget.

A Blauberg termékek sokoldalúak és alkalmasak kis lakások vagy nagyobb ipari létesítmények számára is. A választékban találhatók kis méretű rendszerek, amelyek egyetlen helyiséget szolgálnak ki, valamint nagyobb, központi rendszerek, amelyek egész épületeket képesek ellátni.

A Blauberg márka széles kínálattal rendelkezik, hogy megfeleljen a különböző igényeknek. A termékek könnyen telepíthetők és karbantarthatók, így komfortos és egyszerű használatot biztosítanak. Az ügyfélszolgálatuk segítőkész és felkészült munkatársakból áll, akik bármilyen kérdés esetén segítenek.

Összességében a Blauberg márka magas minőséget, hatékonyságot és megbízhatóságot jelent, amikor szellőztető gépekről és rendszerekről van szó. A cég célja, hogy hozzájáruljon a komfortos és egészséges beltéri környezet kialakításához, és ezért folyamatosan fejlesztik termékeiket a legújabb technológiák felhasználásával.

HELYETTESÍTŐ TERMÉKEK

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.