Barion Pixel

BLAUBERG SILEO DESIGN V2 100 T lakossági ventilátor

VENTS-8169
Szállítási költség: 2 200 Ft Elérhetőség: 2-3 munkanap
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető X db.

x munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

34 614 Ft
Bruttó ár

Garancia 12 hónap

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

UV-álló ABS műanyagból készült, fürdőszoba, zuhanyzó, konyha és egyéb használati helyiség folyamatos vagy időszakos elszívására. Intelligens és energiahatékony háztartási ventilátor, 100 mm légcsatornához, időrelével. Késleltetett bekapcsolás (60 mp) és késleltetett kikapcsolás (2-30 perc) valamint intervallum kapcsoló (0-24 h). Golyóscsapágyas kivitel.


Áramfelvétel [A]: 0,052
Átmérő [mm]: 100
Fázis: 1
Feszültség [V]: 220-240
Golyóscsapágy: check.svg
Időkapcsoló: check.svg
IP védettség: IP45
Légszállítás [m3/h]: 90
Motor típusa: Axiál
RPM: 2400
Sebességfokozat: 2
Telepítés módja: Fali, mennyezeti
Teljesítmény [W]: 7
Zajszint 3 méter távolságból [dBA]:
Garancia
12 hónap

A Blauberg márka a szellőztető gépek és rendszerek terén vezető szerepet tölt be. A cég olyan termékeket gyárt és forgalmaz, amelyek segítségével hatékonyan lehet szabályozni a levegő minőségét és cseréjét az épületekben.

A Blauberg gépek kiváló minőségű anyagokból készülnek, és innovatív technológiákat alkalmaznak. A cég nagy hangsúlyt fektet arra, hogy a termékeik hatékonyak és megbízhatóak legyenek, miközben energiatakarékosak maradnak.

Az egyik legfontosabb termékük a Blauberg szellőztető berendezés, amely képes friss levegőt bevitelére és a szennyezett levegő elvezetésére. A berendezések csendesek és könnyen kezelhetők. A Blauberg rendszerek különösen hatékonyak lehetnek az épületekben, ahol a hőt visszanyerő funkcióval kombinálva használják őket. Ez lehetővé teszi, hogy a környezetbarát módon szellőztessünk, miközben minimalizáljuk a hőveszteséget.

A Blauberg termékek sokoldalúak és alkalmasak kis lakások vagy nagyobb ipari létesítmények számára is. A választékban találhatók kis méretű rendszerek, amelyek egyetlen helyiséget szolgálnak ki, valamint nagyobb, központi rendszerek, amelyek egész épületeket képesek ellátni.

A Blauberg márka széles kínálattal rendelkezik, hogy megfeleljen a különböző igényeknek. A termékek könnyen telepíthetők és karbantarthatók, így komfortos és egyszerű használatot biztosítanak. Az ügyfélszolgálatuk segítőkész és felkészült munkatársakból áll, akik bármilyen kérdés esetén segítenek.

Összességében a Blauberg márka magas minőséget, hatékonyságot és megbízhatóságot jelent, amikor szellőztető gépekről és rendszerekről van szó. A cég célja, hogy hozzájáruljon a komfortos és egészséges beltéri környezet kialakításához, és ezért folyamatosan fejlesztik termékeiket a legújabb technológiák felhasználásával.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...