Barion Pixel
Toshiba Seiya RAS-B10J2KVG-E/RAS-10JAVG-E 2,5kW Split klíma
Toshiba Seiya RAS-B10J2KVG-E/RAS-10JAVG-E 2,5kW Split klíma
Toshiba Seiya RAS-B10J2KVG-E/RAS-10JAVG-E 2,5kW Split klíma
Toshiba Seiya RAS-B10J2KVG-E/RAS-10JAVG-E 2,5kW Split klíma

Toshiba Seiya RAS-B10J2KVG-E/RAS-10JAVG-E 2,5kW Split klíma

RAS-B10J2KVG-E
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

415 404 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 2,5 kW
Garancia 36 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Legfeltűnőbb jellemzőjük, hogy sokkal csendesebbek, mint az eddig ismert eszközök. Ezáltal a beltéri egység nem zavarja Önt alvás közben, a kültéri egység pedig nem zavarja a szomszédokat, így különösen alkalmas a városi környezetben történő használatra. Az első osztályú energiahatékonyság és a WiFi-n keresztül történő SmartHome vezérlésre való alkalmasság magától értetődő.

NAGYON CSENDES BELTÉRI ÉS KÜLTÉRI EGYSÉGEK

A termék elõnyei

 • Nagyon jó energiahatékonyság (A+ és A++ között)
 • Színes, fényerõ-szabályozós LED-kijelzõk
 • Eco üzemmód
 • Low-GWP hûtõközeg, R32
 • Levegõ mint energiaforrás fûtési üzemben
 • Kompakt kültéri és beltéri egységek
 • „Quiet” suttogó üzemmód

Tiszta beltéri levegõ

 • Mosható porszûrõk, amelyek a teljes hõcserélõt lefedik
 • „dustless coil” bevonat a hõcserélõ lamellákon
 • Az öntisztító funkció a mûködés befejezése után megszárítja a hõcserélõt
 • Opcionális aktívszenes katechin szûrõcsíkok (cikksz.818F0023)

Kényelmes kezelés

 • Infravörös távirányító mellékelve
 • WiFi-kompatibilis
 • Opcionális APP-vezérlés okostelefonon vagy táblagépen keresztül
 • Kikapcsolás idõzítés
 • Automata üzemmód
 • Hi Power
 • Suttogó üzemmód
 • Légterelõ Swing & Fix
 • Beállítható automatikus újraindítás áramszünet után

WiFi speciális jellemzõk

 • Minden beltéri egység és csoport be/ki vezérlés
 • Minden beltéri egység és csoport heti idõzítõ
 • Minden beltéri egység és csoport beállítás
 • Beltéri hõmérséklet kijelzése
 • Kültéri hõmérséklet kijelzése
 • Suttogó funkció
 • Power Select
 • Gyerekzár
 • Idõkapcsoló óra be/ki
 • 8°C funkció
 • ECO üzemmód
 • Kültéri egység halk funkció
 • Fireplace üzemmód
 • Hi-Power üzemmód 
Tömeg
9/23 kg
Fűtőteljesítmény
3,2 kW
3,2 kW
Hűtőteljesítmény
2,5 kW
Energiahatékonyság
A++/A+
Beltéri méret
293 x 798 x 230 mm
Kültéri méret
530 x 660 x 240 mm
Teljesítmény
2,5 kW
Szín
Fehér
Zajszint - kültéri egység
48 dbA
Hűtőközeg
R32
Wifi
Választható
Garancia
36 hónap
Kérhető H tarifa
nem

A Toshiba split klímák a tökéletes választás az otthoni vagy irodai légkondicionálásra, amelyek kiváló minőséget és megbízhatóságot kínálnak a felhasználók számára. A Toshiba márka híres a nagy teljesítményű és energiatakarékos klímaberendezéseiről, amelyek innovatív technológiákat kombinálnak a stílusos dizájnnal és a felhasználóbarát funkciókkal.

A Toshiba split klímák kiemelkednek az iparágban a kiváló teljesítmény, a csendes működés és a hatékony hűtés-fűtés kombinációjával. Ezek a klímaberendezések magas COP (teljesítménytényező) értékekkel rendelkeznek, amelyek segítenek csökkenteni az energiafogyasztást és a költségeket hosszú távon. A Toshiba split klímákhoz a legújabb technológiák és fejlesztések kerültek felhasználásra, hogy optimális légkondicionálást biztosítsanak minden körülmény között.

A Toshiba split klímák egyszerűen telepíthetők és könnyen kezelhetők, ami nagy előnyt jelent a felhasználók számára. Az intuitív vezérlőpanellel és kényelmes funkciókkal ellátott klímaberendezések lehetővé teszik a felhasználók számára, hogy személyre szabják a beállításokat és élvezzék a maximális komfortot egész évben. A Toshiba split klímák modern megjelenésükkel és elegáns designjukkal tökéletesen illeszkednek bármilyen belső térbe, anélkül hogy zavarnák azt.

A Toshiba split klímák magas szintű minőségellenőrzésen és precíz gyártási folyamatokon mennek keresztül, hogy garantálják a tartósságot és a megbízhatóságot. A Toshiba márka hírneve az innováció és a minőség terén garanciát jelent a felhasználók számára arra, hogy a split klímák optimális teljesítményt nyújtanak és hosszú élettartammal rendelkeznek. Válassza a Toshiba split klímákat a fenntartható és hatékony hűtés-fűtés megoldásért, és élvezze a kényelmet és stílusos klímaberendezést otthonában vagy irodájában.

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.