Barion Pixel
Gree GWH12YD-S6DBA1A Amber Royal 3,5 kW inverteres oldalfali split klíma
Gree GWH12YD-S6DBA1A Amber Royal 3,5 kW inverteres oldalfali split klíma
Gree GWH12YD-S6DBA1A Amber Royal 3,5 kW inverteres oldalfali split klíma
Gree GWH12YD-S6DBA1A Amber Royal 3,5 kW inverteres oldalfali split klíma
Gree GWH12YD-S6DBA1A Amber Royal 3,5 kW inverteres oldalfali split klíma
Gree GWH12YD-S6DBA1A Amber Royal 3,5 kW inverteres oldalfali split klíma
Gree GWH12YD-S6DBA1A Amber Royal 3,5 kW inverteres oldalfali split klíma
Gree GWH12YD-S6DBA1A Amber Royal 3,5 kW inverteres oldalfali split klíma
Gree GWH12YD-S6DBA1A Amber Royal 3,5 kW inverteres oldalfali split klíma
Gree GWH12YD-S6DBA1A Amber Royal 3,5 kW inverteres oldalfali split klíma

Gree GWH12YD-S6DBA1A Amber Royal 3,5 kW inverteres oldalfali split klíma

GWH12YD-S6DBA1A
Elérhetőség: Rendelésre
Rendelésre:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

470 535 Ft
Bruttó ár

Elegáns megjelenés, magas minőségű anyagok, kiemelkedő energiahatékonyság, legmagasabb A+++ és A+++ besorolás, dual-stage kompresszor, extrém széles működési tartomány: -22°C ~ +24°C, magas felszereltség: Wi-Fi, Cold plasma, többszörös szűrőrendszer, 3D légáram, extra csendes üzem, I-Feel, 8°C-os temperálás.

Teljesítmény 3,5 kW
Garancia 120 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

GREE AMBER ROYAL

 • 3D LÉGÁRAM
 • LCD KIJELZŐ
 • CSEPPTÁLCA FŰTÉS
 • KARTERFŰTÉS
 • COLD PLASMA SZŰRŐ
 • HŰTÉS -18°C KÜLSŐ HŐMÉRSÉKLETIG
 • FŰTÉS -30°C KÜLSŐ HŐMÉRSÉKLETIG
 • KÁRTYÁS KAPCSOLÓ ILLESZTHETŐ HOZZÁ
 • VÁLASZTHATÓ VEZETÉKES ÉS INFRA TÁVIRÁNYÍTÓ
 • IDŐZÍTÉS
 • LÉGÁRAM FÜGGŐLEGES IRÁNYÁNAK BEÁLLÍTÁSA
 • TURBO FUNKCIÓ
 • WI-FI (2,4 GHZ) VEZÉRLÉS
 • 8°C-OS TEMPERÁLÁS
 • ÓRA BEÁLLÍTÁS/KIJELZÉS
 • VENTILÁTOR SEBESSÉGÉNEK BEÁLLÍTÁSA
 • TÁVIRÁNYÍTÓBA INTEGRÁLT HŐMÉRŐ (I FEEL)

HŰTÉS

2,7 – 3,5 – 5,3 kW névleges hűtőteljesítményű modellek kaphatóak, így garantáltan megtalálja az Ön helyiségébe megfelelő készüléket. Az inverteres technológiának köszönhetően visszaszabályozza a teljesítményét, ha a helyiség lehűlt, így az energiafogyasztás minimális lesz. A+++ energiaosztályba sorolt termék.

FŰTÉS

Fűtésre kifejezetten javasolt készülék. Akár -30°C külső hőmérsékletig használható fűtés üzemmódban. A kültéri egység téliesített, karterfűtéssel és csepptálca fűtéssel rendelkezik. A Gree I Feel funkciójának köszönhetően a Gree Amber Royal készülékhez nem feltétlenül kell vezetékes távirányító, hiszen a termosztát a vezeték nélküli távirányítóba van építve. Opcionálisan elérhető hozzá vezetékes távirányító is. H-tarifás mérőórára köthető, így október 15. és április 15. között akár féláron vételezheti az elektromos áramot klímájához.

WI-FI

A Wi-Fi vezérlésnek köszönhetően a készüléket távolról is szabályozhatjuk, ki/be kapcsolhatjuk, az időzítőjét programozhatjuk stb.. Jó választás lehet nyaralóba, weekend-házba, ahol más fűtés nincsen, de szeretnénk elkerülni a fagykárt: a 8°C temperálás funkció bekapcsolásakor csak akkor kezd el fűteni a készülék, ha a hőmérséklet 8°C alá csökken. A 3D légáramnak köszönhetően a kifújást nem csupán fel-le, hanem jobbra-balra is lehet irányítani vagy legyezni. Ezáltal garantáltan egyenletes hőmérsékletet alakíthat ki a szobában. Opcionális kártyás kapcsolójának és vezetékes távirányító opciójának köszönhetően alkalmas lehet panziókba, szállodákba is.

KÖRNYEZETTUDATOSSÁG

A klímákban korábban használt R410a hűtőközeget lassan felváltja az R32-es jelölésű, amelynek az ODP értéke, vagyis az ózon károsító hatása 0. A GWP (globális felmelegedési potenciál) értéke 675, amely elsőre talán magasnak tűnhet, de még így is sokkal alacsonyabb a régebbi, R410a hűtőközeg GWP értékénél, mely 2088.

Fűtőteljesítmény
4,2 kW
Hűtőteljesítmény
3,5 kW
Energiahatékonyság
A+++
Beltéri méret
996 x 301 x 225 mm
Kültéri méret
899 x 596 x 378 mm
Teljesítmény
3,5 kW
Szín
Fehér
Zajszint - beltéri egység
46 dbA
Zajszint - kültéri egység
54 dbA
Hűtőközeg
R32
Fűtésre optimalizált klíma
Igen
Garancia
120 hónap

Gree

A kínai háztartási gépeket gyártó cég, a Gree klímáit jó szívvel ajánljuk minden vásárlónk figyelmébe, mivel rendkívül megbízható és modern kialakítású berendezésekről van szó, amelyek innovatív műszaki megoldásokkal készülnek.

Ha kifejezetten fűtésre optimalizált légkondit keresel, akkor a Gree Amber és a Gree Comfort X jelenti számodra a megfelelő választást, mivel a bennük lévő kartell és a csepptálca fűtésnek köszönhetően akár mínusz 20 Celsius-fokig is lehet velük fűteni. Ezekből az előbbi a lényeges, mivel ez melegíti elő a kültéri egység kompresszorában az olajat addig, ameddig a klíma nem megy.


A lakossági klímákat tekintve a Gree talán az egyik legkedveltebb márka Magyarországon. Általában az erős középkategóriába szokták sorolni, de rendelkezik igazán magas minőségű légkondicionáló berendezésekkel is.

Mit érdemes tudni a Gree márkáról?

A Gree egy kínai háztartási gépeket gyártó cég, amelyet a Guangdong tartományban található Zhuhaiban alapítottak 1991-ben. Manapság pedig a vállalat már kilenc egyéb gyárral is rendelkezik Kínában, illetve képviselteti magát Brazíliában és Pakisztánban is, ahol számos kiváló minőségű piacvezető terméket állít elő, amelyekkel a világ 200 országának piacán van jelen.

Számokkal is illusztráljuk: 2009-ben elnyerte a világ legnagyobb lakossági klímagyártója címet, ekkoriban közel 27.000.000 klímaberendezést tudott legyártani évente. Azóta ez a gyártókapacitás közel megháromszorozódott, jelenleg évi 60.000.000 klímaberendezés kerül ki egy évben a gyártósorokról.

Gree klímák

A webáruházunk márka kínálatában is kapható Gree klímák a világpiacon egy meghatározó minőséget képviselnek, amelyhez nagymértékben hozzájárult az, hogy az óriásvállalat a japán Daikin klímagyártó céggel kötött kooperációs megállapodást. A Daikin technológiák átvételével ugyanis a berendezések minősége ugrásszerűen javult.

Olyannyira megbízhatóak egyébként ezek a légkondik, hogy amióta Gree termékekkel foglalkozunk, rendkívül ritkán fordult elő meghibásodás. A több ezer beüzemelt készülék közül mindössze egy-egy apró üzemzavarral találkoztunk, és azok sem komoly műszaki problémák voltak, hanem könnyen és gyorsan orvosolható gondok, jellemzően a garanciaidőn belül.

Az pedig már csak hab a tortán, hogy a Gree klímák kiváló ár-érték aránnyal is rendelkeznek, és nagyon sok hasznos funkcióval is el lettek látva, mint amilyen például az áramszünet esetén az automatikus újraindulás, az éjszakai üzemmód, a Wifi vezérlés, a többszörös szűrőrendszer, a gyerekzár, a LED kijelző, illetve a baktériumokat, a vírusokat, a penészgombákat és a kellemetlen szagokat megszüntető Cold plazma légszűrő technológia.

De nem feledkezhetünk meg az ifeel funkcióról sem, amely a távkapcsolóban lévő hőmérő segítségével szélesebb és rugalmasabb szabályozást tesz lehetővé a hőmérséklet több ponton történő mérhetőségével.

Téliesített modellek

A Gree Amber és a Gree Comfort X kifejezetten fűtésre optimalizált modellek, amelyekkel -20 Celsius- fokig bezárólag könnyedén tudunk fűteni, méghozzá a tálca és karterfűtésnek köszönhetően, amelyből az utóbbi a lényeges. 

A karterfűtés feladata ugyanis, hogy előmelegítse a kültéri egység kompresszorában az olajat, amelynek köszönhetően megakadályozható a kompresszor váratlan és hirtelen tönkremenetelét okozó „olajütés”. Így ezeknek a klímáknak a téli üzemeltetése sokkal biztonságosabb lesz.

Bár igyekeztünk minden szükséges információt leírni, de ha netán kihagytunk volna valamit, vagy valamilyen kérdésed merült fel, akkor írj nekünk nyugodtan!

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.