Barion Pixel

LG ARTCOOL GALLERY A12FT 3,5kW inverteres splitklíma

A12FT
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

679 900 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 3,5 kW
Garancia 36 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Ultravékony és minimalista

Az LG ARTCOOL Gallery a stílusos és innovatív kialakításával jól harmonizál az otthonával. 3D-s légáram lágyabb és természetesebb 3 irányú áramlási mintával.

Vezérelje a hűtést bárhonnan

Az LG ThinQ™ alkalmazással bekapcsolhatja vagy leállíthatja az LG légkondicionáló berendezést, megváltoztathatja az üzemmódját, és beállíthatja a hőmérsékletet, függetlenül attól, hogy éppen hol tartózkodik. A Google Asszisztensen keresztül egyszerű hangparancsokat is használhat**.

Dual Inverter Compressor™

Az LG DUAL Inverter kompresszor megoldja a zajproblémákat, és fenntartja a kívánt hőmérsékletet, ami alacsonyabb energiafogyasztást, hosszabb élettartamot, valamint csendes és hatékony hűtést és fűtést eredményez.

Csendes működés

Az LG egyedülálló DUAL Inverter Compressor™ technológiájának köszönhetően az LG légkondicionálók alacsony zajszint mellett működnek, ami kiküszöböli a nem kívánt zajt, és zökkenőmentes működést tesz lehetővé.

Erőteljes fűtés

A DUAL Inverter Compressor™ technológiával az LG légkondicionáló berendezései melegen tartják az otthonát hideg időben.

Cserélhető kép

Tegye közszemlére a legszebb fényképeit, egy műalkotást vagy bármilyen más képet, ami fontos Önnek. A képek cseréje gyors és egyszerű.

Szín

-Fekete keretes előlap, cserélhető képpel

TELJESÍTMÉNYFELVÉTEL

-Energiafogyasztás – hűtés (W) 1050  Energiafogyasztás – fűtés (W) 1108

E.E.R.(ENERGIAHATÉKONYSÁGI HÁNYADOS)

-Hűtés (W/W) 3,33

S.E.E.R.(ENERGIAHATÉKONYSÁG HŰTÉS ÜZEMMÓDBAN)

-W/W 6,6

C.O.P.(TELJESÍTMÉNYHÁNYADOS)

-Fűtés (W/W) 3,61

S.C.O.P(ENERGIAHATÉKONYSÁG FŰTÉS ÜZEMMÓDBAN)

-W/W 4

ENERGIAHATÉKONYSÁGI OSZTÁLY

-Hűtés A++ (A+++ - D skála)Fűtés A+ (A+++ - D skála)

ÉVI ENERGIAFOGYASZTÁS

-Hűtés (kWh) 186   - Fűtés (kWh) 945

HANGNYOMÁSSZINT

Hűtés - Alacsony dBA 35    Hűtés - Közepes dBA 39

Hűtés - Magas dBA 45       Fűtés - Alacsony dBA 35

Fűtés - Közepes dBA 39   Fűtés - Magas dBA 45

HANGTELJESÍTMÉNY

-Hűtés (dBA) 60

LÉGÁRAMLÁS MÉRTÉKE(BELTÉRI EGYSÉG)

-Hűtés m³/perc (Alacsony/Közepes/Magas/Max.) 6,0/7,6/9,0/10,0         Fűtés m³/perc (Alacsony/Közepes/Magas) 6,1/7,8/9,3

ÜZEMI ÁRAMFELVÉTEL

-Hűtés (Névleges/Max.) (A) 3,2/6,0       Fűtés (Névleges/Max.) (A) 4,1/7,0

TÁPEGYSÉG

-ø,V,Hz 1/220-240/50

Beltéri súly

-15 kg

Kültéri súly

-34 kg

Zajszint
27 dBA
Tömeg
14,4 kg
Fűtőteljesítmény
4 kW
Hűtőteljesítmény
3,5 kW
Energiahatékonyság
A++/A+
Beltéri méret
600 x 600 x 146 mm
Kültéri méret
770 x 545 x 288 mm
Teljesítmény
3,5 kW
Szín
Fekete
Zajszint - kültéri egység
60 dbA
Hűtőközeg
R32
R32
Wifi
Beépített
Fűtésre optimalizált klíma
Igen
Garancia
36 hónap
Kérhető H tarifa
igen

LG

A webáruházunk ezen kategóriájában az LG márka berendezéseit találhatod, amely hat évtizednyi tapasztalattal rendelkezik műszaki és luxuscikkek gyártásának területén. Találhatsz köztük többféle teljesítménnyel rendelkező és árkategóriában fekvő inverteres split klímát, illetve hővisszanyerős szellőztetőt is.

Válogass a széles kínálatunkból a szűrők segítségével, és biztosítsd az otthonod megfelelő hőmérsékletét személyre szabottan, hogy egy sokkal kényelmesebb és egészségesebb környezetet teremthess a családod számára!


Az LG hat évtizednyi tapasztalattal rendelkezik. A széles műszaki és luxuscikk kínálatából a webáruházunk ezen kategóriájában többféle teljesítménnyel rendelkező és árkategóriában fekvő inverteres split klímát, illetve hővisszanyerős szellőztetőt találhatsz.

LG klímák

Az LG légkondicionáló berendezésekből évente több tíz millió példányt értékesítenek, amelynek köszönhetően a márka nagyon sok országban piacvezetővé nőtte ki magát. A népszerűségük pedig főként annak köszönhető, hogy tökéletes kombinációját alkotják az innovatív dizájnnak, a kiemelt minőségnek és a jó szerelhetőségnek. Ráadásul ezekhez még kiváló szervizháttér is párosul.

Így ha netalántán előfordulna valamilyen hiba - bár azt hozzá kell tennünk, hogy gyakorlatilag szinte nem is lehet találkozni meghibásodott LG klímával -, akkor az ennek köszönhetően könnyedén orvosolható.

Nagy teljesítmény és alacsony zajszint

A webáruházunk márka kínálatában is megtalálható LG klímák szinte kivétel nélkül nagy hűtőteljesítménnyel bírnak. Ráadásul a különleges 4 irányú légterelés miatt oda irányítják a hűvös levegőt, ahol a legnagyobb szükség van rá.

Mindeközben a forradalmi DUAL Inverter Compressor™ technológiának köszönhetően rendkívül alacsony zajszintűek. Alvó üzemmódban akár 44 dB-es zajszint környékén is képesek működni. De ez a kompresszor azt is biztosítja, hogy az LG légkondicionáló berendezések akár 25%-kal nagyobb energiahatékonysággal üzemeljenek, így a használatuk kevésbé fogja megterhelni a pénztárcádat.

Ismerd meg az LG légkondijainkat, és válaszd ki közülük a hozzád illőt! Amennyiben pedig szakértő segítségére van szükséged, keress minket!

LG hővisszanyerős szellőztetők

Az LG hővisszanyerős szellőztető berendezések segítségével energiapazarlás nélkül oldható meg a szellőztetés az otthonodban. A lényegük, hogy a kintről beszívott friss levegő úgy cserél hőenergiát a bentről elszívott, elhasznált levegővel, hogy közben nem keverednek egymással. Ráadásul szűrőpontokkal is rendelkeznek, így a lakásba beáramló levegő nemcsak friss és oxigénben gazdag lesz, de tiszta is.

Ami pedig a funkcióikat illeti, először is meg kell említenünk az éjszakai hűtést, amelynek segítségével a berendezés éjszaka is hűvös levegőt biztosít a hűtési terhelés csökkentése érdekében. 

Aztán ott van még a késleltetett működés, amely minimalizálja a szükségtelen működést, és a CO2-alapú üzemmód, ami automatikusan szabályozza a ventilátor sebességét a levegő CO2-szintjének megfelelően.

Sőt még DX párásító és páramentesítő funkcióval is rendelkeznek, amelynek köszönhetően egyszerűen szabályozható az otthonod különböző helyiségeinek páratartalma, és ez egy vezetékes távvezérlővel is ellenőrizhető.

Ezek lennének a legfontosabb információk a webáruházunk kínálatában kapható LG berendezésekkel kapcsolatban. Ha kihagytunk volna valamit, vagy valamilyen egyéb kérdésed merült fel, akkor ne habozz megkeresni minket az elérhetőségeink egyikén!

A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.