Barion Pixel

MASTER DHP55 párátlanító berendezés

DHP55
Elérhetőség: 2-3 munkanap
Raktáron:
Raktáron azonnal elérhető X db.

x munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

Beszállítói raktár: 20 db
499 900 Ft
Bruttó ár

Teljesítmény 790 W
Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

MASTER DHP55 KONDENZÁCIÓS PÁRÁTLANÍTÓ BERENDEZÉS
IPARI ÉS ÁLTALÁNOS CÉLOKRA

 

Praktikus, mobil készülék, amely mindig a szükséges helyen üzemeltethető pl. befejező munkálatoknál, pincében, műhelyben stb.

Folyamatos és intenzív (24 óra/nap) használatra tervezve.

Kifejezetten ajánljuk szárítási feladatokra. Használatával meggyorsíthatók a befejező munkálatok (burkolás, festés, tapétázás, stb.) elvégzésének folyamata, valamint a helyreállító munkálatok (pl. beázás).

Miért válassza a MASTER márkát?

A MASTER márka globális elterjedtsége és sokéves tapasztalata vitathatatlan vezetővé tette a hordozható páramentesítő piacán, így a MASTER mára egyet jelent a prémium kategóriás minőséggel. A gyártott eszközöket modern technológia, kényelmes használat, magas hatékonyság, minőségi alkatrészek és hosszú élettartam jellemzi. A korszerűségnek köszönhetően a készülékek gazdaságosan csökkentik a páratartalmat, gyorsítják a száradást és kellemes beltéri klímát teremtenek.

 

Milyen célra ajánljuk a DHP55-t?

 • Strapabíró kialakításának köszönhetően kölcsönzői használatra tökéletesen megfelel

 • Gyorsítja a falszáradást beázás vagy festés, burkolás után

 • Biztosítja az állandó és egészséges páratartalmat

 • Elősegíti a nedves levegőjű, nehezen szellőző helyiségek pl. pincék párátlanítását

 • Megakadályozza a penészedést

 • Segíti a páratartalomra érzékeny tárgyak, bútorok állagának megóvását

 

Előnyei:

 • Igényes kivitel, kemény és erős műanyag házzal, jól védett kialakítással

 • Vízpumpával ellátva

 • Digitális páratartalom kijelző

 • Digitális vezérlőpanel üzemóra számlálóval

 • A borítás egyszerűen levehető, könnyen tisztítható

 • 3 méter hosszú vízelvezetővel ellátva

 • Jó hatásfokú párátlanítás: 45,9 liter/nap

 • MASTER minőség: modern technológia prémium alkatrészekkel

 • Könnyen szállítható, kompakt méretű készülék

 • Erős szállítókerekek és fogantyú az egyszerű mozgathatóságért
 • Halk működés (56 dB), nem zavaró

 • Kevés áramot fogyaszt

 • A párátlanító üzemelhet egyszerre csatlakozott vízszivattyúval és tartállyal is

 • Víztartályából folyamatos vízelvezetés is lehetséges

 • Kívülről vízsuggáral is lemosható

 • A gépek egymásra is helyezhetők helymegtakarítás céljából

 • 3 méter hosszú hálózati kábel

 • Opcionális 5 literes víztartály

 

Okos funkciók:

 • Az DHP55 páramentesítő még energiatakarékosabb az ECO üzemmódnak köszönhetően. A páramentesítő működése közben méri a levegő páratartalmát. Ha elérte a kívánt értéket először lekapcsol a kompresszor, a ventilátor átszellőzteti a készüléket, majd a ventilátor is lekapcsol. Így a páramentesítő energiatakarékos készenléti állapotban mindössze 1W energiát fogyaszt. A készülék figyeli a páraszintet és, ha az újra emelkedik, akkor bekapcsol.
 • Leolvasztás: 30 percnyi üzemelés után a készülék automatikusan ellenőrzi a rendszer hőmérsékletét. Amennyiben a hőmérséklet ≤-1°C, akkor a készülék automatikusan forró gázos kiolvasztási funkcióba áll át, 5 percre.
 • Ha a víztartály megtelt, akkor a páramentesítés automatikusan leáll és jelez a készülék.

 

Hogyan működik?

A ventilátorral beszívott levegő, egy szűrő- és párologtatórendszeren keresztül halad át, és olyan hőmérsékletre hűl le (harmatpont alá), hogy annak nedvességtartalma lecsapódjon, egy víztartályba. A páramentesített és lehűtött levegőt, egy kondenzátor felfűti, ezáltal tovább csökkentve a páratartalmat, végül így távozik a száraz levegő a kültérbe. A kondenzációs párátlanítás sokkal hatékonyabb és gazdaságosabb, mint a fűtéssel és szellőztetéssel végzett párátlanítás

Miért kell páramentesíteni?

Zárt helyiségekben a páratartalom szintjét körülbelül 40-60% -on kell tartani. A magas páratartalom (több mint 60%) baktériumok és gombák szaporodását okozza, ami kellemetlen szaggal és víz a tárgyakon való leülepedésével jár. Ilyen magas páratartalom mellett kellemetlen hőérzet, nehezebb légzés, egészségügyi problémák (különösen a reumatikus és allergiás betegeknél), lépnek fel, de a fából készült tárgyak, élelmiszer romlása és az elektronikus eszközök gyorsabb meghibásodása is fellép.

Érdemes megjegyezni, hogy a MASTER páramentesítők által alkalmazott módszer egy remek technológia a nedvesség gyors szárítására, anélkül hogy fel kellene melegíteni vagy szellőztetni a helyiséget és tárgyakat, ami például télen nagy segítség.

Tulajdonságok

 • Nettó súly (kg): 47
 • Bruttó súly (kg): 52.0
 • Méretek (h*sz*m)(mm): 601 x 450 x 880
 • VTSZ: 8479.8997
 • Csomagolási méret h*sz*m (mm): 700 x 560 x 860
 • Zajszint (dB): 56
 • Kapacitás (30°C/80% RH): 45,9
 • Légszállítás (m3/h): 340
 • Működési tartomány (°C): 5 - 35
 • Működési tart. r. páratart.(%): 20 - 90
 • Motor teljesítménye (W): 790
 • Feszültség (V/Hz): 220-240/50
 • Hűtőközeg: R290
Zajszint
56 dB(A)
Méretek (magasság x szélesség x mélység)
880 x 450 x 601 mm
Teljesítmény
790 W
Hűtőközeg
R290
Garancia
12 hónap
A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.

Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Részletek...