Barion Pixel
Prolitec AirQ 150 programozható légtérillatosító, fekete
Prolitec AirQ 150 programozható légtérillatosító, fekete
Prolitec AirQ 150 programozható légtérillatosító, fekete
Prolitec AirQ 150 programozható légtérillatosító, fekete
Prolitec AirQ 150 programozható légtérillatosító, fekete
Prolitec AirQ 150 programozható légtérillatosító, fekete
Prolitec AirQ 150 programozható légtérillatosító, fekete
Prolitec AirQ 150 programozható légtérillatosító, fekete
Prolitec AirQ 150 programozható légtérillatosító, fekete
Prolitec AirQ 150 programozható légtérillatosító, fekete
Prolitec AirQ 150 programozható légtérillatosító, fekete
Prolitec AirQ 150 programozható légtérillatosító, fekete
Prolitec AirQ 150 programozható légtérillatosító, fekete
Prolitec AirQ 150 programozható légtérillatosító, fekete
Prolitec AirQ 150 programozható légtérillatosító, fekete
Prolitec AirQ 150 programozható légtérillatosító, fekete
Prolitec AirQ 150 programozható légtérillatosító, fekete
Prolitec AirQ 150 programozható légtérillatosító, fekete

Prolitec AirQ 160 programozható légtérillatosító, fekete

AIR027-028B
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

119 990 Ft
Bruttó ár

Prolitec AirQ 100 programozható légtérillatosító diffuziós eljárssal jutattja az illatanyagokat a légtérbe valamint a Prolitec AirQ 100 programozható légtérillatosító könnyen programozható, és egyszerű készülék.

Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Prolitec AirQ 100 programozható légtérillatosító diffuziós eljárssal jutattja az illatanyagokat a légtérbe valamint a Prolitec AirQ 100 programozható légtérillatosító könnyen programozható, és egyszerű készülék.

Prolitec kutatólaboratóriumában kifejlesztett egy egyedülálló eljárást amely folyékony diffúziós porlasztással jutat illatanyagokat a légtérbe. Szabadalmaztatták a folyamatot világszerte, és bebizonyosodott, hogy egy igen igényes illat diffúziós eszközt hoztak létre mely az elmúlt 2 évben folyamatos sikereket ért el. Ez az eredeti és innovatív technológia nem használ hőt, de átalakítja a folyadékokat száraz mikron méretű részecskékké, melyek úgy viselkednek mint a gázok, és diffúzionálnak gyorsan a levegőben akár közvetlenül vagy akár egy HVAC légcsatorna hálózaton keresztül.

A Prolitec által kifejlesztett porlasztó berendezés egyszerű, kompakt, könnyen használható és teljesen programozható. 

Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)
151 - 200 m³
Méretek (magasság x szélesség x mélység)
149x140x140 mm
Tömeg
1,4 kg
Garancia
12 hónap

HELYETTESÍTŐ TERMÉKEK

Prolitec AirQ 160 programozható légtérillatosító, fehér

Prolitec AirQ 100 programozható légtérillatosító diffuziós eljárssal jutattja az illatanyagokat a légtérbe valamint a Prolitec AirQ 100 programozható légtérillatosító könnyen programozható, és egyszerű készülék.

|
Ár 119 990 Ft
A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.