Barion Pixel
Prolitec AirQ 160 programozható légtérillatosító, fehér

Prolitec AirQ 160 programozható légtérillatosító, fehér

AIR099
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:
A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.

119 990 Ft
Bruttó ár

Prolitec AirQ 100 programozható légtérillatosító diffuziós eljárssal jutattja az illatanyagokat a légtérbe valamint a Prolitec AirQ 100 programozható légtérillatosító könnyen programozható, és egyszerű készülék.

Garancia 12 hónap
 Ingyenes szállítás!

Szállítással kapcsolatos információk

Partnereink
gls posta
Szállítási idő

Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között

Prolitec AirQ 100 programozható légtérillatosító diffuziós eljárssal jutattja az illatanyagokat a légtérbe valamint a Prolitec AirQ 100 programozható légtérillatosító könnyen programozható, és egyszerű készülék.

Prolitec kutatólaboratóriumában kifejlesztett egy egyedülálló eljárást amely folyékony diffúziós porlasztással jutat illatanyagokat a légtérbe. Szabadalmaztatták a folyamatot világszerte, és bebizonyosodott, hogy egy igen igényes illat diffúziós eszközt hoztak létre mely az elmúlt 2 évben folyamatos sikereket ért el. Ez az eredeti és innovatív technológia nem használ hőt, de átalakítja a folyadékokat száraz mikron méretű részecskékké, melyek úgy viselkednek mint a gázok, és diffúzionálnak gyorsan a levegőben akár közvetlenül vagy akár egy HVAC légcsatorna hálózaton keresztül.

A Prolitec által kifejlesztett porlasztó berendezés egyszerű, kompakt, könnyen használható és teljesen programozható. 

Helyiség térfogata (alapterület x belmagasság)
151 - 200 m³
Méretek (magasság x szélesség x mélység)
149x140x140 mm
Tömeg
1,4 kg
Garancia
12 hónap

HELYETTESÍTŐ TERMÉKEK

Prolitec AirQ 160 programozható légtérillatosító, fekete

Prolitec AirQ 100 programozható légtérillatosító diffuziós eljárssal jutattja az illatanyagokat a légtérbe valamint a Prolitec AirQ 100 programozható légtérillatosító könnyen programozható, és egyszerű készülék.

|
Ár 119 990 Ft
A termék hozzáadva az összehasonlításhoz.